• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahlaksız Mehmet Ali Erbil'in duasına bak sen! Sen Allah'ın adını anar mıydın yahu?

Türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en ahlaksız isimlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil'in Tuğba Coşkun ile 6 yıllık evliliğinden olan oğlu Ali Sadi 16 yaşına girdi. Mehmet Ali Erbil muhabirlere “Oğlum 16 yaşına bastı. Bugünleri de gördüm. Allah sağlık, sıhhat nasip etsin. Daha çok doğum gününü görelim” dedi. Erbil'in bu sözleri "Allah sana da ahlak, edep ve izan nasip etsin" dedirtti.

Yeniakit Publisher
2022-07-03 12:12:00 -
Ahlaksız Mehmet Ali Erbil'in duasına bak sen! Sen Allah'ın adını anar mıydın yahu?

Türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en ahlaksız isimlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil'in Tuğba Coşkun ile 6 yıllık evliliğinden olan oğlu Ali Sadi 16 yaşına girdi. 

5. evliliğini 2005 yılında nikah masasına oturduğu Tuğba Coşkun ile yapan Mehmet Ali Erbil 2011 yılına Tuğba Coşkun'dan ayrılmıştı. Bu evlilikten bir oğlu olan Erbil'in oğlu Ali Sadi geçtiğimiz gün 16 yaşına girdi.

Ünlü sunucunun oğlu dün gece Beyoğlu'nda bulunan Zebra Lounge Port adlı mekanda ailesi ile birlikte doğum gününü kutladı.

 

Mehmet Ali Erbil ise muhabirlere “Oğlum 16 yaşına bastı. Bugünleri de gördüm. Allah sağlık, sıhhat nasip etsin. Daha çok doğum gününü görelim” dedi. Erbil'in bu sözleri "Allah sana da ahlak, edep ve izan nasip etsin" dedirtti.

 

16 yaşına basan Ali Sadi Erbil'in babası ile benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mak

Sayin Akit Editörü su SEREFsiz Hain lerin bu Millete Din e Münafiklik yapanlarin Mesela Hakan Sükür gibi haberlerini Fotografsiz yap,

El Salvador

adam insan gibi dua etmis, hayir sanane milletin inancindan, su habere bile kin kusmalar falan, dogru islam hosgoru dini, saygi dini, sevgi dini, ne olursan ol yine gel diyenlerin dini, ama siz o dinin tam olarak neresindesiniz orasi mechul iste.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23