Asıl düşmanlıkları gençlerin nikâhına

Sapkınlar ve terör odakları genç yaşta evliliğe karşı birleşti... Batı beslemesi Mor Çatı Vakfı’nın öncülüğünde 157 sözde STK’nın imzasıyla yayınlanan bildiride genç evlilik mağdurlarıyla ilgili düzenleme “tecavüzcülere af” yalanıyla lanse edildi. “Tecavüzü, erken ve zorla evlilikleri ve çocuk istismarını meşrulaştıracak hiçbir yasal değişikliği kabul etmiyoruz” başlığıyla yayınlanan Mor Çete bildirisinde, onlarcası ‘tabela STK’ hüviyetinde olan imzacı oluşumlar arasında 15 eşcinsel, 9 terör yandaşı derneğin yer aldığı tespit edildi.

23 Ocak 2019 Çarşamba 09:35

Türkiye’de ahlaksız ilişkilerin yaygınlaşması için çaba gösteren, terör şebekeleri oluşturarak kan akıtan, yurtdışı destekleriyle aileleri yıkma çalışması yürüten ahlaksızlar, genç evlilerin mağduriyetini çözmek için başlatılan yasa hazırlığına karşı kara propaganda başlattı. Hükümetin evlilik mağdurları için hazırladığı yasal düzenlemeyi sabote etmek için manipülasyon düğmesine basan Mor Çete, kapatılan terör yandaşı dernekler, tabela STK’lar ve LGBT’li cinsi sapkınların oluşumlarıyla birlikte manipülatif imza kampanyası düzenledi.

Karalamaya başladılar

Batı beslemesi Mor Çatı Vakfı’nın öncülüğünde 157 sözde STK’nın imzasıyla yayınlanan bildiride genç evlilik mağdurlarıyla ilgili düzenleme “tecavüzcülere af” yalanıyla lanse edildi. “Tecavüzü, erken ve zorla evlilikleri ve çocuk istismarını meşrulaştıracak hiçbir yasal değişikliği kabul etmiyoruz” başlığıyla yayınlanan Mor Çete bildirisinde, İstanbul Sözleşmesi’ne atıf yapılarak çocuğun zorla evlendirilmesinin suç olduğu ifade edildi. İnternet sitesinde 13 yaşındaki çocukları flört ahlaksızlığına teşvik eden Mor Çatı’nın öncülüğündeki bildiride, “Erken yaşta ve zorla evlendirme suçu, aileleri ve bu törenlere katılan kamu görevlileri de dahil herkesi kapsayacak şekilde düzenlenmelidir. Devlet, hukuku suçun üzerini örtmek için kullanamaz!” ifadeleri yer aldı.

Feminaziler ve terör yandaşları kucak kucağa

Severek bir araya gelen çiftlerin 18 yaş altında nikah kıydıkları için cezaevlerine atılması skandalına adil çözüm getirecek yasal düzenlemenin “tecavüzcülere af” ve “zorla evlilik” ifadeleriyle gölgelenmeye çalışıldığı bildiride imzası bulunan ve birçoğu tabela STK hüviyetinde olan oluşumlar arasında 15 eşcinsel, 9 terör yandaşı derneğin yer aldığı tespit edildi.

Terör yandaşı olduğu tespitiyle Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan DHKP’li Çağdaş Hukukçular Derneği’nin Kadın ve Toplumsal Cinsiyet Çalışma Grubu, PKK’lı İnsan Hakları Derneği’nin (İHD) Ankara Şube Kadın Komisyonu ile İzmir İHD Kadın Komisyonu imzacı listesinde yer aldı. PKK’ya eleman kazandırma görevi güttüğü için kapatılan bir diğer dernek Van Kadın Derneği (VAKAD) evlilik düşmanı bildiriye destek verdi. Güneydoğu şehirlerine teröristlerce hendekler kazındığı süreçte HDP ile birlikte yerel özerklik/özyönetim ilan eden Ezilenlerin Sosyalist Partisi’nin (ESP) Kadın Meclisleri bildiride yer aldı. PKK uzantısı Demokratik Kadın Hareketi, Kadın Özgürlük Hareketi (TJA), Özgür Genç Kadın, DHKP-C yanlısı 17+ Alevi Kadınlar oluşumları Mor Çete bildirisine imza koyanlar arasında.

Cinsi sapkınlar da listede

Feminazilerin başını çektiği, terör yandaşlarının destek için sıraya girdiği Mor Çete bildirisinde eşcinsel sapkınlar da boy gösterdi. Her türlü ahlaksızlığa yasallık isteyen ancak genç evlilerin mağduriyetlerinin çözüme kavuşmaması için Mor Çete bildirisine 15 sapkın dernek imza verdi. Genç yaşta evlenenlerin hapishanelerde çürütülmesinin istendiği ahlaksız bildiride, eşcinsel sapkınlığı yaygınlaştırmak için Türkiye’de faaliyet yürüten cinsi sapkınların şu dernekleri yer aldı:

Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Kolektifi, Giresun Kadın ve LGBTİ Platformu, Hevi LGBTİ Derneği, KAOS GL Derneği, Keskesor  LGBT, Kırmızı Şemsiye Cinsel Sağlık ve İnsan Hakları Derneği, Lezbiyen Biseksüel Feministler, Mersin 7 Renk LGBT Derneği, Muamma LGBTI+ Derneği, Özgür Renkler Derneği, Pembe Hayat LGBTT Derneği, Sosyal Politikalar Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Çalışmaları Derneği, Erktolia, Lambda İstanbul, Cinsiyet Eşitliği İzleme Derneği.

Haçlı beslemesi de var, Haçlısı da

Haçlı beslemesi terör yandaşlarının, Mor Çete’ci feminazilerin ve helak olan Lut Kavmi’nin uzantısı olan eşcinsel sapkınların bir araya geldiği “evlilik” karşıtı bildiride, İsviçre menşeili International Alliance of Women’ın da imzasının bulunması dikkat çekti.

İşte Mor Çete ahlaksızlığı

13 yaşındaki çocukları flörte teşvik eden ahlâksızlar

Haçlı Batı ülkelerinden aldığı yüklü para yardımlarıyla Türkiye’de aile yapısını bozmak için faaliyet yürüten Mor Çatı Vakfı’nın hastalıklı sapkın zihniyetini Akit gözler önüne sermişti. 18 yaş altında gönül birlikteliği kurarak evlenen çiftlerin cezalandırılarak hapse atılmasını destekleyen Mor Çete’nin, ‘flört’ adı verilen nikahsız birliktelikte ise yaş kriterini 13’e kadar indirdiği ortaya çıkmıştı. İlköğretim çağındaki çocukları ahlaksızlığın ve cinsel istismarların pençesine iten Mor Çete’nin internet sitesinde, ‘şiddet’ perdesinin arkasına gizlenmiş olarak küçük çocuklara ilişkin şu sapkın ifadeler yer alıyor: “(13-23 yaş) Bu dönemde flört etmek ‘gizli’, ‘ayıp’, ‘saklanması gereken’ bir konu olarak görüldüğü için ilişki içinde şiddetle karşılaşsan bile hiç kimseyle konuşamıyor ve yalnız hissediyor olabilirsin.

'Devlet bize aile faciası yaşatıyor'

Genç evliler zulmün bitmesini bekliyor

Zina değil evlilik” diyerek 18 yaşın altında nikahlanan ailelerde erkekler “istismar” suçlamasıyla 15 yıla kadar hapis cezasına mahkûm ediliyor. Hiçbir şikayet olmasa dahi devlet, “kamu davası” olarak çiftlerin peşine düşüyor ve cinsel istismar suçunu işlediği iddiasıyla erkekleri zindana atıyor, kadın ve çocukları perişan ediyor. Aileler, 18 yaş altında nikah kıydıkları için devlet tarafından ‘tecavüzcü’ muamelesi yapılarak cezaevlerine atılan eşlerinin serbest bırakılmasını ve sicillerinin temizlenmesini istiyor.

Bu zulüm artık bitsin

Bu yasa zinayı teşvik ediyor

Aile düşmanlarına pabuç bırakmayın

Batı’da teşvik bizde hapis!

Evlilikte İslâm’ın kriteri büluğ çağı

Bu rezaletin vebali büyük

Kürtaj hapı zinaya teşvik

‘Pembe oda değil adalet istiyoruz’

Genç evliye zulüm iki can daha aldı

FARUK ARSLAN

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Ocak 2019 Çarşamba 09:35

YORUM YAZ

 • İskenderİskender8 ay önce
  Her türlü ahlaksızlığa gebe,birbirini anlamayan,televizyonlarda,meydanlarda ve Mecliste sürekli didişme içerisinde olan ve bin tane ideolojiye bölünmüş olan bir toplumun kurtuluş çaresi önce Allah korkusu,sonrasında da adaleti tesis etmenin en güçlü yollarından biri olan HUKUK'UN ÜSTÜNLÜĞÜ ilkesinin tesis edilmesidir.Rant peşinde koşmak,devlet mallarını kendine,yakınlarına ve yandaşlarına peşkeş çekmek,halkı ayrıştırıcı eylem ve açıklamalarda bulunmak vatandaşlar arasında eşitsizlik,adaletsizlik ve mağduriyet yaratmanın sonu çatışmaya dönüşeceğinden pusuda bekleyen fırsatçı ülkelerin söz konusu ülkeye müdahalesine yol açar. Bir ülkeyi veya toprağı ele geçiren işgalcilerin tek yaptığı da, işgal edilen toplumun en şerefli insanlarını öldürmek veya hapislerde süründürmenin yanı sıra o toplumun en şerefsiz olan üyelerini de o toplumun başına geçirerek böylelikle onları yaşam boyu sıkıntılara gark etmektir.
 • receprecep8 ay önce
  degersiz bir haber bunların işleri zaten i.nelik
 • Bu gidiş nereye?Bu gidiş nereye?8 ay önce
  Avrupa Birliği istedi, zina yasağını kaldırdık diyen Erdoğan'ın demokrasi ve özgürlük adına açılan onlarca ahlâksız dernekten, 6284 sayılı yasanın içeriğinden ve toplumu kadın-erkek diye ayrıştırdığından, ayrılan kadının nikahsız yaşadığı adamla çocuklarının gözü önünde aynı evde yaşarken eski eşinden gelen nafakayı çatır çatır yediğinden, ayrılma aşamasında olan kadının sevgilisi! ile boşanacağı eşinin gözüne soka soka el ele geldiğinden,anne babası boşanan çocukların bir mal gibi icra memurlarıyla alındığından, o masum çocukların hayatlarının ve hayallerinin karardığından, kadının sadece sözünün delil olarak sayılıp aile reisi erkeğin iftiraya uğrayabileceğinden, gece geç saatlerde arabası ile kaldırım kenarına duran bir araca aniden binen hayat kadınlarının bak beni taciz ediyor derim diyerek para istediğinden, aile yapısının hızla bozulduğundan, uyuşturucu yaşının çok aşağılara düştüğünden, havuz medyası denilen kanalların da diğer bazı kanallardan farkı olmadığından, o kanallarda da cinselliğin, şiddetin v.s özendirildiğinden haberi yok mu?
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 8 ay önce
  Bu Kanun Mutlaka Çıkmalıdr. Bu Derneklerde Mutlaka Kapatılmalıdır. Devlet Bunlarla Mūcadele Etmelidir. Asla Taviz Vermemelidir. Hiç Şüphesiz.
 • gggggg8 ay önce
  Akit gazetesi yalnis eksik bilgi veriyorsunuz turkiyede evlenme yasi 17 15 den 17 ye cikaran akp hukumeti istanbul yasalari ile bunlarin nikahlari yok olmaysn nikaha neyin affi15 yasinda evlilik oldugu zaman da tecavuz se eski yasa da 5 yil evli kalma kurali vardiAyrica 15 yasin alti pedofiliden baska bir sey degildirSizin bu yaptiginiz bir onceki secimde idam onume gelsin imzalayim gibi akp tabaninin gazini almaktir yalnis yapiyorsunuzTurkiye uluslararasi yasa imzaladi kucuk yasta evlilihe af veremez
 • MardinliMardinli8 ay önce
  Eğer hükümet bu sapık çetelere dinlerse demekki turkiyede aile mefhumu kalmadı.Kesinlikle bu çetelere dinlemesin zaten chp hdp bunlari destekliyor sizde bunları dilersiniz bunlardan hiç farkınız olmaz
 • dadasdadas8 ay önce
  Kafir ahmaklar
 • MAHMUT OZMAHMUT OZ8 ay önce
  Eger iktidar ahlaksizligi ve ifsadi kendilerine gaye edinmis bu bati beslemesi tetikci ceteleri dinleyip onlarin istek ve arzularina gore yasa cikartacaksa secime ne gerek var bunlarla birlikte yonetsin Milleti'de bu tur rezaletlere alet etmesinler.
 • HipokratHipokrat8 ay önce
  Haşarat ilaçlama servisinin telefonu neydi? Acil lazım.
 • hülyahülya8 ay önce
  her erken evliliğin gençlerin kendi iradeleri ile olduğuna inanıyormusunuz?yoksa aile baskısı ile mi?
 • KocasolakKocasolak8 ay önce
  Oy veren biz mağdur edilen yine biz, madem azgın azınlığa AZGINLIK hakkı var biz neyiz? Biz onlara karışmıyoruz, velev ki ibne, peki, i bneler bize neden karışıyor?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019