Çin sallanmaya devam ediyor! Bir deprem daha

Çin’in Tibet Özerk Bölgesi'nde 5 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Depremde ölü ve yaralı olup olmadığına ilişkin bilgi verilmedi.

20 Ocak 2019 Pazar 19:02
Çin sallanmaya devam ediyor! Bir deprem daha

Çin’in güneybatısındaki Tibet Özerk Bölgesi’nde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Çin Deprem Ağları Merkezi, Tibet Özerk Bölgesi'nin Şigazı kentinin Şaitongmoin ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem kaydedildiğini duyurdu.

Ölü ve yaralılar konusunda bilgi verilmedi

Yerin 10 kilometre altında gerçekleşen depremde ölü ve yaralı olup olmadığına ilişkin açıklama yapılmadı. Çin'de son beş günde 9 deprem meydana geldi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Ocak 2019 Pazar 19:02

YORUM YAZ

  • Türkistanlı TürkTürkistanlı Türk9 ay önce
    Acaba nedenkiordaki milyonlarca müslüman Türklerin ahları tutmuş olmasın daha beter olsunlar inşaAllah binlerce milyonlsrca kez inşaAllah Kafire ah yok oh var daha daha versin inşaAllahRabbimne söylesem ne yazsam azdır bu kafirlere
  • FeritFerit9 ay önce
    ALLAH Artırsın altını üstüne getirsin. ŞÜKÜRLER Olsun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ekim 2019