Şamil İstihbarat Teşkilatı (ŞİT) verilerine göre…

08 Şubat 2018 Perşembe

ŞİT verilerine göre, Şamil Tayyar’dan korkup, telefonumu, e-mail adresimi değiştirmişim… 

Dur meşhur 1 Nisan reklamındaki kötü adam gibi güleyim bari, “puhahahaha!”

Ayyy yazık sana be Şamil’cik!

Şimdi Helin Avşar’la kelepçe takmaca oynadığın o fotoğrafa bak ve söyle! Sence ben bu Şamil’den mi korkacağım ha?

“Refahyol Tutanakları” diye kitap yazıp, 28 Şubat ağzıyla dindarlara çemkiren Şamil’den… 

DSP milletvekili olabilmek için adındaki “Şeyh” kısmını kestiren Şamil’den…

Sırtında FETÖ belgeleriyle yazılmış 10 tane Ergenekon kitabı olan Şamil’den…

Vatan haini Savcı Zekeriya Öz’e “kahraman” diyen Şamil’den…

Milletin ölmüş anasına “o….” diye küfredecek kadar çukura inen Şamil’den…

15 Temmuz gecesi Genelkurmay Başkanı için, “Görevden alın… Ümit Dündar’ı Genelkurmay Başkanı yapın!” diye emirler yağdıran Şamil’den…

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile fotoğraf çektirip, ŞİT’in kustuğu iftiraları oradan devşirmiş izlenimi uyandırmaya çalışan Şamil’den…

(Terörle mücadelede fırtına gibi estiği şu günlerde adamın işi gücü yok, Şamil’cikle mahalle dedikoduculuğu yapacak zaten…)

On kere dedim abi buldozerle yıkın şu MİT’i…

ŞİT var, ŞİT…

Baksanıza Şimdi pazartesine kadar süre veriyorum. Harekete geçilmezse, Gaziantep’teki Yargı-İstihbarat çetesini açıklayacağım” der demez, savcılar nasıl da harekete geçti!

Yazık yahu…

Adalet Bakanı Gül’ün yerinde olmak için, yargıyı çiftliği gibi kullanabilmek için neler vermezdin bu kelepçeci Şamil şimdi?

Düşünsenize Adalet Bakanı Şamil Tayyar… Allah bu millete acımış da böyle bir musibete düçar etmemiş!

Şükürler olsun ki ömür boyu o makama ha böyle yutkunarak, iç geçirerek, uzaktan bakacaksın ezik Şamil’cik! -Helin Avşar’la kelepçe takmaca oynayarak acını bastırırsın artık! -

Hülasa… O Sümüklü Feto’nun çiftliğinde Zekeriya Öz’e “kahraman” diye yağ çektiğin günler geride kaldı Ergenekon kumpasçısı Şamil!

“Cınım benim tek referansım Fetullah Gülen’dir” dediğin günler geçmişte kaldı.

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ı görevden aldırtamadın.

Allem ettin kallem ettin ama, MİT müsteşarı Hakan Fidan da yerli yerinde!

Süleyman Soylu ile şişirdiğin iddian da fos çıktı.

Bin kere rüsva oldun ama yine de arlanmadın…

Ha baktın olmuyor! Bu sefer de kendi çöplüğünde racon kesmeye kalktın!

Tıpkı Ergenekon tetikçiliği yaptığın o mutlu-mesut günlerindeki gibi…

Reis’in atadığı GAÜN rektörü Ali Gür’e selam eden herkesin gırtlağına çökerek, “Bu o… çocuğuyla iş yapan her kurumu dağıtırım uleeyyyn” diye tehditler savurdun. 

Gaziantep Rektörüne açtığı önceki soruşturmada “bir şey çıkmadı, adam temiz abi” diyen savcıyı HSYK’ya şikâyet edip “terör savcılığından” aldırttın…

 “Şimdi pazartesine kadar süre veriyorum. Harekete geçilmezse, Gaziantep’teki Yargı-İstihbarat çetesini açıklayacağım” diyerek tıpkı Ergenekon kumpasında tetikçilik yaptığın günlerdeki gibi ortaya skandal bir iddia attın! 

Ardından muradına erdin… Soruşturma açtırdın…

Sonra da “Nasılsa soruşturma açtırdım. Artık benim için bu konu kapanmıştır” deyip iddiaların üstünü kapattın.

Böyle bir malzeme eline geçseydi, Adalet Bakanı Gül’e bu kez açıktan saldırırdın ama belli ki tipik bir ŞİT şantajıydı. Yoksa sen elinde sağlam bir dedikodu malzemesi olsa pisiği çuvala koymazdın!

Ama yok öyle yağma!  Şimdi pazartesine kadar süre veriyorum. Harekete geçilmezse, Gaziantep’teki Yargı-İstihbarat çetesini açıklayacağım” diye üfürdüğün iddianı kamuoyuna açıklamak zo-run-da-sın! Kaçarın yok! İki elim yakanda!

Yoksa o kurumlara, bu üfürükten iftiralarından ötürü seni sorguya çekmeleri lazım! Aksi halde bunu millete anlatamayız! Ne var ki? Gerekirse bu soruşturmaya da kayyum atansın!

Bu milletin yedi düvele karşı bağımsızlık mücadelesi verdiği böylesi bir bıçak sırtı süreçte, öyle her aklına estikçe bu dava uğruna iman kuvvetiyle, şerefiyle mücadele eden insanlara tezek atamazsın! Devletin kurumları üzerinde kuşku uyandıramazsın! Bizi milli mücadelemizden alıkoyamazsın!

Burası muz cumhuriyeti değil Şamil Efendi! Çıkacaksın kamuoyunun karşısına, iddianı kanıtlayacaksın. 

Hem sana “telefon numaramı ve e-mail adresimi değiştirdiğimi, böcek araması yaptırdığımı ispatlamazsan şerefsizsin” demedim mi sahi?

 

YORUM YAZ

 • MejmetMejmet10 gün önce
  Yine lafın kuzuluguna indirmisin
 • kalelikaleli10 gün önce
  .....üslubu bozmadan gene yazabilirsiniz.aranızda bir kavga var.bunu köşenize taşıyıp duruyorsunuz ama bir edebilik yok.yani bu yazılarınızda bir eksikli mi desem yetersizlik mi desem öyle anlamlar çıkıyor.halbuki her olayı güzel bir anlatımla ifade edebilirsiniz.okuyucu da güzel etkilenir değil mi ya.
 • ahmetahmet10 gün önce
  Ben şamil tayyarı bilmem. Sizi de tanımam. Şunu diyeyim önce hainlerin allah hakkından gelsin. Yazının içerigine fikir beyan etmem. zaten saklı gerçekler varsa elbet ortaya çıkar. Ana bu yazının dili islami hassasiyete sahip bir insanın hele bir bayanın dilene uygun duşmüyor. saygılar.
 • Mardinli halilMardinli halil11 gün önce
  Su papanin duasina takanlar,neden takiyor?papa Allah'in bir kulu degilmi?Tavuk bile su icerken sukrunu EDA ediyor.Hz.Musa zamaninda,Firavun ile,ertesi gun,bir mucadeleye girecekler.Bu yuzden Firavun kendini sakallarindan asarak,mahcup olmasin die Musanin tanrisina yalvariyor,ibadet ediyor.Ertesi gun Firavun suyu asagidan yukariya dogru Allah'in inayetiyle akitiyor.Onun icin Allah,u Taala,Siz bei nasil biliyorsaniz oyleyim diyor.Merak etmeyin Reis ne yaptigini biliyor.Bizleri de cok iyi temsil ediyor.Art niyetli degilseniz,umarim yardimci olmusumdur.
 • Muslim Muslim 11 gün önce
  Şu tayyareyi bir düşüremedin
 • MilletMillet11 gün önce
  Eh ne demiş mevlana hz ya oldugun gibi görün ya göründüğü gibi ol boşuna söylenmemiştir
 • İtinaİtina11 gün önce
  Bacım Şit (as) peygamberdir, kelimeleri dikkatli kullanınız! Mesela ben Oktar için aslâ Adnan ismini kullanmam; .....en Oktar derim.
 • ahmet kurtahmet kurt11 gün önce
  Her devrin adamı şamil bu seferde gözünü antep belediye başkanlığına dikmiş durumda mehtap hanım. aklınca fatma hanımın ayağını kaydırıp belediye başkanı olmayı düşünüyor. çünkü bir daha vekil adayı olmayacağının kendisi de farkında. dikkat ederseniz en çok fetö diye bağıran bu ve benzeri tipler nedense bir şeyler gizliyorlar.
 • Yunus 16Yunus 1611 gün önce
  YORUM YOK. ŞAHSİ MESELE. RÜZGARA GÖRE ŞEKİL DEĞİŞTİRİYORSUN.!
 • Ibrahim akIbrahim ak11 gün önce
  Nedense aklıma şu şarkı geldiMasum degiliiiz hicbirimiiiz