• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AB sustu sapkınlar kudurdu

Fon adı altında Türkiye düşmanı odaklar tarafından finanse edilen LGBTİ'li sapkınların yıkıcı faaliyetler düzenlediklerini gün yüzüne çıkarmamız, ahlaksızları iyice kudurttu.

Yeniakit Publisher
2019-02-11 13:14:00 -
AB sustu sapkınlar kudurdu

Sosyolojik hiçbir karşılıkları olmadığı halde, sapkın fiillerini topluma dayatmak için her türlü provokatif faaliyete imza atan LGBTİ’liler yüzsüzlükte de sınır tanımıyor. Avrupa Birliği fonlarından aldıkları paralarla yıkıcı faaliyetler düzenlediklerini gün yüzüne çıkarmamız, ahlaksızları iyice kudurttu. Fon adı altında Türkiye düşmanı odaklar tarafından finanse edilen ahlaksızları, arpalarının kesilmesi korkusu sardı. 1 Temmuz 2018 tarihli, “AB fonluyor homolar semiriyor” başlıklı manşet haberimiz hakkında suç duyurusunda bulunan KAOS GL isimli sapkınlar güruhu, efendilerinin talimatlarını yerine getirdi. Söz konusu haberde, AB fonlarından devasa rakamlarda para desteği alan LGBTİ’lilerin toplumu provoke etmek için nasıl çalıştığını gözler önüne sermiştik.

Hem arsız hem yüzsüz

Sapkınların yüzsüzlüğü bununla da sınırlı kalmadı. Haberlerimizi çarpıtarak Akit’i susturmak isteyen LGBTİ’liler, kirli etkinliklerini deşifre ettiğimiz birçok haber hakkında da suç duyurusunda bulundu. 13 Haziran 2018 tarihli, “BM’den homolara destek” başlıklı haberimizi bağlamından koparan homolar, ‘hedef gösterdiğimiz” iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Akit, dış güçlerden beslenen homoların peşini bırakmadı ve finansörlerini tek tek deşifre etti. 13 Temmuz tarihli “Batı kuklalarını fonlarla oynatıyor” başlıklı haberimizde de, sapkınların kimler tarafından destek gördüğü bütün ayrıntılarıyla gün yüzüne çıkartıldı. Türkiye’deki sapkınların çatı kuruluşu KAOS GL, bu haberimizi de savcılığa taşıdı.

Haberlerimizi çarpıttılar

Sapkınlar, ‘sunum yapma’ bahanesiyle üniversitelerde ders vermeye başladıklarını deşifre ettiğimiz, “Hacettepe’de sapkınlık dersine soruşturma”, yine LGBTİ’lilerin kulüpler vasıtasıyla akademi camiasını zehirlediğini gün yüzüne çıkardığımız, “Üniversitelerde sapkın istila” ve kitap fuarları aracılığıyla çocuklarımızı zehirlediğini ifşa ettiğimiz, “Sapkınlar TÜYAP Fuarı’nda” isimli haberimiz için de suç duyurusunda bulundu. Akit’in sorumlu yayıncılık anlayışı gereği, yetkilileri uyarmak için yayımladığı haberlerin içeriğini gölgelemek ve hedef şaşırtmak isteyen LGBTİ’liler, ‘nefret söylemi” iddiasıyla gazetemizi hedef tahtasına oturttu.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23