• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bakan Kurum Kastamonu'da! Talimat verdi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sel yaşanan Kastamonu merkez ile Küre ve Devrekani ilçelerinde ziyaretler yaptı.

Yeniakit Publisher
2022-06-30 20:10:00 -
Bakan Kurum Kastamonu'da! Talimat verdi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sel yaşanan Kastamonu merkez ile Küre ve Devrekani ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Küre ilçesinde selden etkilenen bölgelerde inceleme yapan Bakan Kurum, vatandaşlarla da sohbet etti. İlçede selden sonra yapılan çalışmaları inceleyen Kurum, Küre Belediyesini ziyaret etti, Kaymakam Miraç Topaloğlu ve Belediye Başkanı Salih Turan'dan bilgi aldı.

Ardından Devrekani ilçesine giden Bakan Kurum, buradaki incelemelerinin ardından Kastamonu Belediyesini ziyaret etti. Kastamonu Valisi Avni Çakır ve Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Kurum'a il genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Talimat verdi

Merkeze bağlı Aşağıyuva köyüne de giden Kurum, hasar gören köprünün bir an önce ulaşıma açılması için çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

TC Bursa

Mühendislik ve bilimle iş yapmazsanız her sene ev yapar, köprü yapar, enkaz kaldırır durursunuz. Hem canlarımızi kaybederiz hem de ülke kaynaklarını heba edersiniz. Liyakat boşuna denmemis.

Cuneyt Salman

benimde evimin onu selden dolayi evin temeline kadar goctu... İnebolu Korupinar Koyunde ikamet ediyorum yetkililer gelip bana yardimci olmuyor magdur durumdayim
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23