AB sustu sapkınlar kudurdu

Fon adı altında Türkiye düşmanı odaklar tarafından finanse edilen LGBTİ'li sapkınların yıkıcı faaliyetler düzenlediklerini gün yüzüne çıkarmamız, ahlaksızları iyice kudurttu.

11 Şubat 2019 Pazartesi 13:14
AB sustu sapkınlar kudurdu

Sosyolojik hiçbir karşılıkları olmadığı halde, sapkın fiillerini topluma dayatmak için her türlü provokatif faaliyete imza atan LGBTİ’liler yüzsüzlükte de sınır tanımıyor. Avrupa Birliği fonlarından aldıkları paralarla yıkıcı faaliyetler düzenlediklerini gün yüzüne çıkarmamız, ahlaksızları iyice kudurttu. Fon adı altında Türkiye düşmanı odaklar tarafından finanse edilen ahlaksızları, arpalarının kesilmesi korkusu sardı. 1 Temmuz 2018 tarihli, “AB fonluyor homolar semiriyor” başlıklı manşet haberimiz hakkında suç duyurusunda bulunan KAOS GL isimli sapkınlar güruhu, efendilerinin talimatlarını yerine getirdi. Söz konusu haberde, AB fonlarından devasa rakamlarda para desteği alan LGBTİ’lilerin toplumu provoke etmek için nasıl çalıştığını gözler önüne sermiştik.

Hem arsız hem yüzsüz

Sapkınların yüzsüzlüğü bununla da sınırlı kalmadı. Haberlerimizi çarpıtarak Akit’i susturmak isteyen LGBTİ’liler, kirli etkinliklerini deşifre ettiğimiz birçok haber hakkında da suç duyurusunda bulundu. 13 Haziran 2018 tarihli, “BM’den homolara destek” başlıklı haberimizi bağlamından koparan homolar, ‘hedef gösterdiğimiz” iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Akit, dış güçlerden beslenen homoların peşini bırakmadı ve finansörlerini tek tek deşifre etti. 13 Temmuz tarihli “Batı kuklalarını fonlarla oynatıyor” başlıklı haberimizde de, sapkınların kimler tarafından destek gördüğü bütün ayrıntılarıyla gün yüzüne çıkartıldı. Türkiye’deki sapkınların çatı kuruluşu KAOS GL, bu haberimizi de savcılığa taşıdı.

Haberlerimizi çarpıttılar

Sapkınlar, ‘sunum yapma’ bahanesiyle üniversitelerde ders vermeye başladıklarını deşifre ettiğimiz, “Hacettepe’de sapkınlık dersine soruşturma”, yine LGBTİ’lilerin kulüpler vasıtasıyla akademi camiasını zehirlediğini gün yüzüne çıkardığımız, “Üniversitelerde sapkın istila” ve kitap fuarları aracılığıyla çocuklarımızı zehirlediğini ifşa ettiğimiz, “Sapkınlar TÜYAP Fuarı’nda” isimli haberimiz için de suç duyurusunda bulundu. Akit’in sorumlu yayıncılık anlayışı gereği, yetkilileri uyarmak için yayımladığı haberlerin içeriğini gölgelemek ve hedef şaşırtmak isteyen LGBTİ’liler, ‘nefret söylemi” iddiasıyla gazetemizi hedef tahtasına oturttu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Şubat 2019 Pazartesi 13:14

YORUM YAZ

 • HERŞEY bitti homolar mı kaldı ya çık pazara gir insanların arasına insanlar aç sen homoları haber yapıyorsun komik olmuyor mu
 • cccccc8 ay önce
  Saadeti unutmuşsun Ferhat kardeş chp şak şakcısı saadeti.
 • cccccc8 ay önce
  Bunların hepsi zehirlensin toplum bu pisliklerden kurtulsun. Bunların besleyicisi laik düzen değiştirilip yerine İslami bir düzen getirilsin.
 • FerhatFerhat8 ay önce
  Yeni bir Formül buldum ve formülü de cözdüm, istifadenize sunuyorum.Tanzimat+inkilap+Ab reformlari = ateist+masonik+Avrupa konseyi = AKP+CHP+MHP+PKK+iyi parti.Ab Reformu = satanist aile hukuku+masonik ticaret hukuku+ satanist ceza hukukuBu formül Milli iradenin anti tezi.
 • Aslan akbeyAslan akbey8 ay önce
  AKİTin yanındayım. her müslüman da akitin yanında olmaya mecburdur. çünkü kuranı kerimde Allah doğruların yanında olmamızı emretmiştir. ve Allah kimseyi eşcinsel yaratmadığı ve haddi aşmayı yasak ettiği için eşcinsellerin yanında olmak haram katrşısında durmak haktan yana olmaktır.
 • pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp8 ay önce
  bu sapık kefereler her görüldüğüyerede gebertilmeli
 • Herhangi birisiHerhangi birisi8 ay önce
  Böyle sapkın ,toplumumuzla bağdaşmayan bu derneklerin kurulmasına kimler müsade ediyor acaba ? Devlet büyüklerimizin hiçmi suçu yok bu konuda . Devlet isterse bunların kapısına kilit vurabilir
 • NİHALNİHAL8 ay önce
  Ateistler;Bana rast gelmedi ama bazı arkadaşlarım anlattı Anadoludan şehirlere gelen Üniversite öğrencilerine ve dahi kayıt anında gözlerine kestirdiklerini ateist yapıyorlar yada istedikleri sapkınlığa bulaştırıyorlar.Banada Nişantaşı ve Taksimde ve dahi Bakırköy taraflarında bana sadece Yehova Şahitleri denk geldi Allaha şükürler bilgilerimle üstesinden gelip derslerini veriyordum gençlerimizi bu tür saldırılardan korumalıyız bilinçlendirmeliyiz. her yere sızabilirler girebilirler
 • meçulmeçul8 ay önce
  bu devlette ses çıkarmazsa onlarda helak olacaklar....
 • abdullahabdullah8 ay önce
  BU YÜZDEN GEÇMİŞTE HELAK OLAN MİLLETLER VAR. AKİTİ DESTEKLİYORUZ
 • SofuoğluSofuoğlu8 ay önce
  İSLAM düşmanı kafirler, baktılarki ne yapsalar nüfusları geriye gidiyor, İslam(adı İslam)ülkelerinin üfusunda- doğurganlık düşse de-artıyor.Bu nüfusu dengelemek ve sonunda kendilerinin istediği oranda durması için Müslüman ülkelerdeki ibneleriyle beraber habire çalışıyorlar.Ülkemizde, MEB,AİLE,KÜLTÜR bakanları ile DİYANET,YÖK, TRT veRTÜK gibi kuruluşların başındakilerde görevlerini hakkıyla yapacaklara vermelidirler.Bu ibneler(kendileri velevki ibneyiz diyorlar) gerek görsel, gerekse işitsel medyayı kendi emelleri doğrultusunda işgal etmiş durumdalar.Toplumu altan alta lbgti'leştirme çabalarında bir hayli mesafe kat etmiş durumdalar.Azgın azınlık(lgbti)lerin faaliyetgösterdikleri alanların başındaki yöneticiler, bu vurdum duymazluklarını sergiledikleri müddetçe; günbe günçoğalarak, toplumumuzun zihnini kurcalamaya devam edeceklerdir.Ve nihayi hedefleri eşcinsel evliliklerin yasal hale gelmesidir.Bu azgınların(lgbti) toplumumuzu hayvanlaştırmak için çalışmalarına LGBTİ TOPLULUĞU OLAN AB'ye girmek için önümüze koydukları şartlı yasalarının yırtıp parçalanması olmalıdır.Bu yapılmadığı taktirde, eşcinsel yaşamın Allah'sızlarla, toplumumuzun bilinçsiz olan kesimlerinide alıp aralarına katacaklarından kimsenin şüphesi olmasın.Bu ibneler meydanı boş bulurlarsa olacağı budur
 • celalcelal8 ay önce
  tüm dünya liderleri bir araya gelsinler. Bunlar için yeryüzünde bir ada tahsis etsinler dünyadaki tüm LGPT'ler ücretsiz olarak gemilerle burayataşısınlar bunlar kendi ülkesini kurup burada yaşasınlar ta ki şiddetli bir deprem ve tsunami gelinceye kadar
 • misafirmisafir8 ay önce
  milletin binde birini bile ilgilendirmeyen bu konu seni neden "mesgul" ediyor muhterem.. Milletin derdi; domates biber patlican sogan.. sen birak bu i.neleri milletin derdine bak...
 • AbdullahAbdullah8 ay önce
  Lanet olsun insanların seçtiği cinsiyet yüzünden küfür edenlere.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 8 ay önce
  Bu Akit 'in, Doğru Yolda Olduğunu Gösteriyor. Bu Şerefsizlere Asla, Taviz Verilmemelidir. Devlet Ve Tūrkiye 'nin Geleceğini Dūşūnen, STK Ve Medyayla Sonuna Kadar Mūcadele Edilmelidir.
 • HarunHarun8 ay önce
  Ne bu düşmanlık Harun. İstedin de vermediler mi?
 • NurNur8 ay önce
  Lanet olsun tüm sapkınlara

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019