• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Devleti jurnalleyen alçaktan Kılıçdaroğlu'na tam gaz destek!

Çıtayı yükseltip yaptığı provokasyonlara yeni şovlar ekleyen Kemal Kılıçdaroğlu'na beklenen destek Almanya'daki firarilerden gelmeye başladı. "İşte o tırlar" manşetiyle Türkiye Devleti'ni ona buna peşkeş çekmeye çalışan yobaz, bağnaz, gerici Cumhuriyet Gazetesi'nin eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar "SADAT" iftirası üzerinden Kılıçdaroğlu'nu destekledi.

Yeniakit Publisher
2022-05-14 17:02:00 - 2022-05-14 17:02:44
Devleti jurnalleyen alçaktan Kılıçdaroğlu'na tam gaz destek!

YENİ AKİT/ANKARA

Çıtayı yükseltip yaptığı provokasyonlara yeni şovlar ekleyen Kemal Kılıçdaroğlu'na beklenen destek Almanya'daki firarilerden gelmeye başladı. "İşte o tırlar" manşetiyle Türkiye Devleti'ni ona buna peşkeş çekmeye çalışan yobaz, bağnaz, gerici Cumhuriyet Gazetesi'nin eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar "SADAT" iftirası üzerinden Kılıçdaroğlu'na tam gaz destek verdi.

"Sedat Peker'le Kılıçdaroğlu ortak fikirde"

Organize suç örgütü lideri olduğunu söylediği Sedat Peker'le aynı söylemlere sarılan Kemal Kılıçdaroğlu kışkırtmaya devam ediyor. Sedat Peker de kaçtığı yurtdışından yayınladığı videolarda SADAT'la ilgili tıpkı Kemal Kılıçdaroğlu gibi konuşmuştu.

"Destek John Dündar'dan"

Kılıçdaroğlu'nun özel bir ticari firma olan SADAT üzerinden yaptığı kışkırtma Almanya'da kaçak hayatı yaşayan yobaz, bağnaz, gerici Cumhuriyet Gazetesi'nin eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ı çok sevindirdi.

Sevincini sosyal medya hesabından paylaşan kaçak Can Dündar şöyle yazdı:

"Bize bunlarla gel #CHP…
#SADAT
"Çok önemli adım:
Kılıçdaroğlu, seçim öncesi provokasyon hazırlıklarına baskın yapmış"

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Emekli

Adnan tanrıverdi tekin bir adam değil, okuru olduğum bir gazetede yazmak için birileri tarafından gönderildi ama gazete idaresi feraset ehli olduğundan düşman etmemek şartıyla bir kaç yazı (incelemeddn geçen) yazdırıldıktan sonra şutladılar.

Umuda

Seçimler yaklaştıkça Muhalefet her türden operasyon yapacak gibi Destek aldığı dış güçler ile birlikte. Uyanık olmak lazım
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23