Seçim 2019 Sayfası

Canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Cihangir İslam stüdyoyu terk etti

Geçtiğimiz günlerde TBMM Genel Kurul Kürsüsü’nden tartışılan sözlere imza atan Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam, Akit TV’de ekranlara gelen Asıl Mesele programındaki ısrarlı sorular üzerine sinirlenerek yayını terk etti.

08 Kasım 2018 Perşembe 23:44

TBMM Genelkurul Kürsüsü’nden tartışmalı bir konuşma yapan Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Akit TV’de Yusuf Ozan Demir’in moderatörlüğünü yaptığı Akit TV Haber Koordinatörü Muharrem Coşkun’un da daimi konuğu olduğu ‘Asıl Mesele’ programına katıldı.

Burada skandal cümleleri sorulan Cihangir İslam yaptığı açıklamaları savunmaya devam etti. Ardından FETÖ’yü savunan tweetleri şahsına gösterilen İslam, sinirlerine hakim olamadı.

Stüdyoda bulunan Demir’e sert çıkan İslam, canlı yayını terk ederek stüdyodan ayrıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Kasım 2018 Perşembe 23:44

YORUM YAZ

 • Emre DURANEmre DURAN5 ay önce
  DAMGAYI YAPIŞTIR_!!Birinin size yanlışınızı söylemesi o kişinin düşman(FETÖ-DAEŞ-YPG) olduğu anlamına gelmez_!!Bilakis o sizi önemsiyor demektir.Kaygımız Türkiyenin istikbalidir.İktidar korkusu değildir.Fakat siz cahiller anlayamazsınız...Yapılan yanlışı yüze vurmak yerine makam mevki için ses çıkartmıyorsunuz bunca insanın hakkını nasıl ödeyeceksiniz?Kul hakkından korkmaz mısınız hiç?
 • Ankaralı YusufAnkaralı Yusuf5 ay önce
  ... 
 • vatandaşvatandaş5 ay önce
  .. Attığı 15 Temmuz gecesi tiwitleride ortada...
 • mehmet asalanmehmet asalan5 ay önce
  ilgililere sesleniyorum ne kadar zaman gazetesi okuyan ve abone olan varsa toplasınlar abi hepsi fetööööööööcüüüüüüüütoplasınlar bulsun devletime sesleniyorum toplasınlar vatan haiini hespi
 • MehmetMehmet5 ay önce
  En güzelide şuydu. Fetöcü dedikleri adam 15 Temmuz'da ben sokaktaydım siz nerdeydiniz dediğinde bizde evde sosyal medyada halkı yönlendiriyorduk demesiydi. He unutmadan bide şu vardı. Adam darbeden önce hükümetin üst düzey yetkililerini uyardık diyor. 2 dk. sonra diğer konuk Fetö diyemiyorsunuz diyor. He adam fetö diyemiyor ama darbeden önce altınız oyuyorlar diye üst düzey yetkililere uyarıda bulunuyor. Ya aklınız almıyor yada salağa yatıp adamı fetöcüye çıkartmaya çalışıyorsunuz.
 • MehmetMehmet5 ay önce
  Ben Fetöcü demedim, fetöyü savunan dedim ne demek ya. ..
 • milletmillet5 ay önce
  Hakemin görevi maçı tatil ettirmeden tamamlamak ve futbolcuları sahada tutmak...Ev sahipleri daha sakin ve soğukkanlı olabilirlerdi.Haklı kızgınlıklarını ve kırgınlıklarını anlıyorum ama daha itidalli olunabilirdi.Onlar da sonradan anladılar biraz aceleci ve sert olduklarını...Konuğa gelince.Kırdığı cevizlerin,baltayı taşa vurmanın ve sıkıntısı içerisin de kıvrandı durdu...Hbaer koordinatörünün ve moderatörün samimiyetinden kışkum yok.Haber koordinatörünün Saadet ve Erbakan Hocaile alakalı görüşleri beni duygulandırdı.Saadet Partisinin bu hale gelmesindeki haklı eleştirisi ve temennileri içtendi...Hülasa bu tartışmaların müsebbibi vekil hala inat edip hem kendisini hem de partisini,Milli Görüşü çok zor durum da bırakıyor.Bir an önce özür dileyerek büyük hatasını düzeltmeli...Millet takipte...
 • vatanpervervatanperver5 ay önce
  Bunlar o kadar haysiyetsiz, şahsiyetsiz, kişiliksiz bir yapıdalar ki, hem fetöyü savunurlar hemde ben fetöcü değilim derler. Dahada olmaz seni birde yalancılıkla suçlarlar. Bu fetöcülerin karakteristik özelliliği olmuş. Bu karakteri liderlerinden almışlar.
 • Islam'sız Cihan'gireIslam'sız Cihan'gire5 ay önce
  Fox ya da Halk tv ye git orada seni saatlerce agarlarlar. Layık olduğunuz yer o kanalizasyonlar...
 • Ali bayraktarAli bayraktar5 ay önce
  İşte böyle ... bırakır gibi ortada bırakırlar ...
 • MustafaMustafa5 ay önce
  Iyide kardeşim siz adama direk fetöcü demediğiniz kaldı, onun dışında hep onu ima ettiniz. Adamın konuşmasına bile izin vermediniz, amacınız adamı anlamak değilde karalamak tı sanki!
 • Şakir SelçukŞakir Selçuk5 ay önce
  Siyaset bu olmamalı.Bütün ölçüler,ahlak,izan siyasi hırsa kurban edilmemeli.15 temmuza " iki batılın mücadelesi" demek insafla,akılla bağdaşmaz. Bu şekilde davranılarak oy devşirilemez. Saadet'in oy alabileceği taban Ak Parti seçmenidir. Onu da küstürerek nereye varacaksınız? Marjinal kalmaya mahküm ettiniz kendinizi...
 • cccccc5 ay önce
  Bu saadet takiyecidir... İslamdan dem vururlar laiklerle seçime girerler.
 • 145314535 ay önce
  Gerçeklerin devamının geleceğini hissedince tüydü Cihangir İSLAM ! Soyismi de özellikle eklenmiş gibi.
 • cengizcengiz5 ay önce
  Fox TV'ye git orada istediğini sorarlar
 • Oğuzhan Akdoğdu Oğuzhan Akdoğdu 5 ay önce
  ... kendine gel müslüman 28 şubat mağdurları hala içerde ..
 • AHMETAHMET5 ay önce
  Twitt atan birisi o düşünceleri paylaşıyorum demektir."0nlari haber olarak yazdım" diyor . Çarpıtıyor. Sen gazeteci misin? Yüzü kızardıve kaçtı.
 • Ahmet Faruk ÇarıkcıoğluAhmet Faruk Çarıkcıoğlu5 ay önce
  Bu Cihangir tam fetöş. Yargı göreve.
 • Bu ne be?Bu ne be?5 ay önce
  Yahu arkadaş, nerede ... varsa 'İslam' ismini almış ha! Bu demektir ki biz bir süre daha içerden vurulacaız aha böyle, dikkat!.. (Mustafa İaslamoğlu, Cihangir İslam vs)
 • sivaslisivasli5 ay önce
  enginizasyon mahkemesi kurulali cok oldu, ne masumlar dustu topraga geriye sadece ahlari ve ahirete saklanan hesaplari kaldi
 • halil45halil455 ay önce
  bu milletvekiliyim diye millete hakaret yapiyor devletinden korkmuyor, ismi türkce ama ruhu tam helen. daha ne kadar bu tiyatro devam edecek öteki milletvekilleri nasil rahat uyuyorlar evlerinde, küfür etmek demokrasi oldu simdilerde
 • ha feto ha saadetha feto ha saadet5 ay önce
  hic bir fetocu bugne kadar ben fetocuyum dedimi?hepsi inkar ediyor,... o palyoco cihangir o kadar pot kirdiki usta bir sunucu bunu rezil rusva etmisti, niye killaniyor huylaniyor cunku ne mal oldugu ortaya cikti, kacmak icin sebeb ariyordu bulduda
 • ahmet yükselahmet yüksel5 ay önce
  En başta O kapkaramolla haramzadesi olmak üzere bu ve bunun gibilere mübarek topraklarımızı havamızı kirlettirmeyelim.Keşke tez vakitte ... gitseler.
 • Huseyn CiftciHuseyn Ciftci5 ay önce
  Cihangir'den siyasi ve her anlamda nefret ediyorum. ama bu programda kendisi haklı sunucu haksız...
 • SahinSahin5 ay önce
  Cihangir denilen milletin değil fetö'nün vekilidir ve bal gibi %100 fetöcüdür bunu ben değil 81 Milyonu tamamı teyid eder
 • Osmnshn Osmnshn 5 ay önce
  Güle güle
 • MisafirMisafir5 ay önce
  O fetocuyu neden yayına çıkardınız ...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Nisan 2019