CHP'li Alper Taş sapkınlarla kol kola: Eşcinsellere ile birlikte çalışacağım

Sapkınlara her fırsatta destek veren CHP’nin ÖDP'den devşirme Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş, seçildiği halde LGBT'liler ile çalışacağını söyledi.

18 Şubat 2019 Pazartesi 13:21
CHP'li Alper Taş sapkınlarla kol kola: Eşcinsellere ile birlikte çalışacağım

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş, Artı TV’de Avukat Veysel Ok’un sunduğu “İnsan Hakları Ajandası” programına katıldı.

CHP’nin ÖDP'den devşirdiği Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş çok tartışma oluşturacak açıklamalar yaptı. Alper Taş, seçildiği taktirde LGBTİ'ler için meclis kuracaklarını ve onlarla çalışacaklarını söyledi.

Taş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz bu ayrımcılığı ortadan kaldıracağız. Gökkuşağı gibi bir Beyoğlu… Ve LGBTİ’ler de bu gökkuşağının önemli bir parçası. Zaten simgeleri de gökkuşağı.

Sonuç itibariyle onların sorunlarını bizzat kendi meclisleri ile çözmek… Bir meclis olacak ve biz o meclisle çalışacağız. Her düzeyde yaşadıkları ayrımcılığı ortadan kaldırma konusunda yerel yönetimin yetkileri ve o yetkilerin sınırlarını da aşarak dayanışma içerisinde olacağız.”

CHP'li ve HDP'li vekiller LGTB yürüyüşlerinde

Sapkınlara yönelik sürekli destek açıklamaları yapan CHP, LGBT yürüyüşlerinde HDP'li vekiller ile gövde gösterisi yapmıştı. 2015 yılında Beyoğlu'nda düzenlenen LGBT yürüyüşüne katılan CHP'li Mahmut Tanal eylemde hızını alamayıp TOMA'ya tırmanmıştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Şubat 2019 Pazartesi 13:21

YORUM YAZ

 • CeyhunCeyhun3 ay önce
  Bu pislikleri desteçileri ile birlikte yoketmek lazım
 • mustafamustafa3 ay önce
  ALPER TAŞ DENEN DEVŞİRME SANA VE ARKADAŞLARIN OLAN LGBT LİLERE BİR KUTU KAUCUK GRES YOLLADIM KENDİ İÇİNİZDEKİ ÇALIŞMALARDA BOL BOL KULLANIRISINIZ ARTIK.
 • AkifAkif3 ay önce
  Bir komünist ten ne beklenir ki bunların cinsi kırık... insan tabiatına aykırı olan bu gibi oluşumlardan destek arayacak duruma düştü bu CHP zihniyeti... kurucularinizin muhassir medeniyet dedikleri ve geldikleri aşama bu işte... eserlerinizle övünebiliyorsanız övünün.... bu sizin iyi günleriniz.... bu ülkenin aşağladığıniz değerleri yükseldikçe sizler tabana batmaya mahkümsünüz...
 • mehmet önenmehmet önen3 ay önce
  Yorumcu ABDULLAH sende caninla MAL inla bu homo lara destek veriyorsun eminim.
 • Aptüssamet BozkuşAptüssamet Bozkuş3 ay önce
  Halk dilinde ve argoda bir konudaki dalalet, alçaklık ve uğursuzluk “bu işte bir i.nelik var”; ya da bir kişinin karakterindeki erozyon veya şahsiyetindeki bir problem “filanca kişi i.nenin birisi” şeklinde ifade edilmektedir. Kısascası LGBTİ’lik aziz milletimizce alçaklık denaet ve şeametle eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. O halde bu sapkınlarla iş tutacağını belirten politikacı da “işimi alçaklarla, rezillerle ve kepazelerle yürütmeyi tercih ediyorum” demektedir. Vah ülkemin haline vah…
 • DESTANDESTAN3 ay önce
  Rahmetli Erbakan Hocam ne demişti, Yok birbirlerinden farkları, tek farkları adları diye. Dün Akepe bu cinsel sapkınlara örgütlenme ve dernek kurma hakıkını verdi bu günde CHP onlarla çalışıyor, şimdi söyleyin varmı birbirlerinden farkları.
 • birolbirol3 ay önce
  hadi onların görüşleri belli, ama bizim iktidarımız zamanında nasıl olurda eşcinsellere pozitif ayrımcılık tanıyan 6284 sayılı yasa çıkartılır anlamak mümkün değil. şimdi chp yi tek başına suçlamak bana adil gelmiyor.
 • Aptüssamet BozkuşAptüssamet Bozkuş3 ay önce
  Halk dilinde/argoda bir konudaki dalalet, alçaklık ve uğursuzluk “bu işte bir ibnelik var”; ya da bir kişinin karakterindeki erozyon veya şahsiyetindeki bir problemse “filanca kişi ibnenin birisi” şeklinde ifade edilmektedir. Kısascası, LGBTİ’lik aziz milletimizce alçaklık denaet ve şeametle eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. O halde bu sapkınlarla iş tutacağını belirten politikacı da utanmadan "işimi alçaklarla rezillerle ve kepazelerle yürütmeyi tercih ediyorum" demektedir. Vah ülkemin haline vah…
 • ......3 ay önce
  Mecbur çalışacaksın. Çünkü suratından .......üellik akıyor.
 • meçulmeçul3 ay önce
  YANINDA BOL KREM BULUNDURSUN LAZIM OLACAK......
 • Imam Imam 3 ay önce
  Allah istemeseydi olmazdı. Hayat bir sınav
 • mhmtmhmt3 ay önce
  O KAFADAN ANCAK BÖYLE SÖZ ÇIKAR. BAŞKA NE BEKLENİR KİKLAVUZU KARGA OLANIN MİSALİ. KAFA YAPILARI HEP AYNI BU CHP LİLERİN. HANİ ADAM DEMİŞ YA SENİN CANIN CENNET İSTİYOR MİSALİ.
 • hülyahülya3 ay önce
  Farklı hormon yapısı ile dünyaya gelen insanlara sapkın diyorsunuz.Bunu bilerek söylediğinizi zannetmiyorum.
 • SelimSelim3 ay önce
  Bu ülkede ne kadar çok kanı bozuk var.
 • Yusuf canYusuf can3 ay önce
  Bunlarin siratina tukursen tukuruge yazik,bunlar Rabbim kahretsin

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mayıs 2019