• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çölaşan o âyetin üzerinde düşünüp bakın hangi sonuca varmış

Her fırsatta İslam'a ve Müslümanlara salya sümük saldıran Emin Çölaşan, bu kez "imana geldi"(!) Çölaşan, “Her canlı ölümü tadacaktır” âyetinin üzerinde tefekkür edip vara vara bakın hangi sonuca vardı.

Yeniakit Publisher
2022-01-25 15:27:00 -
Çölaşan o âyetin üzerinde düşünüp bakın hangi sonuca varmış

Her fırsatta İslam'a ve Müslümanlara salya sümük saldıran Emin Çölaşan, bu kez "imana geldi"(!) Çölaşan, “Her canlı ölümü tadacaktır” âyetinin üzerinde tefekkür edip vara vara bakın hangi sonuca vardı. İşte "O âyetten bu sonuca nasıl geldin Emin" dedirten Sözcü gazetesindeki o yazı:  

"Sevgili okurlarım, hani camilerde ve mezarlık kapılarında sık sık okuduğumuz bir ayet vardır: “Her canlı ölümü tadacaktır.”

Bu bana, günümüz için şunu hatırlattı:

“Türkiye'de yaşayan ve eleştiren her muhalif, günün birinde cumhurbaşkanına hakaret davasıyla yüz yüze gelip yargılanacaktır!”

Onun cumhurbaşkanlığı döneminde savcılar ya da beyefendinin avukatları tarafından açılmış olan ‘bin'den fazla ceza davası…

Gözaltına alınan, tutuklanan, yargılanıp beraat eden, veya şu anda cezaevlerinde yatmakta olan niceleri… Onların sayısı bilinmiyor.

Son örneği gazeteci arkadaşımız Sedef Kabaş.

(...) Mahkemelere cumhurbaşkanına hakaret davaları yağıyor. Yargıçların “Bu sözlerde, bu yazılarda hakaret yoktur, sanığın beraatine karar verilmiştir” diyebilmesi kendileri açısından biraz zor bir iştir.

Nice cumhurbaşkanları geldi geçti ama Türk Milleti böylesine bir hakaret furyasına daha önce hiçbir zaman tanık olmamıştı.

Bu olaya bir çözüm bulunmalı!.."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

haydar önal

Yüce Allah bu Ayetini sadece insanlar için soylememis bütün canlılar için söylemiş.  

YA RABBİ

yanlış anlamadıysam kulun iktidarın yol haritasında onun intiharını görmüş....elbet kullarını ancak sen bilebilirsin...ben görünene bakarak bir tahmin yürüttüm sadece....ŞEFAATİNİN SON NOKTASINDA ŞEFAAT YA RAB....
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23