CHP sahtekârlıkta sınır tanımıyor

Sandık sandık oy çaldıkları İstanbul seçimlerindeki usulsüzlükleri unutturmak için harıl harıl çalışan CHP’nin son tiyatrosu bir sokak röportajında gerçekleşti. Sıradan bir vatandaş gibi röportaj yapılan başörtülü kadının, CHP Esenyurt Belediye Meclis üyesi Emine Polat olduğu ortaya çıktı.

22 Mayıs 2019 Çarşamba 10:05

 Mustafa Durmaz  İstanbul 

31 Mart seçimlerindeki yolsuzluğu deşifre olan sandık hırsızları, seri üretim yalanlarına sarılıyor. Hırsızlığını örtmeye çalışan CHP’nin milleti kandırmak için hazırladığı yöntemler, Oscar ödüllü senaryolara taş çıkarıyor. Milletin iradesini gasp etmek için her türlü oyuna başvuran ve propagandasını ‘yalan’ üzerine planlayan CHP’li İmamoğlu’nun söylemleri ise bir bir çürütülüyor.

İlk gün ilk yalan

Antrikot istemem, personele pişen musakkadan yiyeceğim” dediği düzmece görüntülerle mütevazılık algısı oluşturmak isteyen CHP’li Ekrem İmamoğlu, medyaya yansıyan ‘antrikot’ videosunda, Beylikdüzü’nden getirdiği çaycısını oynattı. Personele ‘Bugün mönüde ne var, ne yaptınız’ diye soran İmamoğlu, ‘kendisine antrikot, çalışanlara musakka’ yaptığını söyleyen ustaya tepki gösterdi. İmamoğlu, ‘bundan sonra herkese aynı olacak’ dedi. Bu videoyu izleyenler İmamoğlu’nun mütevazı yaşadığı ve çalışanlar gibi musakka yediğini zannederken gerçek çok farklı çıktı. Oysa ki İmamoğlu’nun ilk mesai gününde belediye personeliyle aynı yemeği yemek yerine, soluğu Cankurtaran’daki lüks bir balıkçıda aldığı belirlendi. Gerçeği ise restoran sahibinin Instagram hesabından yaptığı paylaşım ele verdi.

Locayı gasp etmiş!

CHP Ekrem İmamoğlu, YSK’yı baskı altına almak için gittiği Beşiktaş – Başakşehir maçında ise izinsiz oturduğu locanın sahibinden ihtar yedi. İmamoğlu, seçim havasını sokağa taşımak için 13 Nisan’daki Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş-Başakşehir maçına gitti ve bir locadan maçı izledi. Hedefine de siyasi ortamı geren stadyumdan yükselen “mazbatayı ver, mazbatayı ver” sloganlarıyla ulaştı. İmamoğlu’nun gidip oturduğu o locanın sahibinden izin alınmadığı noterden çekilen bir ihtarname ile ortaya çıktı. Beşiktaş Kulübüne gönderilen ihtarnamede söz konusu locanın “Demand Gayrimenkul Danışmanlık” tarafından 3 yıllığına kiralandığına dikkat çekilerek, “Tarafımıza tahsis edilen loca bilgimiz ve iznimiz olmaksızın Sayın Ekrem İmamoğlu’na kullandırılmıştır. İş bu sebeple loca kiralama bedeli 254 bin doların 7 gün içerisinde tarafımıza iadesini talep ederiz” denildi.

İçki içenin başına takke koydular

Propagandasını yalan üzerine inşa eden CHP’li İmamoğlu’nun hazırladığı afişinde “16 milyon İstanbullu kazandı” diye tanıtılan şahısların internet üzerinden fotoğraf kolajlamak için kullanılan bir sitedeki yabancı kişilerden oluştuğu anlaşıldı. İmamoğlu’nun posterinde bulunan sakallı ve takkeli kişinin, içki reklamlarında oynadığı, yine afişte yer alan başörtülü kadının da reklam çekim yüzü olduğu belli oldu. Afişte görülen diğer kişilerin de aynı siteden alınarak montajlandığı tespit edildi.

Sokak röportajları da uydurma çıktı

Sandık sandık oy çaldıkları İstanbul seçimlerindeki hırsızlıkların üstünü örtmeye çalışan CHP’nin son tiyatrosu ise bir sokak röportajında gerçekleşti. Yolda tesadüfen görüş açıklıyor gibi gösterilen başörtülü vatandaşın, CHP’li Belediye meclis üyesi olduğu ortaya çıktı. HDP ve CHP’nin İBB adayı Ekrem İmamoğlu’nun kampanya ekibinin gündeme getirdiği  ve bazı internet sitelerinde, “AK Parti’ye oy vermişti, Şimdi CHP’ye verecek” diye sunulan röportajda, konuşan kadının CHP’li Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi olduğu deşifre oldu.

Gemi azıya alan Kemalist medyada komplo ve yalan rüzgarı!

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Mayıs 2019 Çarşamba 10:05

YORUM YAZ

 • Sergen gacarSergen gacar29 gün önce
  Yalanlarınız, karalamalarınız, yaftalarınız batsın. Bi bitmediniz be ülkemin üzerine gölge gibi çöktünüz en kısa zamanda bitersiniz inşallah da güneşi görür bu topraklar.
 • AlperenAlperen29 gün önce
  Karektersizlik ve ahlaksızlık en büyük özellikleri.Bu sefer müftü karışı yapmamışlar.
 • ismiyolismiyol29 gün önce
  BU SEREFSIZ CHP DENILEN REZILLER HER HAINLIGI KENDILERINDE HAK GÖRÜYORLAR YA BU SEREFSIZLERE HANGI SEREFSIZLER DESTEK OLUYOR VE NEDEN OLUYOR BUNU MILLET NEDEN SORGULAMIYOR MILLET CAHIL TÜRKIYE NE YAPSIN .
 • GüneyrüzgarıGüneyrüzgarı29 gün önce
  Kendi içinden Cumhurbaşkanı ve belediye başkan adayı çıkartamayan zihniyet bunları yapmış çok mu,acziyetin dayanılmaz etkileri bunlar ?
 • Abdulcabbar bin fettah el hudriAbdulcabbar bin fettah el hudri29 gün önce
  CHP boş durmuyor kaynatıyor kaynatıyor Şeytan da boş durmuyor yaman çalışıyor ama hiçde hayra çalışmıyor şeytanlanmış insanlar yani insan şeytanlar duydum Şeytanlaşmış partide varmış !!!
 • İlhami babaİlhami baba29 gün önce
  Sahtekarlık CHP nın diğer bir isim hakkıdır bunlarda her türünden sahtekarlık mevcuttur hiç sıkılmazlar yaptıkları sahtekarlıklar yüzlerine tokat gibi vurulunca hiç utanmazlar yüzlerine tükürseniz Yarabbi yağmur yağıyor derler
 • meyyidmeyyid29 gün önce
  adamlar işini iyi yapıyor...
 • alperalper29 gün önce
  Nerede CHP var.. orada hırsızlık var. Yalan var
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 29 gün önce
  CHP, Demek Sahtekarlık ,Yalancılık, İftiracalık, Dolandıcılık, Hırsızlık, Hainlik, Bataklık Demek. DIKKAT!
 • ChnChn29 gün önce
  Bu kadını görünce çan ve şarap fıkrası aklıma geldi nedense... Chp demek yalan hile aldatma demek. Bir kısım insanlar hala anlayamadı, kafayı kumdan çıkarsalar anlayacaklar ya da kafa kumda daha mutlular demek ki... Şu YSK gerekçeli kararı açıklasa da oylar nasıl iç edilmiş millet de öğrense. Yoksa bilerek mi geciktiriliyor chp nin hırsızlığı zaten tescillendi...
 • nadim hatipoğulları nadim hatipoğulları 29 gün önce
  O KARDEŞİM DİYECEĞİMİZ BACIMIZ BAŞINDAKİ ÖRTÜDENDEMİ UTANMADI ACABA HADİ BİZİ KANDIRDIN HİÇ BİR SAVUNUCUNUN OLMADIĞI VE ARKASINA GİZLENEMİYECEĞİMİZ HİÇ BİR ŞEYİN GİZLİ KALMAYACAĞI GÜNDENDEMİ KORKMADIN.HESAPTANDAMI ÇEKİNMEDİN HESAP VAR İNANDA İNANMAYANDA HESABA ÇEKİLECEK KAÇIŞ YOK.ALLAHCC KITABINDA BÖYLE BUYURUYOR İNANMAYAN EN HAFİF TABİRİ İLE KAFİR OLUR.
 • millimilli29 gün önce
  bu chp lilerin hayatı yalan chp liler tiyatro oynuyo akp liler bunların yalanlarını belgelerle meydana çıkarmaktanyoruldu bu yalançı chp ye bu millet nasıl oy veriyo anlamış değilim demekki bizde yalançı milletiz chp li imamoğlunun gerçek yüzünü koltuğa oturdu zaman anlıcak bu millet ama iş işten geçecek yandım anam dicek
 • MÜFTÜNÜN KARISI DİYE CHPli BARCININ KARISINI PAZARLAYANLARMÜFTÜNÜN KARISI DİYE CHPli BARCININ KARISINI PAZARLAYANLAR29 gün önce
  KAMALİST CHP ZİHNİYETİNİN GENLERİNDE, GEÇMİŞİNDE yalan, iftira, ikiyüzlülük, münafıklık her türlü AHLAKSIZLIK, SAHTEKARLIK fazlasıyla bulunmaktadır.CHPli BARCININ KARISINI, MÜFTÜNÜN KARISI DİYE PAZARLAYAN, piyasaya sunanda bu namussuz, ŞEREFSİZLER DEĞİL MİYDİ? Ahlaksız, arsız karı “ERDOĞAN İSTİFA” diye de anırıp duruyordu.Biracıya Takke giydirip “HACI” diyen pazarlayan ahlaksızlarda CHP ADAYI SAHTE İMAMOĞLU ve ekibi değilmiydi.AHMAK, APTAL, basiretsiz, ferasetsiz Müslümanları tabi ki kandırabilirsiniz, ALDATABİLİRSİNİZ. Çünkü bunların Müslümanlıkları sizin gibi, sahte, ikiyüzlü.
 • antalyaantalya29 gün önce
  Allah kimseyi buradaki arkadaşların durumuna düşürmesin bir seyin yalan olduğunu bilip o yalanı savunma durumuna düşmek kadar acı bir durum olmasa gerek oyu çalan olmuşsa o kişi hakkında neden adli işlem yapılmıyor neden kanıtları ile ortaya konulmuyor tek çare yalanlara devam etmek burada da o yapılıyor. ama biraz mukayese yetisi olan hiç kimse bunlara inanmıyor bu haberleri yazanlar akşa kendiyle başbasa kaldığında bugun cok güzel yaptım diyebiliyormu merak ediyorum

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Haziran 2019