• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ekrem İmamoğlu'ndan büyük skandal! Mikrofonu kapattı

AK Partili Belediye Başkanlarının nezaket göstererek ziyaret ettiği Ekrem İmamoğlu, İBB Meclis Toplanıtısı'nda Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun kullandığı ifadelere tahammül edemeyerek mikrofonu kapatması büyük tepki çekti.

Yeniakit Publisher
2019-07-08 17:49:00 - 2019-07-08 18:10:49

Seçim sürecinde sürekli olarak mağdur izlenimi veren "Sevgi pıtırcığı" Ekrem İmamoğlu, belediye başkanı olduktan sonra gerçek yüzünü göstermeye başladı.

AK Partili belediye başkanlarının büyük bir yapıcılık göstererek ziyaret ettiği Ekrem İmamoğlu, meclis toplantısında konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Osman Tevfik Göksu'nun mikrofonunu kapatarak büyük bir skandala imza attı.

İşte o skandal diyalog:

Ekrem İmamoğlu: Tevfik bey tartışma bitti. Önergeye geçin.

Tevfik Göksu: Ne konuşacağımıza siz mi karar vereceksiniz?

Ekrem İmamoğlu: Evet ben vereceğim. Meclis başkanıyım ben.

Tevfik Göksu: Arkadaşımız...

Ekrem İmamoğlu: Mikrofonu keser misiniz ben konuşmamı bitireyim lütfen. Tevfik Bey şu anda önerge vaktine geçtik. Bu konu münazara edildi ben kararımı verdim. Lütfen ikinci önergenizi alalım.

Benzer olay Ankara Meclisi'nde gerçekleşmişti

Ankara Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'na dair konuşmak üzere söz alan AK Parti Ankara Gençlik Kolları İl Başkanı Ali Osman Özdemir, 15 Temmuz hain darbe girişimine ilişkin ifadeler kullanınca, Mansur Yavaş rahatsız olmuştu. Özdemir'in mikrofonunu kapatan Yavaş, oturuma da son vermişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Şeref Kazan

Ne haber ama Ak parti belediye başkanlarına yöneticilerine 100 lerce binlerce yolsuzluk usulsüzlük dosyaları bilgileri gitti mikrofonu açtılar hepsini sümenaltı ederken akit hangisini haberleştirdi

Bu daha başlangıç

Ahmet Hakan programında ortaya çıktı resmen diktatör olduğu lanse etti orda emirler yağdırıyor hakan a düşünsenize bunun cumhurbaşkanı olduğunu maazallah biteriz
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23