• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cüneyt Arkın'ın neden hayatını kaybettiği açıklandı

Prof Dr. Ferah Ece, Cüneyt Arkın’ın hayatını kaybetmesine ilişkin "Kalp durmasıyla geldiği için büyük ihtimalle kardiyak bir problem olmuştur. Belli bir yaştan sonra kalp kasları da çok kuvvetli olmadığı için kardiyak bir sebep daha doğrusu hem solunum hem kardiyak sebep diye düşünebiliriz." dedi.

Yeniakit Publisher
2022-06-28 15:14:00 -
Cüneyt Arkın'ın neden hayatını kaybettiği açıklandı

Prof Dr. Ferah Ece, usta sanatçı Cüneyt Arkın’ın ölümüyle ilgili açıklama yaptı. Usta oyuncunun tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiğini söyleyen Prof Dr. Ferah Ece, "Dün gece yarısından sonra ambulansla kalp durmasıyla hastanemize başvuran sanatçımız maalesef yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. Ailesi başta olmak üzere sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Kalp durmasıyla geldiği için büyük ihtimalle kardiyak bir problem olmuştur. Belli bir yaştan sonra kalp kasları da çok kuvvetli olmadığı için kardiyak bir sebep daha doğrusu hem solunum hem kardiyak sebep diye düşünebiliriz. Akciğerlerin hasarlı olması kardiyak olarak da yük bindiriyor kalbe. Bu nedenle yaşlılığın verdiği etkiyle de organlar genç olduğu gibi kuvvetli değil" dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatandaş

Biontech... koronayı muhtemelen daha hafif geçirmenizi belki bir miktar sağlayabilir ama kalbe, damarlara zarar verir. Şimdi de kanser aşısı yapacaklarmış.. O da kansere yakalanmanızı muhtemelen bir miktar belki önleyebilir ama ciğerleri bozup bir de korona yapar.

Leyl.....

Allah rahmet eylesin...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23