• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Aydın'da cezaevine gönderilen kedinin tahliyesi istendi! "Kaçma şüphesi bulunmuyor"

Aydın Adliyesi'nin maskotu haline gelen 'Baronaz' isimli kedinin cezaevine gönderildiğini öğrenen Barosu Genel Sekreteri Avukat, kedinin tahliyesini talep etti.

2020-02-27 15:24:00 -
Aydın'da cezaevine gönderilen kedinin tahliyesi istendi! "Kaçma şüphesi bulunmuyor"

Aydın Adliyesi içinde bulunan ve adliyenin maskotu haline gelen kedi cezaevine gönderilince, adliyede görevli avukat, kedinin tahliyesini talep etti.

Aydın Adliyesi içinde bulunan ve adliyenin maskotu haline gelen "Baronaz" isimli kedinin cezaevine gönderilmesi üzüntüye sebep oldu.

Esprili paylaşımla Baronaz'ın tahliyesini talep etti

Aydın Adliyesi'nde bulunan avukat bekleme salonunu kendine yuva edinen ve Baronaz ismi verilen kedinin ortadan kaybolması adliye çalışanlarını üzdü. Baronaz isimli kedinin cezaevine gönderildiğini öğrendiklerini belirten Aydın Barosu'nda görevli avukat, sosyal medya hesabından yaptığı esprili paylaşımla Baronaz'ın tahliyesini talep etti.

"Kaçma şüphesi bulunmuyor"

Görevli avukat yaptığı paylaşımda, "Baronaz adlı kedimizin cezaevine gönderildiği bilgisi var. Sabit ikametgah sahibi olması, kendisini sevdirmekle yükümlü olduğu Adliye çalışanları ve Avukatlar olması, kaçma şüphesinin bulunmaması sebepleri ile Baronaz'ın başka bir suçtan tutuklu ya da hükümlü olmaması halinde tahliyesine karar verilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz" açıklamasında bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı