Üniversitede sapkınlık hizmeti!

Batı toplumlarında birçok toplumsal kuruluşta sorun olan LGBTİ, Türkiye’de de yaygınlaştırılmak isteniyor. Atılım Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Sorunlarını Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin hazırladığı “Çocuğum trans olursa?” ve “Çocuğum eşcinsel olursa?” şeklindeki yönlendirici rehberde, eşcinselliğin gayet normal bir şey olduğu belirtilerek bununla karşılaşan öğrencilere gerekli yardım ve desteğin verilebileceği ifade ediliyor.

20 Ocak 2019 Pazar 11:17
Üniversitede sapkınlık hizmeti!

Süresiz nafaka, çocuk icrası gibi aileyi yok eden uygulamalar devam ederken, toplumu bozmaya yönelik olarak ön plana çıkan LGBTİ çalışmaları hız kazandı. Atılım Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Sorunlarını Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin (KASAUM) hazırladığı ‘Çocuğum trans olursa?’ ve ‘Çocuğum eşcinsel olursa?’ şeklindeki yönlendirici rehberde eşcinselliğin gayet normal bir şey olduğu ve bu durumun karşılaşıldığı kişilerin nasıl toplumun bir parçası haline getirilmesi gerektiği yönünde bilgiler verildi. KASAUM’un internet sitesinde kuruluş amacı olarak belirtilen ‘kadın sorunları ve cinsiyet eşitsizliğine karşı toplumsal duyarlılık geliştirmek’ ilkesi ile ilgisi olmayan LGBTİ propagandası tepki çekerken, aile kurumu da yıpratılıyor.

LGBTİ normalleştiriliyor

Batı toplumlarında başta orduların yapısı olmak üzere birçok toplumsal kuruluşta sorun olan LGBTİ, Türkiye’de de yaygınlaştırılmak isteniyor. Her ay başka bir etkinlikle gündeme gelen LGBTİ hareketini birçok Batı ülkesi destekli STK açık bir şekilde benimsiyor. LGBTİ hastalığını, ‘normal bir durum’ gibi göstererek topluma benimsetmek isteyen birçok kuruluş bu yönde faaliyetlerde bulunuyor. ‘LGBTİ’ propagandası ile özellikle genç dimağlar zehirlenirken, bu duruma üniversite eliyle eşlik edilmesi ise ciddi tepki çekti. ‘Çocuğum trans olursa?’ şeklindeki yönlendirici rehberde, “Bu çok doğal. Senin için ne yapmamı istersin? Daha rahat yaşaması için yurtdışına gönderirim. Onu korurum. Gerekirse onunla giderim. Beden inşa sürecine destek olurum” ifadeleri yer alırken, ‘Çocuğum eşcinsel olursa?’ şeklindeki yönlendirici rehberde ise, “Bu çok doğal” ifadesine yer verildi.

Tahrip aile öncesine yansıdı

Genç yaştaki birçok çocukta yaşanabilecek sorunları normalleştirmek ve bu normalleşme üzerinden toplumun ve ailenin temel yapı taşları ile oynayabilecek şekilde ‘LGBT’ propagandasının üniversite eliyle yapılması tepkilere neden olurken, özellikle son zamanlarda aile üzerinden yürütülen tahrip çalışmalarının aile öncesi sürece de yansıdığı gözler önüne serildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Ocak 2019 Pazar 11:17

YORUM YAZ

 • mustafamustafa8 ay önce
  EEEEEE HÜKÜMET BU G.....LERİ ASMAYINCA YUMUŞAKÇALAR NİYETİ BOZMUŞ.SİZ BİZİ ÖPMEZ İSENİZ BİZ BU G..TÜ S..T.RİZ DİYE AYAKLANIYORLAR.ADAMLARDA G..T BÜYÜK. İLLA KENDİLERİNİ S....TİRECEKLER.BAKSANIZA ARTIK ÜNİVERSİTELERDE BİLİM DEĞİL G...T S....TİRME ÖĞRETİLİYOR.
 • tahir a.tahir a.8 ay önce
  avrupada bile burada bu kadar sapikligin propagandasi yok...Türkiyeyi cökertmek icin demekki.
 • HakHak8 ay önce
  Pedofil ile eşcinsel aynı şeyler olmadığını çözmeniz dileğiyle
 • Eyüp KARAEyüp KARA8 ay önce
  Keşke gerçekten islami bi parti olsada bizim sesimiz de duyulsa bide akit partisi olsa keşke ak parti bizelarge extra large
 • hasathasat8 ay önce
  legt(p)edofil terrörüne artik son verelim. pedofil gaylere artik rahatca pedofil diyelim. kadini erkegi fark etmez. ah idam neredesin.
 • Okuma olmadığı görülüyor mu?Okuma olmadığı görülüyor mu?8 ay önce
  Hayvanların bile yapmadığı fiili üniversite diyerek yaparsa akıldan bahseden bunlara, daha hayvanlaşamadınız ne insanlığı ne aklı demeli
 • Aklı kıçında eğitim sistemiyle olmazAklı kıçında eğitim sistemiyle olmaz8 ay önce
  Batının pis zihniyetine alın laikliğinizi diye yüzlerine çarpılmalı
 • KocasolakKocasolak8 ay önce
  Reis, AB kapı kulluğuna devam edeceğimizi dile getirdiğinde, itiraz etmeliydik. Reisim Allahını seversen bir daha düşün AB nin pislikleri bize bulaşır diyerek UYARMALIYDIK. Biz doğruları alkışlarken yanlışları da alkişlamayalım,bilakis uyaralım.AK partiyi de YANLIŞ politikadan korumalıyız.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019