• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan tepki: Telin ediyorum

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Konya Şehir Hastanesinde meydana gelen silahlı saldırıda doktor Ekrem Karakaya'nın hayatını kaybetmesine ilişkin, "Vatandaşlarımızın sağlığı için mücadele veren hekimlerimize yönelik her türlü şiddeti telin ediyorum." dedi.

Yeniakit Publisher
2022-07-06 22:34:00 -
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan tepki: Telin ediyorum

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Konya Şehir Hastanesinde meydana gelen silahlı saldırıda doktor Ekrem Karakaya'nın hayatını kaybetmesine ilişkin, "Vatandaşlarımızın sağlığı için mücadele veren hekimlerimize yönelik her türlü şiddeti telin ediyorum." ifadesini kullandı.

Altun, sosyal medya hesabındaki paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Konya'da menfur bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden kıymetli hekimimiz Ekrem Karakaya'ya Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sağlık camiamıza başsağlığı diliyorum. Vatandaşlarımızın sağlığı için mücadele veren hekimlerimize yönelik her türlü şiddeti telin ediyorum."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Osman

Senin görevin neci olduğın kim olduğun belli değil. Yediklerin haram benden aldığın maaş haram olsun ağu kus

ümitt

Doktorun silahlı saldırıya uğraması ve öldürülmesi çok acı verici. Ancak katil, şifa dağıtan bir doktoru acaba hangi sebepten öldürmüş olabilir? Kimse kimseyi zevk için öldürüp hayatını karartmaz. Demem o ki meseleye sadece doktor tarafından bakmak durumu çözmeye yetmez. Hasta ve hasta yakınları sağlık çalışanlarına ne kadar anlayış, nezaket ve saygı gösrermelilerse, sağlık çalışanları da hasta ve hasta yakınlarına aynı derecede anlayışlı ve saygılı olmalılar diye düşünüyorum. Ne olursa olsun mesele çok üzücü... Keşke olmasaymış.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23