Aile fotoğrafında 'eşcinsel sapkın' da yer aldı!

Sapkın evlilik yapan Lüksemburg'un eşcinsel sapkın başbakanı Xavier Bettel'in sapkın sözde 'eşi' Gauthier Destenay, First Lady'ler arasındaki tek erkek oldu.

26 Mayıs 2017 Cuma 16:49
Aile fotoğrafında 'eşcinsel sapkın' da yer aldı!

NATO liderleri, Brüksel'de "NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Toplantısı" için bir araya geldi.

Liderlerlerle birlikte Brüksel'e gelen eşler için özel bir program düzenlendi.

Türkiye, ABD, Fransa, Lüksemburg, Slovenya, İzlanda ve Bulgaristan devlet başkanlarının eşlerinin de katıldığı programın ev sahipliğini, Belçika Başbakanı Michel'in eşi Derbaudrenghien ile NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'ın eşi Schulerud yaptı.

AİLE FOTOĞRAFINDAKİ TEK ERKEK

Programda aile fotoğrafı çekilen eşlerin arasında bir isim çok dikkat çekti.

Lüksemburg'un eşcinsel sapkın başbakanı Xavier Bettel'in sözde sapkın 'eşi' Gauthier Destenay, tek erkek olarak aile fotoğrafında yer aldı.

EŞCİNSEL SAPKIN 'EVLİLİK' YAPAN İLK AB LİDERİ

42 yaşındaki Lüksemburg Başbakanı Xavier Bettel, 2015 tarihinde Belçika vatandaşı, mimar Gauthier Destenay ile evlenmişti.

Bettel, eşcinsel sapkın evlilik yapan ilk AB lideri.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Mayıs 2017 Cuma 16:49

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Nisan 2019