Bahçeli sahaya iniyor!

Sağlık durumu nedeniyle istirahat eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, en geç pazar gününden itibaren siyaset arenasına geri dönecek. Bahçeli, pazar günü MHP Genel Merkezi'ne gidip çalışmalara başlayacak.

10 Ekim 2019 Perşembe 11:31
Bahçeli sahaya iniyor!

Geçirdiği üst solunum yolu rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “ilaç tedavisinin bir süre önce sona erdiği, şu an dinlenme safhasında olduğu” belirtilerek en geç pazar günü parti genel merkezinde olacağı ifade edildi.

MHP lideri Bahçeli, 23 Eylül’de, mide bulantısı şikâyetiyle Başkent Üniversitesi Hastanesi’ne gitmiş, kısa süreli tedavisinin ardından hastaneden ayrılarak parti genel merkezinde işbaşı yapmıştı.

Geçen sürede bazı tetkikler için de Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne giden ve burada doktorların “dinlenmesi gerektiği” yönündeki uyarıları üzerine evinde dinlenmeye çekilen Bahçeli’nin en geç pazar günü parti genel merkezinde olacağı da belirtiliyor.

Sağlığı üzerinen spekülasyon yapanlara yargı ayarı

Cumhuriyet’ten Selda Güneysu’nun haberine göre MHP kurmayları, “Sayın Genel Başkanımıza uygulanan her türlü tetkikin sonuçları iyi geldi. Kendisi en geç pazar günü parti genel merkezinde olacak. Sağlığı üzerinden yapılan her türlü hakaret içeren açıklamalar ile ilgili yasal işlemde bulunacağız” açıklamasında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe 11:31

YORUM YAZ

 • Mahmut çolakerolMahmut çolakerol9 gün önce
  Senin Allah'ına gurban,çok özledik bilge liderim
 • Z Okaynak Z Okaynak 9 gün önce
  Meth Ede Ede Bitirilemiyen Ekrem Finladiyada Göründü İstanbul'da Sular Kesiliyor H Kaplandan Fırça yiyor Garibim Yinede hemtatil hem Ticaret
 • sokaksokak10 gün önce
  Yıllardır ekonomi ile ilgili yapılan zamlarla ilgili tek bir düşüncesini fikrini duymadım bu nasıl bir siyaset anlayışıdır? Varsa yoksa asarız keseriz sokaga ineriz çıkarız.
 • AlayAlay10 gün önce
  PAadon sahaya inip ne yapacakmış acaba? EYT yi tekrar meclise getirip ilk oylamada evet diyipiki saat sonra hayır diyerek yine bizle alaymı edecekmiş?
 • 2023 ekrem2023 ekrem10 gün önce
  O zihniyet Türkiye Mize 100 seneden beri verdiki ekrem efendi versin 3 ay oldu istanbula geleli akp akp nin projeleri ilen övünüyorsunuz
 • ARGUNARGUN10 gün önce
  HEYT BE DURUŞA BAK YAV ASALET VE ÖZGÜVEN.ALLAHUZUN ÖMÜRLERVERSİN
 • NihalNihal10 gün önce
  AAA ne güzel Sayın Bahçeli hastalandı diye hemen adamı öldürdüler yok görünmüyor yok artık gidici gibi dedikodular yayılmıştı bile ne senaryolar ürettiler......
 • mehmetmehmet10 gün önce
  türk milletinin duası seninle allah başımızdan eksik etmesin
 • Safya HARMANSafya HARMAN10 gün önce
  Selam
 • BehçetBehçet10 gün önce
  Bence iş ciddi.
 • CabirCabir10 gün önce
  Bahçeli ye sağlık temenni ederiz, Bahçeli sahaya inerse İşsizlik ve yoksulluğu bitirir.
 • ŞehitŞehit10 gün önce
  Bahceli Mercedes'le Şehit olmaya gidiyor. Allah en kısa zamanda Bahceli beye şehitliği nasip etsin.
 • 2023 Ekrem2023 Ekrem10 gün önce
  sahaya hemen insin aman gecikmesin sayesinde İstanbulu-Ankarayı CHP aldı. sıra da saray var Allahın izniyle :)
 • hjklhjkl10 gün önce
  allah devlet bahçeliyi başımızdan eksik etmesin allah dirayet güç kuvvet zalimlerin korkulu rüyası devlet bahçeliye desteğimiz milletçe sonsuzdur

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ekim 2019