• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Herkes koronavirüsü konuşurken Abdullah Ağar'dan dikkat çeken paylaşım! 'Şimdi de uzaylı istilası mı?'

Türkiye ve dünya salgına dönüşen koronavirüse kitlenmişken Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, sosyal medya hesabından İdlib'de TSK unsurları tarafından çekilen dikkat çeken görüntüleri paylaştı.

2020-03-26 16:21:00 -

Türkiye her geçen gün etkisini arttıran koronavirüs salgınına kitlenmişken Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. 

"Şimdi de uzaylı istilası mı?"

Abdullah Ağar, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak TSK unsurları tarafından İdlib'de çekilen görüntüleri yayınladı. Gökyüzünde hareket eden cisimlerin tespit edildiği görüntüler için Ağar, "Bir de bu eksikti. Şimdi de UZAYLI İSTİLASI mı?" ifadelerini kullandı. 

Birkaç gündür İdlib semalarında görülüyor

Ardından yaptığı paylaşımda 'Uzaylı istilası' ifadelerinin şaka olduğunu belirten Ağar, Bunun ABD’li bir uydu şirketi tarafından uydu internet erişimi sağlamak üzere üretilmiş uydu takım yıldızı olduğunu söyledi. Görüntülerin birkaç gündür İdlib semalarında sabaha karşı göründüğünü belirten Ağar, "Tabii sadece uydu internet erişim amaçlı olduğunu düşünmek biraz safdillik olur. İstihbarat, 3 boyutlu keşif gözetleme vs. Daha önce Tel Tamir taraflarında da görülmüştü." dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

OSMAN GENÇ

''Ortadoğuda gökten taş düşse Amerika'dan bilirim.'' demişti Suat PARLAR ( Gazeteci yazar). Dünyadaki karışıklığın tek sebebi Amerika-İngiliz ve Yahudilerdir.
 • Yanıtla

Mining

Ne uzaylısı yahu , onlar "Amican Alliens" dır.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı