• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Dikkat! Altın fiyatları için bomba iddia

Altın fiyatları için Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten heyecanlandıran bir iddia geldi. Memiş, altın için "Her an hızla yükselebilir" ifadesini kullandı.

Yeniakit Publisher
2020-11-30 23:00:00 -
Dikkat! Altın fiyatları için bomba iddia

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altında yaşanan düşüşlerin düzeltme hareketinin bittiğine işaret olduğunu söyledi.

"Altın fiyatları her an hızla yükselebilir"

Memiş, şahsi YouTube sayfasında yaptığı paylaşımında aylık kapanışa yönelik yaptığı değerlendirmelerde, altın fiyatlarının her an hızla yükselebileceğini belirtti.

milligazete'nin haberine göre; geçtiğimiz hafta yaşanan düşüşten sonra haftalık açılışta da satış baskısının devam ettiğini ifade eden Memiş, bu durumun mühim destek seviyelerinden dönerek gram altın ve ons altın fiyatını yükseltebileceğini söyledi.

"Bu gerilemelerin, ansızın sert yükselişlere yerini bırakacağını söyleyebiliriz"

"1.800 dolar seviyesinin kader noktası olduğunu ve 1.765 dolar seviyesine kadar düşebileceğini ifade etmiştim. Bu seviye test edildiğine göre, artık emtia fiyatlarının psikolojik destek seviyelerine indiğini söyleyebiliriz." diyen Memiş, "Emtia fiyatları 3 haftadır düşüş trendini devam ettiriyor ve bir düzeltme de bu süreçte yaşanmadı. Altın fiyatlarını destekleyici gelişmelere rağmen, emtia fiyatlarında yaşanan bu gerilemelerin, ansızın sert yükselişlere yerini bırakacağını söyleyebiliriz. O yüzden, eğer elinde fiziki olarak veya banka mevduatlarında emtia bulunduranlar varsa, kesinlikle satmamalarını tavsiye ediyoruz. Bugünlerin yatırımcılara alım fırsatı sunduğunu da anımsatmak isterim." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

osman duran

BU KADAR DA SALDIRGAN OLMAK LAZIM MI ?  
 • Yanıtla

Yusuf Avcıoglu

Size bir tiyo vereyim mi son 10 yıldır.tüm yatırımlarımı reklama girer yayın yapan borsa kanalı var.bu kanalı çok yakından takip ederim şimdide hükümete yakın bir yayın kuruluşu da ekonomiylen ilgili bir kanal bunlar altına yükselecek diyorsa hemen sat düşecek diyorsa al bu dolar euro borsa hiç farketmez. tam tersini yap para kazanırsın.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23