THY-TR Çıkışlı % 10 İndirim

Eşini öldüren 81 yaşındaki adamdan acı itiraf! "Kaç kere..."

Edirne'de yaşayan 81 yaşındaki İsmail Özkan tartıştığı eşi Kıymet Özkan'ı başına keserle vurarak öldürmüştü. Özkan'ın polise verdiği ifade ortaya çıktı.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 19:03
Eşini öldüren 81 yaşındaki adamdan acı itiraf! "Kaç kere..."

Edirne'de tartıştığı eşi Kıymet Özkan'ı (81) keserle başına vurarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan İsmail Özkan (81), çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Pişman olduğunu belirten İsmail Özkan'ın, adliyeye götürülürken, yürümekte zorlandığı görüldü.

NE OLDU?

Edirne'nin Nişancıpaşa Mahallesi, Çokalca Sokak'taki bir apartmanda oturan 3 çocuk ve 8 torun sahibi İsmail Özkan, dün çıkan tartışmada eşi Kıymet Özkan'ı keserle başına vurarak öldürdü. İsmail Özkan gözaltına alınırken, Kıymet Özkan'ın cesedi ise otopsi için Edirne Sultan 1'inci Murat Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

''BİR ANLIK SİNİR İLE EŞİME SALDIRDIM, KAÇ KERE VURDUĞUMU HATIRLAMIYORUM''

Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi'nde ifadesi alınan İsmail Özkan, eşi kız kardeşinin yanına gitmek isteyince tartışmanın çıktığını belirterek şöyle konuştu: "Kıymet benim ikinci eşimdir, kendisi ile 12 yıldır resmi nikahlı olarak evliyim. Ara sıra aramızda münakaşa yapardık. Eşim sabah saatlerinde eşyalarını toplayıp kız kardeşinin yanına gitmek istediğini söyledi. Bende kendisine 'olur mu öyle şey? Burası senin evin, bir yere gidemezsin. Kız kardeşin ile aramız yok, görüşmeni istemiyorum' dedim. Ancak eşim bana 'deli misin sen?' diyerek odada bulunan sehpanın bacağını attı. Benim moralim bozuldu ve tartışmaya devam ettik. Bu esnada salonda kapının yanında işlerim için kullandığım keseri gördüm. Bir anlık sinir ile eşime saldırdım, suratına vurdum. Ancak kaç defa vurduğumu hatırlamıyorum. Eşim bu sırada yere düştü ve 'imdat' diye bağırdı."

 

''PİŞMANIM''

Herhangi bir psikolojik tedavi görmediğini ve bir anlık sinirle eşini öldürdüğünü kaydeden Özkan, pişman olduğunu ifade etti.

YÜRÜMEKTE ZORLANDIĞI GÖRÜLDÜ

İşlemlerinin ardından İsmail Özkan, Edirne Adliyesi'ne sevk edildi. İsmail Özkan'ın iki polis eşliğinde bastonla yürümekte zorlandığı görüldü. Savcılıktaki ifadesinin ardından mahkemeye çıkarılan Özkan, 'kasten öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine konuldu.

(Kıymet Özkan)

Haber Tarihi: 16 Mayıs 2018 Çarşamba 19:03

YORUM YAZ

  • Aslan akbeyAslan akbey5 ay önce
    ah be teyze. gündüz evinde çok mu kadın kuşağı programı izledin de evi terketmek istedin. zaten kadınları kışkırtıyorlar. bu yaşta sen de aile kutsiyetini anlayamadıysan gençler napsın.amca sen de keşke sabırlı olabilseydin..
  • Mesut SarpMesut Sarp5 ay önce
    81 yaşında katil olmak. Allah hepimizi kötülüklerden korusun ve kadınlarda şeytanın dürtüklemelerine uyup ölcüler cercevesinde itaat ve sabrı evlerinde terk etmesinler.

Günün Karikatürü

23 Ekim 2018