ABD ve Rusya Türkiye'yi kuşattı!

Dört bir yandan ABD ve Rusya kıskacına alınmaya çalışılan Türkiye'nin stratejik adımlar atarak bu girişimlerden daha güçlü bir şekilde çıkması için adımlar atması gerekiyor.

12 Eylül 2018 Çarşamba 14:58

Türkiye dünyanın iki küresel gücü olan Amerika ve Rusya kıskacına alındı. Süper güçler Türkiye'nin dört bir yanındaki ülkelere üsler kurarak Türkiye'yi dize getirmeye çalışıyor. Batı'da Yunanistan, Karadeniz'de Romanya, Doğu'da Gürcistan ve Ermenistan Güney'de ise terör örgütü PKK kullanılarak Türkiye himaye altına alınmaya çalışılıyor. Şimdi Türkiye'nin tüm bu kuşatmaları yararak stratejik adımlar atması gerekiyor.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2018 Çarşamba 14:58

YORUM YAZ

 • muratmurat4 ay önce
  abd şeytan rusya dostumuz yada rusya düşmanımız abd ile ilişkileri düzeltmeli diyenlerin ne aklına ne tarih bilgisine ne siyasi öngörüsüne zerre önem vermemek lazım.Türkiye en az 200 senedir DENGE politikası yürütüyor.Bunun tek çaresi var.Dünyanın ilk 5 ine girmek. 1.siyasette 2.ekonomide 3.askeri alanda ilk beşe gireceksin.bunun da ön koluşusu eğitimden geçer.ve yolsuzluğun olduğu ülkede istersen milyar tonla elmasın olsun hakiki huzura güce kavuşamazsın.
 • tuğrultuğrul4 ay önce
  Hiç acımadan içimizdeki maşa kriptolar enselenmeli, devlet kademelerinden çok süratli bir şekilde tasfiye edilmeliler. Kale içeriden fethedilir. Her şeyimizle dört dörtlük milliliğe dönmeliyiz.
 • halilhalil4 ay önce
  silah sanayisinde çok ileri gitmeliyiz.bileği güçlü olan masadada sahadada kazanır.askeri kabiliyet ve asker sayısıda çok önemli.dünya artık eskisi gibi degil
 • atalayatalay4 ay önce
  İLERİKİ VADEDE TÜRKİYE ABD İİŞKİLERİ İYİ OLUR RUSYA İLE ARAMIZ AÇILAİBLİR ANLIK DEĞİŞİYOR SİYASETVE MANEVRA ESKİSİ GİBİ YILLIK ON YILLIK PŞANLAR YOKZEMİN BUZ PİSTİ GİBİ
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU4 ay önce
  NE ZANNETTİNİZ.TÜRKÜN AYAĞA KALKMASINA GÖZ YUMACAKLARINI MI.ONLAR GÖREVİNİ YAPIYOR.BİZİM ESAS MESELEMİZ İÇERDE ONLARIN HESABINA ÇALIŞAN,AYAK BAĞLARI.
 • Adem EvliyaAdem Evliya4 ay önce
  Özgün olunmadan özgür olunamaz.
 • HasanHasan4 ay önce
  Kendi işimizi kendimiz görmeliyiz.Başka yolu yok.
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş4 ay önce
  zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. Nasıl ki dini ve dini duyguları istismar edenler varsa Atatürkü ve onun fikirlerinide istismar edenler var bu chpkk dır. chpkk bilhassa bu yahudilerin destekledikleri vede türk isimleri altında yönetttikleri partidir. bunlar chpkk dan temizlenmedikçe chpkk özüne dönemez. müslüman chpkk lılar uyanık olun.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ocak 2019