• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Cübbeli Ahmet Hoca uyardı: Normal görülürse gökten taş yağacak, zelzeleler olacak

Yeniakit Publisher
2021-09-07 16:44:00 - 2021-09-07 16:49:53

Cübbeli Ahmet Hoca, bu hafta yayınlanan sohbetinde eşcinsel sapkınlarla ilgili meseleye değinerek önemli uyarılarda bulundu. Eşcinselliği helal görmenin insanı kafir edeceğini söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, "Eşcinsellik normal görülmeye başlanırsa hakiki manada gökten taş yağacak ve çok zelzeleler olacak." dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca bu haftaki sohbetinde, kadın kadına, erkek erkeğe olan sapkın ilişkilere dair önemli uyarılarda bulundu.

Türkiye'de kamuoyunda tartışılan konulardan biri de son zamanlarda artan eşcinsel sapkınlığı özendiren yayınlar ve paylaşımlar... Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca lakabıyla tanınan Ahmet Mahmut Ünlü de, Türkiye'de son zamanlarda artan eşcinsellik üzerine verdiği sohbette önemli açıklamalarda bulundu.

"Eşcinsellik normalleşirse felaketler meydana gelir"

YouTube kanalında haftalık sohbetler yayınlayan Cübbeli Ahmet, bu haftaki sohbetini bu konuya ayırırken, konuyla ilgili Kur'an-ı Kerim'den ve hadislerden örnekler verdi.

Eşcinselliğin normalleşmesiyle birlikte felaketler meydana geleceğini söyleyen Cübbeli Ahmet, şu ifadeleri kullandı:

"Lezbiyenlik ve eşcinsellik büyük yıkımlara ve toplu azgınlıklara sebebiyet verecek 'kebair' günahlardandır. Büyük günahlar silsilesinde gidiyoruz ama burada çok önemli bir mesele var. Büyük günahlardan olmakla kalmıyor. Helak sebebi.. Helak yani yıkım.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Yıkımlar oluyor. Evler, yuvalar, köyler, ilçeler, şehirler yıkılıyor. Yanıyor, yakılıyor.

"Helal demek insanı kafir eder"

Seller oluyor ve çok büyük tarumar yaşanıyor. Hadi o günahı yapıyor, haram olduğunu bilse o dinden çıkmaz. Peki, sen ne yapıyorsun? Savunmaya geçiyorsun. Neyi savunuyorsun? İnsanların özel hayatlarıdır, istediğini yapabilir. İstediğini yapabilir, biz buna bir şey demiyoruz. Zaten Allah adama özgürlük vermiş. Fakat sen bu normal midir, değil midir? Helal midir, haram mıdır? Bana göre istediğini yapsın.

Serbest olsun ne var helaldir, normaldir. Bu adamı kâfir eder. Bir adam eşcinsellik, lezbiyenlik yapmasa bile bir kadın bunlar normaldir, bunda ne var, ne haramı canının istediğini yapar. Bunu dese kâfir olur. Yapmasa bile..

"Onların üzerine helak çökecek"

'Benim ümmetimin üzerine büyük bir azap ve helak ve yıkım mutlaka çökecektir.' Onların üzerine helak çökecek, büyük yıkımlar gelecek. Allah kendi katından büyük bir azap ile onları yani kimseyi istisna, müstesna etmeden kaplayacaktır buyuruyor."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Rafet

Avrupanın çoğu ülkesinde serbest. Hiçbir yere taş yağdığını duymadım

rüşvet ve torpil

artarsa ne olur hocam?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23