IŞİD İsrail'i vurmuyormuş, çünkü...

Suriye ve Irak'ta masum Müslümanları acımasızca katleden IŞİD militanları neden İsrail'e saldırmadıklarını tuhaf bir mesajla açıkladı.

13 Temmuz 2014 Pazar 11:47
IŞİD İsrail'i vurmuyormuş, çünkü...

IŞİD militanları İsrail'e neden saldırmadıklarını twitter üzerinden tuhaf bir mesaj yayınlayarak açıkladı. Mesajda "İsrail fitneye karışmadığı sürece onlara dokunmayacağız" denildi.

Örgütün açıklamasında "fitne"den kastedilenin ne olduğuna ise değinilmedi..

İSRAİL GİBİ...

Terör Devleti İsrail'in Filistin'e uyguladığı işkence ve zulmü "karşı koyma nedeni" olarak değerlendirmeyen IŞİD, İsrail benzeri katliamlarını Irak ve Suriye'de masum ve mazlum Müslümanlar üzerinde uygulamaya devam ediyor.

Haber Tarihi: 13 Temmuz 2014 Pazar 11:47

YORUM YAZ

 • Bir Işid DüşmanıBir Işid Düşmanı2 yıl önce
  İsrailde ışid de aynı bokun soyu işte fitneyi görmek istiyorlarsa geçtikleri acı verdikleri şehirlere insanlara baksınlar Allah ülkemizi ve tüm MÜSLÜMAN alemini bu fitnelerden korusun.
 • ZottirikZottirik3 yıl önce
  çünkü zaten israil uşağı .. bunuda ben mi söyliyim
 • kasımkasım3 yıl önce
  yoruma gerek yol uygulama gerek lafla biyere gidilmez. sen bakarsın o devam eder.
 • sezersezer3 yıl önce
  fitneye karışmasımı lazım katlimda fitne kadar büyük günah deilmi
 • muhammedmuhammed3 yıl önce
  israil in hangi fitneye katilmadi ki, bunu da isid elbette biliyor ve bu isid e atilan büyük bir yalandir
 • a_acimaz@hotmail.com[email protected]3 yıl önce
  işid midir nedir oda israil devletinin bir parçası
 • şunu anlayınşunu anlayın3 yıl önce
  dostlar şunu anlayın, hz peygamberimizin müjdelediği o ordu eğer işid olsaydı, israile saldırması gerekirdi. işid, israili arap coğrafyasından korumak için, oradaki halkı birbirine düşürecek, küçük parçalara ayırarak, sürekli bunların savaş yapmasını sağlayacak bir ordu. ama bizlerede yazıklar olsun, ortadoğuda barışı getirecek en ufak birliğimiz bile yok. bu başı bozukluk yüzünden sürekli kan ve göz yaşı akmakta. işid bir terör örgütüdür ve twitterda, peygamberimizin müjdelediği ordu gibi mesaj atılmakta, trend olmaktadır. kesinlikle öyle bir şey yok. hadis kaynaklarını araştırın, henüz mehdi gelmedi, geldiğinde ordunun başına zaten geçecek
 • Mevlut YamanMevlut Yaman3 yıl önce
  Ey, Ümmeti Muhammed!(s.a.v) Gelin diyelim hep beraber, Allahu ekber! Allahü s-samed.Gelsin ÜlkelerimizeRahman'dan olan Sevgi saygı ve merhamet.. Gitsin Ülkelerimizden, Şeytan'dan olan kin ve nefret.. Gelirse Ülkelerimize Sevgi, saygı ve Merhamet.. Ülkelerimize Vallahi yağar, sicim gibi, Rahmet ve BEREKEt.. Gitmezse Ülkelerimizden Şeytan'dan olan, Kin ve Nefret, Ülkelerimizin ve Ümmetimizin sonu olur, vallahiFelaket...!
 • serden geçtiserden geçti3 yıl önce
  ey işid el kaide seni kurduğu zaman sana rotanı belirlediği zaman sen burdan islamiyeti yayacaksın dediği zaman sen biat etmedin dünya malına tema ettin ve pişkinlikle kendini halife ilan ettin.fitne başına sırtını dayadın ve sırtını dayadığın fitne başına sırtını dönmek yok oluşun olur hey hat heyhat heyhat...
 • omeromer3 yıl önce
  sizde akıl olsa ensar el makdis grubunun kime biat ettiğine bakardı. ama nerde sözde müslümanlar sizi
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü