• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dünya sapkınlığa savaş açarken CHP kucak açtı

Son yıllarda tüm dünyanın sorunu haline gelen eşcinsel lobiler CHP sayesinde Türkiye’de de faaliyet göstermeye başladı. Dünyanın birçok ülkesinde eşcinsel sapkınlığa karşı harekete geçilirken CHP tarafından alenen LGBTİ savunuculuğu yapılıyor.

Yeniakit Publisher
2019-12-31 15:57:00 - 2019-12-31 16:09:14
Dünya sapkınlığa savaş açarken CHP kucak açtı

CHP listelerinden belediye başkanı seçilen isimler ise LGBT'li sapkınların hamiliğini yapıyor. Türk aile yapısının bir numaralı düşmanı olan eşcinselliği legalize etmek isteyen CHP'li başkanlar, kamunun imkanlarını sapkınlar için harcıyor. Toplamda 33 CHP'li belediye sözde Onur Yürüyüşü adı altında sapkınlara desteğini deklare etti.

CHP'li belediyeler taviz vermekten kaçınmıyor

Milletin temel değerlerine aykırı hareket etmeyi parti politikası haline getiren CHP'de yolsuzluk söylemleri ayyuka çıkarken, LGBT'lilere verilen tavizler gözlerden kaçmıyor. Soros destekli vakıflarca hazırlanan LGBT Dostu Belediyecilik Protokolü'nde, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in imzası bulunuyor. CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu da aynı furyaya katılarak, Kent Konseyi'ne, LGBT'li Cem Öztürk'ün üye olarak seçilmesine göz yumdu.

Eşcinsellik meşru hale getiriyor

CHP'li Kadıköy Belediyesi de, LGBT Kent Konseyi Meclisi kurarak, sapkınları ilçenin yönetiminde söz sahibi etti. CHP'li Soyer, LGBT'lileri makamında ağırlayıp, resmi hesabından paylaşmakta hiçbir sakınca görmezken CHP'li Çankaya Belediyesi, belediyeye bağlı sağlık birimlerinde eşcinsellerin ücretsiz sağlık hizmeti almasını sağlayan düzenlemeyi hayata geçirdi. CHP'li Şişli Belediyesi de Kurtuluş Sağlık Merkezinde LGBT'lilere ücretsiz hizmet veriyor.

Destek veren CHP'li belediyeler

CHP'li belediyelerin LGBT'lilere yönelik sevgisinin iyice gün yüzüne çıkması ise sözde Onur Yürüyüşü haftasında oldu. Eşcinsellerin bu yürüyüşüne, CHP'li belediyelerden çığ gibi destek geldi. LGBT'lileri savunan CHP'li belediyeler ise şunlardı: İzmir Büyükşehir Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Şişli, Kadıköy, Maltepe, Fethiye, Hopa, Odunpazarı, Kemalpaşa, Germencik, Datça, Borçka, Beşiktaş, Çanakkale, Kuşadası, Edremit, Nilüfer, Fındıklı, Bandırma, Edirne, Kartal, Burhaniye, Bodrum, Didim, Ataşehir, Foça, Tarsus, Konak, Çiğli, Avcılar ve Çukurova.

CHP, İYİ Parti ve HDP eşcinsellik propagandasında birbirleriyle yarıştı

Bu yıl 27'inci kez düzenlenmesi planlanan sözde "Onur Haftası" adı altındaki sapkın etkinlikler için CHP, İP ve HDP'li belediyeler de seferber olmuştu. CHP, İP ve HDP'li belediyelerin resmi sosyal medya hesapları, eşcinsel paylaşımlar yapma konusunda adeta yarışa girmiş, söz konusu paylaşımların bazılarında sözde özgürlük ve Atatürkçülük bahsinin geçmesi vatandaşların tepkisini toplamıştı.

Dünyada eşcinsellik karşıtı açıklamalar yapanlar hedef tahtası haline geldi

Eşcinsel lobilerin her defasında özgürlük naraları atarken, eşcinselliğe karşı olan kişilerin düşünce özgürlüğünü hiçe saymaları dikkat çekti. Dünyaca ünlü isimlerin eşcinsellik karşıtı düşünceleri yüzünden söz konusu lobiler tarafından piyasadan silme operasyonları yapıldığı da biliniyor.

Bu isimlerden biri efsanevi tenisçi Avustralyalı Margaret Court. Court, trans sporcuların 'şeytanın güdümünde' olduğunu söylemiş, bu yüzden de eşcinsel lobiler tarafından adının Avustralya Açık'ın ana kortundan silinmesi çağrıları yapılmıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

....

Hiç öyle akp zamanında oldu bunlar demeyin. Bu rezaletler ip chp sp hdp ittifakının kazandığı belediyelerde yaşanıyor.

hasan

İstanbul Sözleşmesini chp mi imzaladı?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23