• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bilecik’te okullar tatil mi? Yarın Bilecik’te okullar tatil mi?

‘Bilecik’te okullar tatil mi?’ sorusu Bilecikli öğrenci ve veliler tarafınan en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Kırklareli, Bilecik, Kütahya gibi batı illerine kar yağışı uyarılarında bulunurken, yaşanacak kar soğuğundan İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesinin etkilenmesi bekleniyor. 4 Aralık Çarşamba Bilecikte yarın okullar tatil mi?

Yeniakit Publisher
2019-12-03 13:52:00 - 2019-12-03 13:56:02
Bilecik’te okullar tatil mi? Yarın Bilecik’te okullar tatil mi?

‘Bilecik’te okullar tatil mi?’ sorusu Bilecikli öğrenci ve veliler tarafınan en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Kırklareli, Bilecik, Kütahya gibi batı illerine kar yağışı uyarılarında bulunurken, yaşanacak kar soğuğundan İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesinin etkilenmesi bekleniyor. 4 Aralık Çarşamba Bilecikte yarın okullar tatil mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinin parçalı zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Marmara'nın kuzeyi, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinin, akşam saatlerinden sonra Marmara, Batı Karadeniz, İzmir, Manisa, Kütahya, Eskişehir, Samsun ve Ordu çevrelerinin yağışlı, diğer yerlerin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, akşam saatlerinden sonra Trakya, Marmara'nın güneydoğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Kütahya ve Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor. Meteoroloji, Kırklareli, Bilecik, Kütahya gibi batı illerine kar yağışı uyarılarında bulunurken, yaşanacak kar soğuğundan İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesinin etkilenmesi bekleniyor. Bilecik’te etkili olması beklenen kar yağışı sonrası Bilecik’te okullar tatil edilip edilmeyeceği konusunda valilikten bir açıklamanın yapılması kuvvetle muhtemel.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

abdullah

bi satir şey yazmislar ama ne olacağı belli deil çok sacma
 • Yanıtla

helal bee
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23