• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Başörtülü kızlara saldıran laikçi yobazın çirkin sözleri ortaya çıktı

İstanbul Karaköy'de yolda kendi halinde yürüyen başörtülü kızlara saldıran Gıda Mühendisi Semahat Y.'nin o anlarda fiziki saldırının yanı sıra dini değerlere de doğrudan saldırıda bulunduğu ortaya çıktı. Laikçi yobazın genç kızlara saldırdığı esnada "İslam'ın köpekleri", "Saçınızı açın" diyerek bağırdığı öğrenildi.

Yeniakit Publisher
2019-11-17 17:42:00 -

Mağdurların avukatı Ömer Faruk Karagüzel konuyu ve saldırganın ifadelerini şu şekilde aktardı;

"İslam'ın köpekleri" diye bağırmış

Adeta doğrudan başörtüsüne doğru bir saldırının olduğunu görüyoruz. Müvekkilimize karşı söyledikleri çok ilginç Şunu söylüyor. Affınıza sığınarak "İslam köpekleri" diye bir ifade kullanıyor. Bu cümlenin büyük bir önemi var.

Saldırı doğrudan dini değerlere

Aslında saldırının maksadı da dini değerlere saldırı. "Saçınızı açın" şeklinde beyanlarla saldırıyor. Doğrudan kastın inanca ve inancın gereği olan başörtüsüne olduğunu görüyoruz. Kadın yaptığının gayet farkında. Burada sadece kişiye dönük değil adeta doğrudan başörtüsüne saldırı olduğunu görüyoruz.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Eyman

Laikçi b...k böceklerinden anca bu beklenir. Hele bi de tipine bakın, insan olduğuna bin şahit gerek. Chp zihniyetinin yıkılışını hazmetmeyen ineklerden biri. Sahi bu ineke hakettiği ceza verilecek mi, yoksa hindu kanunları gereği dokunulmaz mı? Kahrolsun bu geri kafalı zihniyet.
 • Yanıtla

Haso

Akil sagligi kesinlikle yerinde değil ama ilacla falanda duzelmez,guzel bir dayak tedavisinde kesin iyileşir.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı