• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dışarıda halkçı, içeride canavar... İşine gelince rol, işine gelmeyince yol verir! "Metin Akpınar ekmeğimle oynadı" itirafı!

Kendisini Demokrat solcu olarak pazarlayan Metin Akpınar, genç bir oyuncunun ekmeğiyle nasıl oynadığı ortaya çıktı. Oyuncu Umut Oğuz, başrol oynadığı bir dizide Metin Akpınar'ın kendisini kovdurduğunu açıkladı. Maskesi düşen Akpınar'ın bu gerçek yüzü, "Dışarıda halkçı, içeride canavar... İşine gelince rol, işine gelmeyince yol verir" dedirtti.

Yeniakit Publisher
2021-10-13 23:51:00 -

 yeniakit.com.tr 

Kendisini Demokrat solcu olarak pazarlayan Metin Akpınar'ın maskesi bir kez daha düştü.

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane isimli programda açıklamalarda bulunan oyuncu Umut Oğuz, Metin Akpınar ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Halkçı geçinen sözde demokrat solcu Metin Akpınar'ın kendisini kovdurduğunu anlatan oyuncu Umut Oğuz, gerekçe olmadan ekmeğiyle oynandığını söyledi.

"Metin Akpınar beni diziden attırdı"

Umut Oğuz, Papatyam isimli diziden kovdurduğunu açıklayarak "Papatyam isimli dizisine istedi beni ama 3 bölüm sonra beni diziden attırdı. O da çok enterasan, trajikomik bir olay." diye konuştu.

"Birkaç kişinin daha başını yedi"

Metin Akpınar'ın sadece kendisini değil başkalarının da ekmeğiyle oynadığını belirten Oğuz, devamında şunları söyledi:

"Birol Güven'lere beni davet ettirdiler. Metin Akpınar seni istemiyor. 'Performansta bir sorun var mı?' Yok. Ahlaken sorun var mı? Yok. Disiplinde sorun var mı? Yok. O zaman sorun ne? Konuşmayalım abi dediler. Çünkü birkaç kişinin daha başını yedi Metin Abi.

"Metin Abi'yle tanışmak başka, çalışmak başka"

Beni diziye isteyen adam, beni diziden attırdı. Beni o dönem ekmeğim ettirdi. Birol Güven o dönem güzel bir şey söylemişti; 'Metin Abi'yle tanışmak başkadır, çalışmak başkadır' Ben çalışınca gördüm ne olduğunu." 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

cecero

sende az değilsin sende işine geldigi gibi iş yapiyorsun SENIDE UNUTMADIK ERDOĞAN'IN HAKINDA KONUSTUKLARINI .BAK NOLDU DÖNÜP DOLAŞIP YINE BURDASIN .
 • Yanıtla

cecero

umut oğuz hani BIR YALAN ATMISTINYA ŞEHIR HASTANELERI HAKKINDA BIZ UNUTMAK GERÇI ÖZÜR DILEDIN DE AMA INSANLARIN GÖZÜNDEN DÜŞTÜN .
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23