Erdoğan: Piçlerin yetiştirilmek istendiği bir toplum meydana getirilmek isteniyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aileyi yok etme planını Refah Partisi İstanbul İl Başkanı olduğu günlerde görmüş ve feministlerin eylemlerine yönelik "Piçlerin yetiştirilmek istendiği bir toplum meydana getirilmek isteniyor." açıklamasında bulunmuştu.

23 Ocak 2019 Çarşamba 22:54

 yeniakit.com.tr 

Feministlerin aile kavramını yok etmek için her yolu denemesini gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Refah Partisi İstanbul İl Başkanı olduğu dönemde "Piçlerin yetiştirilmek istendiği bir toplum meydana getirilmek isteniyor." ifadelerinde bulunarak korkunç gerçeği dillendirmişti.

Bir boşanma eylemine tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadelerle aile üzerindeki projeyi gözler önüne sermişti:

“Otuz tane feminist kadın… Bunlar evliymiş daha önce… İstediği zaman, istediği insandan çocuk doğurma hürriyetine sahip olmak istiyormuş. Onun için de ne yapmışlar, kocalarıyla anlaşarak boşanma davası açmışlar. Eee, o onun nikahsız kocası olacak, o da istediğiyle, istediği zaman işi bitirecek. Nereye götürülüyor bu toplum Allah aşkına! Dikkat edin, açık söylüyorum: Piçlerin yetiştirilmek istendiği bir toplum meydana getirilmek isteniyor.”

Aile üzerine oynanan oyunlar hala devam ediyor

"Kadına şiddet" ve "cinsiyet eşitliği" yaygarası yapan aile düşmanı feministlerin siyasilere dayattığı yasalar tek tek Meclis'ten geçerken planlan toplum mühendisliği son hız hayata geçiriliyor.

Yasaların teşvikiyle boşanmalar artıyor

6284 sayılı yasa ile eşlerine 'öf' diyen erkekler bile 6 ay gibi uzun bir süreliğine uzaklaştırılarak aileye büyük darbe vuruyor ve barışmak isteyen karı koca arasına büyük bir set çekerek ayrılığı kolaylaştırıyor.

Bir diğer teşvik yasası süresiz nafaka ile de kadınların boşanması adeta teşvik ediliyor.

Avrupa uyum yasaları toplumu çökertiyor

Müslüman Anadolu’nun asırlardan bu yana en büyük gücü olan aile yapısı; AB müktesebatına uyum zırvaları, ahlaksız dizi-filmler ve 6284 gibi kanunlarla çökmenin eşiğine getirilmiş durumda. Gazetemizin derlediği son 10 yılın boşanma istatistikleri, yuvaların yangın yerine döndüğünü gözler önüne seriyor. 2006 yılında 93 bin 489 olan Türkiye geneli boşanma oranı 2016’da 130 bine dayandı. FETÖ davaları nedeniyle sonuçlanma süresi uzayan boşanma davalarının eklenmesi ile birlikte bu rakam yıllık bazda 150 binlere tırmanıyor. 2006’dan bu yana gerçekleşen boşanma sayısı ise 1 milyonu aşmış durumda...

10 yılda 1 milyon 278 bin boşanma vakası

Son 15 yılda AK Parti iktidarıyla maddi alanlarda büyük atılımlar gerçekleştiren ve çağ atlayan Türkiye, manevi anlamda ise aynı başarının çok uzağında kaldı. “Haçlı Birliği” olarak nitelenen Avrupa Birliği’ne uyum müktesebatı nedeniyle hayata geçirilen birçok yenilik, manevi gerilemenin baş sebebi oldu. Hristiyan Avrupa için ilaç olan şeylerin Müslüman Türkiye için zehir nispetinde olduğu gerçeğini tescilleyen bu adımların yanı sıra, baldır-bacak teşhiri yapan, türlü ahlaksızlıkların yaşandığı yapımları ekranlara taşıyan dizi ve filmler de aile kurumunu dejenere etti. Süresiz nafaka uygulaması, çocuk haczi garabeti ve 6284 sayılı kanun gibi yanlış hukuki düzenlemeler ise aile mefhumunun dağılması hususuna tuz biber ekti. Ülkemizde son 10 yılda 1 milyon 278 bin 755 boşanma vakası yaşandı.

Yuvası dağılan çocuklar suça karışıyor

Son 10 yılda 1,2 milyon ailenin dağıldığı ülkemizde, bu durumdan en çok çocuklar etkileniyor. Araştırmalar, dağılmış yuvalarda büyüyen çocukların suç işlemeye daha kolay yönlendiğini ortaya koyuyor.

Türkiye’de her yıl artan boşanma grafiği, çocukların yarınlarını tehlikeye sokuyor. Parçalanmış aile deneyimi, çocukların toplumsallaşma sürecini kesintiye uğratması nedeniyle hatalı ve eksik bir toplumsallaşmaya yol açıyor. Eksik toplumsallaşmanın sonucu olarak çocuklar suça karışıyor, toplumun sabıkalı fertleri arasında yer alıyor. Anne babası boşanmış olan, çocukluğunu parçalanmış ailelerde geçiren bireylerin suç işlemeye daha kolay yönlendiği ise araştırmalarla tescilleniyor.

ETCEP ile çocuklara eşcinsel sapkınlık aşılanıyor

Avrupa Birliği ve Türkiye tarafından ortaklaşa finanse edilen ve Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen "Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinin Geliştirilmesi Projesi (ETCEP)" ile çocuklara 'cinsiyet eşitliği' adı altında eşcinsellik telkin ediliyor.

2014’te başlatılan ve 2016 yılından bu yana farklı isim ve çalışmalar altında yürütülen proje kapsamında okullarda çocuklara 'cinsiyet eşitliği' üzerine eğitimler verilip, programlar düzenleniyor.

Soros'un fonladığı eşcinsel sapkınlar ifsat için okullarda yapılanıyor

Alman Vakıfları, AB fonları ve Soros’un finansman desteğiyle devasa bir maddi kaynağa kavuşan sapkınlar, KAOS GL adı altında dernekleşerek hukuki bir statü de kazandı. Yasal zırha bürünmenin verdiği rahatlıkla devlet kurumlarına dahi sızan homolar, kamu düzenini sabote etti. Ülkemizdeki özgürlük ortamı ve yasal boşlukları istismar eden sapkın eşcinseller, gayri ahlaki tutumlarını topluma empoze etmek için olağanüstü gayret gösteriyor. Üniversitelerde ‘sunum’ bahanesiyle derslere giren, hukuk devletinin olmazsa olmazı barolarda örgütlenen, kampüslerde, ‘öğrenci kulübü’ adıyla ahlaksız faaliyetlere imza atan, MEB’in programlarını bile baltalayan homolardan hesap sorulamıyor. KAOS GL’nin Türkiye için bir tehdit haline geldiğini belirten duayen hukukçular, kapatılması gerektiği yönünde görüş bildiriyor.

Evlenecekse 'çocuk', zina edecekse 'genç'

Genç yaşta ‘zina değil evlilik’ diyerek nikâhlanan çiftlerin tecavüz suçlamasıyla cezaevlerine doldurulduğu Türkiye’de, aynı yaştaki gençlerin sürüklendiği zina bataklığının bir diğer boyutu doğum ile ilgili ilaçlarda konulan yaş kriteri. 18 yaş altında evliliğin kısmen yasak olduğu Türkiye’de, cinsel ilişki sonrası hamilelik riskini sıfırlayan “ertesi gün hapı”nın satışında 18 değil, 15 yaş üstü kriteri bulunduğu öğrenildi. Evlilik söz konusu olduğunda ‘çocuk’ olarak nitelendirilen 16 yaşındaki bir bireyin, gayrimeşru ilişki sonucu ‘genç’ sıfatıyla eczanelerden ertesi gün hapı almasının önünde hiçbir engel bulunmuyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ocak 2019 Çarşamba 22:54

YORUM YAZ

 • Ali Osman Vural Ali Osman Vural 8 ay önce
  6284 ben cıkarmadım rte cıkardı bu konunun cıkaran ta kendisi bizde buna uzuluyoruz nasıl böle Bi konunun cıkartır devleti yıkma kanunu bu bu kanun ayrımcılık konunu bu konun adaleti hicr sayma kanunu zamanında ayrımcılık yaptı devlet ne oldu pkk cıktı yazık
 • NedenNeden8 ay önce
  Neden bir şey yapmıyor?????
 • Leventbay Leventbay 8 ay önce
  Isteyen istedigi gibi yasar evli yada evlenmeden consiyet secimini dikedigi gibi uygular yada yasar.toplum diyorsunuzda yoplumu ayakta tutan ekonomidir herkesin bir isinin olmasidir . Ac sefil issiz biri . Suc isleme potansiyelidir .refah varsa huzurda var . Yoksa teror cinayet gozyasi hepsi var . Sizin yapacaginiz ekonimiyi iyi hale getirip egitimide ileri uygar toplumBireyleri yetistirmek icin duzeltmeniz gerek .bunu yapacak birvizyon partisi ne yazikki yok olamiyacakta umudum yok yani
 • emiremir8 ay önce
  VELEVKI OYLE DIYELIM CAKMA MUSLUMAN VE KINDAR BIR NESILDEN TOPLUMA DAHA FAYDALI BIREY OLACAGI KESIN
 • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR8 ay önce
  Milli görüş gömleği çıkartılmamıştır İNŞAALLAH...
 • Ergin YAŞARErgin YAŞAR8 ay önce
  Neyse ki gaflette olmayan Akit var . Rahat uyuyoruz.
 • AlperenAlperen8 ay önce
  Bu söylemler gömlek çıkarmadan önceydi Yeni Akit'in muhterem çalışanları..Unuttunuz mu AB için atılan imzayı insanları sokaklara dökerek kutlayanlar ve bütün bunların zeminini açanlar bunlar değil mi?..Yahu eşcinseller dernek kurma hakkına sahip oldu bu dönemde,uyutmayı bırakın insanları..
 • Ergin YAŞARErgin YAŞAR8 ay önce
  Görmüşte ne faydası olmuş.Ne yapmış gaflet paçamızdan akıyor. Allah'ın emri Peygamberin kavli ile evlenenler ceza evlerinde sürünüyor. Etcep,morcep,matcep gaflet akımlarının arkası kesilmiyor.Yoksaartık bu işler bugün önemli değil mi? Öncelikler değişti mi?
 • TespitTespit8 ay önce
  O zamanki aklı, süslüman feministlerin aklının mamulü olan 6284 sayılı kanunun altına imza atarken neredeymiş? Sosyal kundakçı, KADEM im bir üyesini, hemde aile bakanı yaparken fikri mi değişmiş?
 • turkturk8 ay önce
  REIS GELECEGI GOREMESE BU DENLI TURKIYE BU SEKILDE YONETEMEZDI. DAHA DUNE KADR BAKIN YONETENLERE KIMI ALTINA ISEDI. KIMI KILINTONUN HERAY GITTI SAKSAFANUNU CALDI. KIMI CAMILERI AHIRA CEVIRDI. REIS BU ULKEDEN GIDERSE.TURKIYE P....LERIN ELINDE OLUR AKILLI OLUN BASKA FIRSAT YOK. YA RESIS YADA P....LER
 • AkınAkın8 ay önce
  Ne güzel bütün olumsuzlukları sıralamışsınız ama bunların tamamı mevcut hükümet döneminde çıkan kanunların ve uygulamaların sonucu. Bize o videoda konuşan eski Erdoğan'ı gönderin...
 • yusuf toygunyusuf toygun8 ay önce
  o nasıl görmektirdi bugün iktidar feministler mi yoksa hükümet mi belli değil. alay etmeyin aklımızla insan sürekli gelişen ve değişen bir varlıktır. o gün görülenler daha doğrusu kötü görülenler bugün kötü görülmüyor. demekki bir değişim yaşanmış. açık ve net.
 • hüseyin DEMİRhüseyin DEMİR8 ay önce
  reise canımız feda ama bu politikalar ortada maneviyat adına hiç birşey yok bu diziler, bu açık saçıklık sapkınlık insanların birbirine selam vermeye güvenmeye korktuğu bir toplum haline geldik. köprü teknoloji hayatı sadece kolaylaştırır ancak maneviyat,manevi yaşam toplumun canıdır kanıdır. Bakın milli eğitim kan ağlıyor.diyanetin durumu ortada hocalar din görevlisi ortada hoca yok ,öğretmen yok (şimdi ki adı eğitici,eğitmen bize ahlakı doğruyu bizzat gösterecek öğretmen lazım atama cekilişindeheyecan ile birbirlerinin boynuna sarılan bu işi sırf para için yapan bir eğitim ordusundan çıkan mahsulat bu kadar oluyor) bu işe hükümetin acilen el atması lazım. YOKSA bir sonraki on yada yirmi yılımız olmayacak yada tam anlamıyla çöküş ve kaos yılları olacak. selam ve dua ile
 • BURDA BAŞLARBURDA BAŞLAR8 ay önce
  Bu 'AZİZ MİLLET' ten yıllardır hak etmediğiniz duayı aldınız.Fakat,öbür taraftaki ceza saklı kalmak üzere,CEZA bu dünyada başlıyor,bu dünyada
 • yakupyakup8 ay önce
  Ailelerin, çocukların ve gençlerimizin aslında sözün kısası devletimizin geleceğini kurtarabilmek için önceliktv dizilerine bi çeki düzen vermeleri gerekiyor.Gazeteler yazıyor insanlar anlatıyor hükümetimiz de kör bakıyor yıllardır ailelerimizin altını oyan dizileri kaldırmadılar elin imansızı benim ülkemde benim insanımı kendi aklınca eğitmeye çalışıyor. Diyanet işler, aile bakanlığı, Eğitim Bakanlığı melül melül bakıyor. Bu sorunu Hükümet çözmeyecekse kim çözecek.
 • alpagualpagu8 ay önce
  seviyorum bu adamı yav....
 • Tarık...Tarık...8 ay önce
  Güldürmeyin insanı, ilahi yeni akit. Madem yıllar önce tehlikeyi gördü, neden sadece feminist ve eşcinselleri mutlu eden 6284 sayılı yasayı çıkardı. Şimdi bunlar bu yasa değişmesin diye sonuna kadar iktidara baskı yapıp, büyük ihtimalle de başaracaklardır.
 • O.oruç???O.oruç???8 ay önce
  Hiçbir iktidar döneminde, eşcinseller bu kadar haklara sahip olmadılar. Doğal olarak 6284 sayılı kanunun değişmemesi için feministleri birlikte sonuna kadar savaşacaklardır.
 • Mustafa!!!Mustafa!!!8 ay önce
  Erkeği köleleştirip kadınları tanrılaştıran bu yasaları çıkartanlar, nasıl tehlikeyi önceden görmüşler pek anlamadım. Feminist kadınlar ve eşcinseller en büyük haklara , mevcut iktidar döneminde ve 2013 yılında yürürlüğe giren İstanbul sözleşmesi ile sahip oldular.
 • İsmail!!İsmail!!8 ay önce
  Bir müslüman olarak, çıkardiklari aileyi mahveden yasalardan dolayı iktidara hakkımı helal etmiyorum. Erkekleri kadınların kölesi yaptılar, boşanmalarına artmasına, nafaka alarak bey gibi yaşayan bir kadın toplumunun oluşmasina neden oldular, kadınları tanrı yaptılar.
 • H. DurmazH. Durmaz8 ay önce
  Kendi çıkardı bu yasaları, 100 günlük icraat programında da söz verdi, hatta her seçim onu bir düzenleme olacak diye söz veriyor. Komisyon kuruldu, üzerinde arkadaşlarımız çalışıyor deniyor. 6284 sayılı yasayı 1 günde çıkaranlar neden düzeltmek için 6 yıldır bekliyor
 • Fayik_AFayik_A8 ay önce
  Yuvaları yıkan , çocukları babasız, erkekleri evsiz bırakan bu yasanın mimarları belli, kimse suçu muhalefete atmasin. Madem yıllar önce bu tehlikeyi gördü neden 6284 sayılı yasanın altına imza attı.
 • Erol34Erol348 ay önce
  6284 sayılı zulüm yasasını bu hükümet çıkardı. Neden CHP çıkarmış gibi davraniyorsunuz, ana muhalefet sadece çıkarılan yasa yürürlükte kalsin diye destek veriyor. Asıl suçlu kim sizce!
 • Birol..Birol..8 ay önce
  Madem yıllar önce tehlikeyi gördü, neden iktidar olunca 6284 sayılı yasayı çıkardı. Haber saçma olmuş.
 • necati zalnecati zal8 ay önce
  16 yıldır ulkenin civisi cıktı cehape yüzünden.hahahahaha.
 • TolgaTolga8 ay önce
  Akit sayin c.baskani il baskanj iken baska neler soyledigini biliyormusunuz.
 • mehmet önenmehmet önen8 ay önce
  Ben su anki ailelerin duruma bakinca gercekten moralim bozuluyor ve cok üzülüyorum .Eskiyi özlüyorum
 • PolatPolat8 ay önce
  Eğer bir gün duyarsanız ki; Tayyip Erdoğan çok zengin olmuş,......
 • Reis hakli pic istemiyoruz gelecek icin zaten yeterince var
 • GercekGercek8 ay önce
  İstediğiniz bütün yetkiyi verdik halk olarak; fakat rahmetli Savaş Ay'in bay Kemal'e dediği gibi"Şikayetcisi olduğunuz kurumun başınız". Şimdi bakıyorum da sanki devleti hala paralelciler yönetiyor. Atılan masum insanlar, atanan fetöcüler...
 • FerhazFerhaz8 ay önce
  Hedefimiz AB diye ikide bir basinin karsisina cikip aciklama yapan CB degilmi? Satanist ve masonik ideolojilerin merkezi olan AB nin Reformlarini onaylayan gine CB degilmi? Bu gayri milli ve gayri ahlaki degerleri ülkemiz insaninin üzerinde uygulayan siyasi iktidar malesef onurumuzu ve izzetimizi satanist ve masonik odaklarin eline terketmistir, zira onurumuzu ve izzetimizi masonlarin ayaklarinin altinda gezmektedir.Maksatlari ve hizmet ettikleri organizasyon belli, zira Aile yapimizi ve ahlak yapimizi siyonit ideolojilerin iradesine teslim edip milli irademizi yer ile yeksan etmektir. Siyasi iktidar Yönetimi eline alincaya kadar siirler ile hadisler ile milletimizi manevi degerlerini sömürüp milletimizi narkozladi. Bunlar malesef satanist masonlara hizmet eden cakma milli iradeciler. Malesef hak etmefikleri yerlere ulastilar simdide siyonist projeleri kendilerine vizyon edinmis bir siyasi iktidar var yurdumuzda.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 8 ay önce
  O Zaman Devlet Bunlara Neden İzin Veriyor Kapatmıyor?Devlet Gūcūnū Göstermelidir.
 • hhhhhhhh8 ay önce
  Bunu diyen reisiniz o zaman istanbul sozlesmesini 2011 de niye imzaladi bogazini mi siktilar simdi bu ne lahana tursusi bu ne perhiz derler bulgarlarin imzalamadigini gel imzala onceden gorup sonradan imzalamasi ise abesle istigal
 • muktedirmuktedir8 ay önce
  desenise ülkemizde her alanda olduğu gibi aile duzenimiz altın çağını yaşıyor... ilahi muhteremler.sahi bu aile yapımızı kim yada kimler bu hale getirdi...suçlu ayağa kalk ........
 • gerçekgerçek8 ay önce
  eeeeeee 16 yıldır bu rezillikler artmadımı?bu REZİLLİK akp ye ve destekçilerine yeter
 • OkkesOkkes8 ay önce
  Aile bakanlığı var,esiyle problem sonucu orays giden arkadaşım şöyle dedi 'yuvamizi yıkmak için varlar,aile bakanlığı degil, aileyi dağıtma bakanlığı
 • SdatSdat8 ay önce
  Mehmet;Doğru söylemişsin.Bizde çözemedik.Galiba,bizden görünenlerle bu işleri daha rahat yapıyorlar.Ne zeki ve kurnaz ca değil mi?...
 • ZEzaHatZEzaHat8 ay önce
  Gerçek savaş işte bu.Bur şavaş.İçimizde,Bu savaş Türkiye'mizin içinde.Suriye Savaşı gölgede.Ailemize,Değerlerimize,Dinimize,Kültürümüze.Bu Cephelerimize bir bir saldırıyorlar.Müslüman Türk Milleti bu şavaşı kaybetmeyecek.
 • Mahmut OzMahmut Oz8 ay önce
  Gordu,gordu ama koprulerin altindan cok sular akti vesimdi kendi iktidarinda ( kendi deyimiyle' Piçlerin yetiştirilmek istendiği bir toplum meydana getirilmek isteniyor'un alyapi ve zemin calismalari bahsettigi ahlaksiz ve nesepsiz cete tarafindan tam gaz devam ediyor.
 • Sivri Sinek NiyaziSivri Sinek Niyazi8 ay önce
  Söz ayrı-İcraat ayrı.Artık biz söze göre hüküm vermiyoruz.Kim Nerde Duruyor?-Ne yaptı-Halen Ne yapmaya çalışıyor. O'na bakıyoruz.Çünkü biz insanız.Gaza gelmeyiz.Artık amaçlarına başörtülülerle gidiyorlar.Ne aile kaldı,ne AR kaldı.Ne NAMUS kaldı.Herşey LAÇKA...Batının 'Silik Bir FOTOKOPİSİ olduk.Bu gidiş hayra alamet değil...
 • Ailenin serzenisi Ailenin serzenisi 8 ay önce
  Zamanında ağzı ile söylediklerini bugün kendisi bizzat yerine getiriyor . 16 senede gelebildiğimiz yere bakın.
 • MehmetMehmet8 ay önce
  Yani öyle bir anlatıyorsunuz ki, sanırsınız Türkiye’de CHP iktidarda 16 yıldır. Bu işte bir terslik var ama çözemedim.
 • Deli iboDeli ibo8 ay önce
  Eeeeee....Bu Avrupa yalakalarının Batı Medeniyeti dedikleri vede çok benimsedikleri, kendilerine örnek aldıkları (Fri Takılma) dedikleri serbest dolaşımdır.Yani sözün kısası pic nesil yrtiştirme sanatı olup, Avrupa'nın bunu bizede, bizim içimizdeki nesli bozuk zümreler yolu ile bize empoze etme gayretkeşliğidir.
 • koyulhisarlımuratkoyulhisarlımurat8 ay önce
  sen neleri gördünde şerefsizler kıymetini bilmedi be reis
 • koyulhisarlımuratkoyulhisarlımurat8 ay önce
  o pi.lerinen uğraşıyoruz başkanım...işte
 • Karaburun Karaburun 8 ay önce
  Şü anda Türkiye'de zina serbest değilmi, 16 Yıldır Erdoğan iktidarda değilmi.
 • mustafamustafa8 ay önce
  SAYIN CUMHURUM O ZAMAN SÖYLEYİN AİLE BAKANINA PİÇLERİ YETİŞTİRMEK İSTEYEN STK LAR İLE YATIP KALKMASIN. HÜKÜMET SİZSİNİZ YETKİYİ SİZE VERDİK. NEYİN PEŞİNDESİNİZ. ATADIĞINIZ AİLE BAKANI AİLE BAKANI GİBİ DEĞİLDE LGBT YADA FEMİNSİT DERNEKLERİ BAŞKANI YADA FUĞUŞ YAPAN SÖZDE SANATÇI ÖZDE AHLAKSIZLARIN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPIYOR. HİÇMİ GAZETE OKUMUYORSUNUZ. MÜHÜR SİZDE YETKİ SİZDE YAPAMIYORSANIZ YAPAN BİRİ GEÇSİN BAŞA OZAMAN. SIKIYORSA GEL SEN YAP DİYENLERE ŞİMDİDEN SÖYLİYEYİM BİZ 15 TEMMUZDA YAPACAĞIMIZI YAPTIK ŞİMDİ ORAYA OTURUTUKLARIMIZ GÖREVİNİ YAPSIN.
 • ZaferZafer8 ay önce
  Bu haberi simdik ysyina vermek ile neye hizmet ediyorsunuz acaba
 • A.YücelA.Yücel8 ay önce
  Gerçekten dinden, imandan, ahlaktan yoksun bir toplum yetiştirmek istiyorlar ve bunun için yüzden fazla STK yı bir araya getirebiliyorlar, çalışıyorlar. Biz ise ''DİNDAR NESİL YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ.'' bunun için çalışıyor muyuz? Üstelik yüzde 42-52 oy potansiyelimiz de var fakat bu yönde bir gayretimiz, çalışmamız yok.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019