• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bahçeli’nin Kılıçdaroğlu yorumu olay oldu! “Bu öneriler kara mizah”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun koronavirüs ile mücadele için sunduğu önerilere dair, “Onun salgınla mücadele önerileri kara mizahtır. Kahvehanelerde oyun oynanmasını isterken, her oyunun başında yeni kâğıt destesi kullanılmasını istemesi buna yeni bir örnektir” dedi.

Yeniakit Publisher
2020-09-22 21:47:00 -
Bahçeli’nin Kılıçdaroğlu yorumu olay oldu! “Bu öneriler kara mizah”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’deki tıbbi gelişmeler dışında tüm konularda fikir beyan eden ve adeta CHP’nin sözcülüğünü yapan Türk Tabipler Birliği’ni (TTB) ziyaret etti. TTB hakkındaki eleştirilere değinen Kılıçdaroğlu, CHP yandaşı TTB’yi savunmak için şekilden şekle girdi. AK Parti hükümetinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kahvehanelerde oyun oynanmasını yasaklamasını eleştiren Kılıçdaroğlu, “Her oyunda yeni, sıfır kağıt açacaksınız. Bitti, bu kadar basit” diyerek kendini bir kez daha rezil etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, CHP liderinin TTB için sarf ettiği sözlere ve koronavirüsle mücadele konusundaki hezeyanlarına tepki gösterdi.

Resmi Twitter hesabından birtakım açıklamalar yapan Bahçeli, şunları söyledi:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

deniz

SAYIN BAHÇELİNİN TESPİTLERİ DOĞRUDUR NİYE Mİ ? VATANDAŞI İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI KAST ETMİYOR Kİ SAYIN BAHÇELİ'NİN VURGU YAPTIĞI KONU DOKTORLUKLA ALAKASI OLMAYAN BAZI KİŞİLERİN MARJİNAL GÖRÜNÜMDE OLMASI BUNU İDRAK EDEMEYEN KILIÇDAROĞLU KONUYU BAŞKA YERLERE ÇEKİYOR. VE BAHÇELİ BANA GÖRE HAKLI YANINDAYIZ
 • Yanıtla

ali

kahvehaneleri boş bırakmayın sakın MASKEYE GEREK YOK ŞEKİL A daki OYUNBAZ ve ÇAKMA HALK LİDERİNDE görüldüğü gibi! amaaa, yeni oyun kağıdı, yancılara ayrı masa, her masaya kolonya-okey malzemeleri dezenfektanı-lastik eldiven şart:))) 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23