Türkiye’deki Sabetay Yahudileri ve Çirkin İşleri

03 Haziran 2019 Pazartesi

Okuduğum 4 yıl boyunca Deniz Harp Okulunda bir defa dahi Cuma namazı kılmak nasip olmadı. Lakin hala Sabetay Yahudilerinin ritüellerine karşı çok saygı duyulmaktadır ve her yıl aksatılmadan yürütülür. Ne yazık ki Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya benzeyen bu çirkin işler hala devam etmektedir.

Her 22 Şubat gecesi “Kuzu Günü” adı altında denizcilik okullarında ziyafetler verilmektedir. Öyle ki denetlemelerde dahi çıkmayan yemekler bu gece hazırlanır; Yahudilerin kutsal saydıkları bu günün anısına her nevi eğlence tertip edilir.

Heybeliada’da 3 yıl ve Tuzla’da ise bir yıl boyunca Deniz Harp Okulunda okudum. Kara Harp Okulunda cami olmasına rağmen bizim okulumuzda yoktur. Halbuki Annapolis’teki Amerikan Deniz Harp Okulu’nun birebir kopyası olan bu okulda nedense kilise yerine cami yaptırmak, hiçbir okul yöneticisinin aklına gelmemiştir. 

Buna karşılık Yahudi ritüelleri her yıl muntazam olarak uygulanır. Hiçbir Müslüman’ın yapmadığı Kuzu Günü kutlamaları aksatılmadan devam eder. Çünkü askeri okulları Sabetay Yahudileri ve FETÖ örgütü kontrol etmek istemiş ve belirli ölçüde başarılı olmuşlardır.

Benim gibi namaz kılan, kaçamak yapıp Heybeliada camisinde Cuma namazı kılan öğrencilere ise hiç acınmaz. Ne kadar başarılı olursa olsun derhal okuldan atılırlar. Sonra milletimiz biraz da safça şu soruyu sorar: “Yahu niye askeri okullarda dindar öğrenci kıyımı yapılıyor?”

Bunu 2007 yılında çıkardığım “Bahriye’de 15 Yıl” isimli kitapta ayrıntıları ile anlattım. Dindar öğrencilere nasıl baskı yapıldığını, Yahudi gelenekleri başta olmak üzere alkollü içki içmek gerektiğine dair hezeyanların, Müslüman öğrencilere dayatıldığını örnekleri ile göstermeye çalıştım. 1986 Yılında mezun olduktan sonra aradan tam 33 yıl geçmesine rağmen hala ciddi manada bir değişiklik olmamıştır.

Bu durumu düzeltebilmek için CİMER yani Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine defalarca yazdım. Bana gelen cevap yazılarında adeta insanın aklı ile alay eder tarzda nezaketsiz karşılıklar verildi. Deniz Kuvvetlerinden bir Albay; cami taleplerine karşılık bir odanın mescit olarak öğrencilere tahsis edildiğini söylüyordu.

Halbuki Deniz Harp Okuluna ABD’de olduğu gibi öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermek için bir ibadethane yapılması gerektiğini şikayet etmiştim. Hatta Kara Harp Okulundaki cami örneğinden hareketle “Karacılılar Müslüman, biz gavur muyuz?” diyerek, yöneticilerin dikkatini çekmeye çalışmıştım. Yetmedi bizzat okul yöneticilerine giderek “Deniz Harp Okuluna cami yapılmalı” diye yüzlerine karşı ağır sözler söylemiştim.

Aradan yıllar geçti. Ne yazık ki eski tas eski hamam. Bölük komutanlarının odasının yanında namaz kılan öğrencileri fişlemek için açılan ve çoğu zaman kapalı tutulan bir odadan başka hala bu okulda ibadethane yoktur. Aynı fenalığı Hava Harp Okulunda da yapıyorlar. Neymiş “eğer cami yapılırsa minaresi uçaklar için tehlikeli olurmuş?”

Bu Sabetay Yahudisi İslam düşmanları için söylenmesi gereken çok söz var. Okuyucularım yaptıkları yorumlarda haklarında layık oldukları sıfatları çok güzel yazıyorlar. Benim ilave etmeme gerek yoktur. Lakin Cumhurbaşkanı’na ve Milli Savunma Bakanı’na sormam gereken bazı önemli sorular var. İşte en önemlileri şudur: “Askeri okullarda cami olmasından niçin korkuyorsunuz?” ve “Din ve vicdan özgürlüğü, askeri okul öğrencileri için çok mudur?”

CİMER aracılığı ile yaptığım başvurulara baştan savma cevaplar veren Milli Savunma Bakanlığı, umarım bu yazıdan sonra yıllardan beri yaptığım mücadeleye saygılı bir cevap verir. Eğer bunu yapmazlar ise bu can bu tende durdukça mücadele edeceğimi ve hesap soracağımı unutmasınlar. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da buradan Sabetay Yahudileri ile ilgili bazı mesajlar vermek istiyorum. Çünkü bu sinsi ve çift kişilikli insanlar başta kamu kurumları olmak üzere aynı FETÖ tarzı gibi sızmış hatta ele geçirmişlerdir. Sureti haktan görünerek Türkiye düşmanları ile işbirliği yapmaktan çekinmezler. Denizcilik kurumlarında öbek öbek yerleşip saltanat sürmekte olan bu İslam düşmanlarına karşı tedbir almak zorundadır.

Sabetay Yahudileri “Kapancılar, Karakaşlar ve Yakubiler” olmak üzere 3 kola ayrılmışlardır. Sabetay Sevi, yalandan Müslüman olduğunu duyurunca müritleri de güya Müslüman olmuş ve yeni isimlerini kullanmaya başlamışlardı. Fakat evlerinde gizlice Yahudiliğin sapkın mezheplerine bağlı olarak ritüellerini gerçekleştirmeye devam ettiler.

Özellikle 22 Şubat’ta Kuzu Günü ayinlerinde her türlü ahlaki değerlere aykırı ilişkileri yapmaktan çekinmediler. “Mum söndü” adı verilen ve iğrençlikte emsali görülmeyen eğlenceleri yaparak namus kavramını ayaklar altına aldılar. Yetmedi bu gecede doğan gayrimeşru çocuklara “kutsal insan” muamelesi yaparak koca Osmanlı devletini yıkma becerisini dahi gösterdiler.

Karakaşlar Bektaşi dergahına, Kapancılar ise Mevlevi dergahların girip kamufle oldular. Yakubiler ise özellikle yurt dışında Sabetay Sevi’nin sapkın yaşantısını sürdürmeye devam ettiler. Mason Localarında kurdukları kumpaslarla namuslu insanların hayatını karartıp işyerlerini iflasa sürüklediler.

Bugün Türkiye’nin en zengin insanları, Sabetay Sevi’den beri gelen ve büyüyerek devam eden kirli kumpaslar ile büyük servet sahibi olmuşlardır. Eğer ekonomik krizlerden kurtulamıyor isek işte bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi bunlardır.

Fevziye Mekteplerini Karakaşiler, Terakki Mektebini ise Kapaniler kurup yabancı dil avantajlarını kullanarak ülkemizin en değerli okullarını ve özellikle de askeri okulları ele geçirdiler. Her darbenin altında ABD ve onun gizli işbirlikçisi Sabetaycılar vardır.

2. Abdülhamid’in tahttan indirilmesinde , İttihat ve Terakki kurulmasında bunların büyük rolü vardır.  Rus ve Balkan savaşlarında bazı Sabetaycı paşaların ihaneti sonunda 600 yıllık bir cihan devleti Osmanlı devleti yıkılmıştır. İşte zor zamanlarda yaptıkları ihanetlerin büyüklüğü nedeni ile bunları asla hafife almamak gerekiyor.

Sabetay Sevi, İzmir’de doğmuş sapkın bir insandı. Gizli yapılanmaları ve aileleri İzmir de ikamet etmiş genellikle deniz kıyısı illere yerleşmişlerdir. İstanbul da ise boğaz kıyıları bunların saltanat sürdüğü yerlerin başında gelmektedir.

Şişli Feriköy, Beşiktaş Maçka ve Üsküdar Bülbülderesi ile Bebek Aşiyan, Beylerbeyi Nakkaştepe mezarlığında gömülmeyi tercih ederler. Mezarlarında resim vardır, motif vardır, dua yerine mani ve şiir vardır. Mezarların çoğu kıbleye bakmaz. Hiç olmaz ise mezarlarında sinsilik yapmamışlardır. Bu hali ile bu gizli örgütü tanımak hiç de zor değildir.

Bütün anayasaların yazılmasında bunların rolü büyüktür.  Basbakan’lar kısmen ve Dışişleri Bakanları çoğunlukla bunlar arasından çıkmıştır. Partiler kurdular. Paşa general oldular. Deniz Kuvvetlerinde söz sahibi komutanlar bunlar arasından çıktı. Bursa da bir köy her daim denizci subay doludur. Kamu kurumlarına çok rahatlıkla girerler. Çünkü kendi adamlarını kayırmasını iyi bilirler. Her partide yönetici kadrolarında bu cinsten insanlar vardır.

Karakaşlar ile Kapancılar sürekli kavgalıdır. Aslında kavganın özünde “Türkiye'yi kim yönetecek ve parsayı kim toplayacak” mücadelesi vardır. Birbirlerini idam ettirecek kadar ileri gitseler de dışarıya yani Müslümanlara su sızdırmazlar.

Arkalarında büyük maddi destek vardır. Bir zamanlar nasıl ki Yeniçerilerin ve Harekat Ordusunun kontrolünü ellerine almışlardır; sonrasında da kara-hava-deniz  her kuvvette insiyatifi ellerine geçirmişlerdir.

Kısacası hem maddi hem askeri hem siyasi olarak, kurdukları okullar ve destekledikleri siyasiler, burs verdikleri öğrenciler tarafından semirerek devamlı olarak güçlendiler. İçlerinde bir kısmı İslam ile şereflenip, ülkemize faydalı hizmet verirken, diğer kısmı maalesef hep kendi Sabetay geleneklerine bağlı kalıp ülkemizi kaosa sürüklemişlerdir.

Feto’nun Işık okulları ve evleri hep bunlardan beslenmiştir. Bu dehşetli FETÖ örgütü neden icraatlarını İzmir’de başlattığını şimdi daha iyi anlayabiliyoruz. Gerçekten İslam dinini seçerek samimi Müslüman olanlar var ise de maddi ve manevi menfaat kapılarından dolayı bu dehşetli ve sinsi yapıdan kurtulamayan insanlar çoğunluktadır. İşte yaptıkları pisliklerin bir kısmını deşifre etmemizin esas nedeni budur.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan askeri okullardaki cami meselesine el atmasını ve FETÖ örgütü kadar tehlikeli bu Sabetaycı yapılanmayı bitirmesini bekliyoruz. Aksi takdirde hem ülkemizi hem de AK Parti’yi perişan edecekler, vesselam…

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Muammer Muammer 1 ay önce
  Yazarın yazıları çok doğru yaptığı tespitler kanayan yaranın iyi olmasına izin verilmeyen Habis bir Ur.Anlayamadığım ise yorum yapanlardaki kafa karışıklığı .Biz müslümanların felaketine ne olduda Böylesi Açık bir Hainlik ve Hıyanete karşı yek vücud olamıyor Hala yapamıyoruzyalpaliyoruz
 • ataata1 ay önce
  nurcu osan da bu yazı on numara....
 • Yalniz kurtYalniz kurt1 ay önce
  Bir zamanlar Turkiyede Turke islami zehir edenler her kimse ayrik otu gibi temizlenmeli.Allah dusmanlari ordu evlerine bile bas ortulu sokmadilar.yalan makinalari hemen irtica halti karisditdilar.Ulan onun bunun picleri cezanizi cekin.Alcak se refsizler
 • Yb343675Yb3436751 ay önce
  Kime ne diyelim şimdi parti bu işi araştıralım der araştırma ekibi yine bunlardanoluşur kayda değer bir şey yok denir sizin dediğiniz gibi aynıTas aynı hamam devam, rabbimtek başına mücadele eden Reise yardım etsin. .
 • hercaihercai1 ay önce
  Koc ailesi Gezi kalkismasinda gezicilere destek oldu, sonrasi ne oldu? Hic! Koc ve eskiyalari hala serbest, onca milyar lira zarara ragmen. Bu ailenin de ne! olduklarini cok iyi biliyoruz.
 • bilgeturanbilgeturan1 ay önce
  Hocam Allah razı olsun aydınlandık , bize lütfen torbacının da ismini verirsen seviniriz.Allah razı olsun..
 • misafir misafir 1 ay önce
  Okullar kurslar hala halk tv izleyip söven tiplerle dolu.
 • hercaihercai1 ay önce
  Sanatcilar dahil tum kurumlar bu Sabetaycilarin elinde.Bunlari Israile transit gondersen orasi da bunlari kabul etmez! Demekki devlet akilli olacak bu islerde. Bir mesele de bunlarin hepsinin turk ve musluman isimli olmalari. O da Kamal pasanin sayesinde oldu. Evet suclu kimse ayaga kalksin, mezarda yatsa bile!
 • Ali rızaAli rıza1 ay önce
  Yani suçlu başkası bizim hiç suçumuz yok , oku emrini hiçe sayıp ne kızlarımızı okuttuk ne erkeklerimizi softa bir hocanın her dediğini din sandık bilimi yasaklıyan gazali buhaari nin arkasından gittik ki hala onların arkasındayız eşarinin öğretisini din sandık yan gelip yattık amma suçlu başkası bizim suçumuz yok birde yorumcular sizi övüyor , yazdıklarına sende inanmıyorsun türk ordusundan hınç ile intikam alıyorsun , neden ilahiyata gitmedin imam olup daha önce sevdalısı oldugun imamın izinden gitmedin, insan allahtan korkar arabın örf ve adetini türke din diye yutturmaya çalışıyorsunuz taa yavuzdan bu yana siz kuraanı kerimi degil hadisler ve ne idüğü belli olmıyanhocalarınyorumunu din diye kabul ettiğiniz müttedçe türk e nefretiniz dinmez, türküz ve türk kalacağız tsk nın da erleriyiz, bu böyle biline,
 • Vehbi KaraVehbi Kara1 ay önce
  1877 Osmanlı Rus Savaşında Gazi Osman Paşa defalarca Plevne de Rus askerlerini biçmiştir. Fakat Sabetaycı Paşalar hainlik ederek onbinlerce Rus u öldüren Osman Pasaya destek vermemiştir. Sonunda Gazi Osman Paşa esir düşmüştür. Bunu hiç bir Türk yapmaz. Yapsa yapsa Sabetay Yahudi leri yapar. Ayrıca Balkan savaşında üzeri örtülen mağlubiyetlerin de en önemli sebebi bu Sabetaycı hainlerdir. Düşünün Sofya da askeri ateşe olan bir Subay, Bulgarların hazırlıklarını ihbar etmesi gerekirken resmen yanlış istihbarat veriyor. Bulgarlar Edirne yi alıp Çatalca ya kadar geliyor. Bunu dahi anlayamayan insanlara ne anlatayım. Allah basiret versin...
 • Salla babam sallaSalla babam salla1 ay önce
  Eğer bu Sabetaycılar bu kadar güçlü olsaydı, çoktan sizi ortadan kaldırırlardı. Bana kalırsa yazılarınızı okuyup deli galiba diyip işlerine güçlerine bakan sıradan insanlar.
 • Mağdurum Abi Mağdurum Abi 1 ay önce
  Rus ve Balkan savaşlarında bazı Sabetaycı paşaların ihaneti sonunda 600 yıllık bir cihan devleti Osmanlı devleti yıkılmıştır.Diyor kendileri.Bu işte adamın tarih bilgisi , olaylara bakışı...Sen bilim ve teknolojide dünyanın en ileri devletiydin tabi.Ordun dünyanın en güçlü silah ve mühimmatlarını üreten yüksek teknoloji ürünü silah sistemleri ile doluydu. Ama bir kaç ihanetçi paşa Osmanlının sonunu getirdi.:)))))
 • HakikatHakikat1 ay önce
  Sayin hocam, cimer deyince aklima geldi lyoness diye bir firma vardi ulusal dolandirici (hubert fridal)adam ulusal dokandirici ve ceosu. .devlete 95 trilyon borcu var ..cimere şikayet ettim hileli iflas etmeye çalişiyorlar iflas davasi verdiler diye 1 yil onceden iflas veren firmayi cimer iflas mevzu yok diye bilgi verdi. .ve bu firma 1.ay 2019 da turkiyede yuzbinlerce kişiyi 2 milyar dolar dolandirip gittiler. .hukuk iflas etti maalesef ulkemizde
 • Zıya. DZıya. D1 ay önce
  Allah razı olsun sağ olun kardeşim.guzel tesbitler.kanimizi emen keneler infarkına varılması lazım.
 • mustafa bozdemirmustafa bozdemir1 ay önce
  Teşekkür ederiz Komutanım...Özet ama bilgilendirici bir analiz.Yazdıklarına aynen katılıyorum.Yukarda bahsi geçen okullar MEB kontrolünde dahi değiller..göstermelik MEB 'e bağlı gibi çalışırlar ama asli gayeleri sizin bilgi verdiğiniz gibidir.Fetö İbliside bunlarıörnek almış...
 • NeidüzamanhazretleriNeidüzamanhazretleri1 ay önce
  Cumhurbaşkanı Erdoğan' a açık çağırımdır.Adam kendisini ihbar etmiş. Bu Türk ordusunun amansız düşmanı fettullahçıyı derhal Türk adaletine teslim ediniz.
 • abdulmetinabdulmetin1 ay önce
  bu sinsi siyonlar tez zamanda kurumlardan temizlenmelidir, aksi halde emellerini icra etmekten geri durmayacaklardır, zira bunlar için her pis yol mübahtır, genleri ve fıtratları o yöndedir..
 • Akıncı Akıncı 1 ay önce
  S. ALEYKÜM 100 de 100 haklisiniz
 • Doğrucu davutDoğrucu davut1 ay önce
  Ferhat rumuzu ile yazan vatandaşOradaki yorumunda kime dokundurduğunu azçok belli etmişsin,mesele anlaşıldı.Fetö iblisi ve binlerce müridi onlara hizmet ederse,ben müslümanım milli görüşçüğüm diyen temelsiz ingilize hizmet ederse,birileri bölücülerle işbirliği yaparsa senin laf dokundurduğun kişi napsın.En yakınındakiler bile hainlik yaparsa ne yapsın.Dünyada tekmi yaşıyorsun, araplar bile filistini satmış.Öyle boş boş yazmakla olmuyor o işler.
 • HüsnüHüsnü1 ay önce
  Kara rumuzlu önce yazmayı sonra iftira atmamayı öğren yazarın eleştirilerinden neden rahatsız oldun üstelik asla ak partili bir insan bu yazılan konulara karşı çıkmaz belliki ucu biraz dokunmuş
 • AliAli1 ay önce
  Turkiyeden dolar kaçiran, iflas ettik, konkordota ilan edenler genelde bunlar. Masonluğu, bunlari milletimiz iyi tanimali. Osm..begenmediğim tek icraati. Kuranin lanetlediğine sahip çikarsan akibetini bekle
 • Celil yağmuroğluCelil yağmuroğlu1 ay önce
  Mardinli hoca rumuzluya çok güzel yorumlar yapıyorsunu ama OSMANLI konusunda katılmıyorum önce bende. sizin gibi düşünüyordum ama öyle değil çünkü Türkler devletleri onun uzantısı Osmanlı devleti doğunun aydınlığından gelip karanlık Batıyı aydınlatmak,merhameti Adaleti, İnsanlığı ve Allahın İslamı Alemimin sancağını O beceriksiz Araplarda alıp Türklere nasıp etmek için gönderildi,,Türkler onun için Yaratıldı ,,Türkler olmasa Dünyanın hiç bir anlamı kalmaz yok olup gider,,yabancı tarihçiler ne diyor Türkler olmadan tarihi yazmamız mümkün değildir,,,,bizler bu gün yahudilere kızıyoruz hemde çok kızıyoruz,,ama Dinimizi çok iyi anlasak belki hiç kızmayacağız çünkü bunlar insanlığın kuruluşundan beri Allahı Tealanın ve bütün peygamberlere sırtlarını çevirdiler,,AMA ALLAHIN BİR BİLDİĞİ VAR DEMEK,,Bilmiyorum doğrumu yanlışmı kehanet küfürdür hiç inanmam inanırsan dinsiz olursun ama insanın aklından bazen geçer,,acaba pek yüzlü Türkler neden var olundu ve pis yüzlü yahudi de neden var olundu,,,şimdi dünya iki kutuplu kötü olan yahudiler ve dünyayı kötülükten Kötülükten kurtarmak isteyen Türkler dediklerine göre MELHEMEL KÜBRA ملحمة الكبرى dedikleri doğrumu ,,,yani Hak ve Batıl,,karşı karşıyaGelecekmi ,,döğrumu acaba,,Vesselam,,
 • Mustafa Mustafa 1 ay önce
  SAPIKLIK hiç hız kesmedi medyanın her alanında ve kanalında .
 • Celil yağmuroğluCelil yağmuroğlu1 ay önce
  Sayın hocam ağzınıza ve yüreğinize sağlık açık yürekle yazmanız çok ama çok sevindiriyor ne acıdır ki bu yazıları birde tarihçilerimiz yazsalar ama yapamazlar onlarda o yürek ,cesaret yok korkaklar prof olmuşlar yazıklar olsun Avrupalı Türkiyeye gelip Osmanlıcayı öğrenir Osmanlı arşivini araştırır prof olur bizimkiler Avrupadan kopya çekip prof olurlar ben sefalarca yazmışım olanlara ayıp ayıp korkaklar demişim onlara ama bazen prof Ebubekir Sofuoğlu ,da kendi tarihçilerimize TV Ekranlarında yüzlerine Söyler aynısını,,sizlerin cesaretine hayranım bunSABATAYCILAR konusunu daha önceden yazmıştın arşivimde var,,Sayın hocam mücadele vermene hayranım ama ne yaparsan yap olmuyor işte biz vatandaş olarak AKİT MEDYA aracığıyla her gün Devletin iki temel taşı olan Aile ve Gençlerimi yok olup gidiyor yazıyoruz ,,yazıyoruz yazıyoruz bıktık yazmaktan ama hiç sonuç alamadık,,DİYORUZ DEVLETE HÜKÜMETE ,,BAŞKANA VE BAKANLARA BU AVRUPA ANAYASASINI VE MEDENİ KANUNLARINI DEĞİŞTİRMEDEN BİZİM DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YAŞAMA ŞANSI YOK.,,,,,BİTMEK ÜZERE VE BİTMİŞTİR ,,,,,AMA BÜTÜN KURUMLAR SAĞIR BİZİ DUYAN YOK,,,NEDEN BİLİYORMUSUN İŞTE SİZİN YAZDIĞINIZ GİBİ.,SABATAİSTLER,,,BİZİM BÜTÜN DEVLET KURUMLARINI AHTABUT GİBİ SARMIŞLAR ,,BUNLAR BİZİM GİBİ AD VE SOYAD TAŞIRLAR ,,BİZİM DİLDEN KONUŞURLAR,,BİZİM GİBİ YAŞARLAR,,,AMA RUHLARI BİZDEN DEĞİLDİR,,,,,BUNLAR 1000 SENE ÇALIŞTILAR 1000 SENELİK DİNİMİZİ,,DİLİMİZİ,,İSLAM MEDENİUETİNİ ,,,,,BEYNİMİZDEKİRUHMUZDAKİ. GENİMİZ DEĞİŞTİRDİLER,,,,İNANIN Kİ BİZLERİ ÖĞLE YAPTILAR Kİ BEN BAZEN ,,NAŞKANDAN VE BAKANLARDAN,,SÜPHELENİYORUM,,,KİMSEYE GÜVENİMİZKALMAMIŞ.,,TARİHÇİ DEĞİLİM AMA ÇOK TARİH OKUYORUM,,OKUDUKÇA ACI ÇEKİYORSUN,,BAZEN KENDİ KENDİME KEŞKE OKUMASAYDIM BARİ CAHİL KALSAYDIM BUNLARI OĞRENEMESEYDİM,,,YENİDEN DÜNYAYA GELSEM,,,ORTA OKULA KADAR OKURUM SIRF KURANI OKUMAK İÇİN ONDAN SONRA ÇOBANLIK YAPARIM DİYE DÜŞÜNÜRÜM,,,,Vesselam,,,
 • FerhatFerhat1 ay önce
  Hocan Türkiyede sapkin AB reformalarini onaylayanlar da sureti haktan gözüken kendini kamufukle etmis olan elli seccadeli iblisin varisleri kim acaba. CHP nin kumasini kimler dokudugunu zaten bu millet buliyor, zir CHP nin kurucularinin ittihat ve trakkicimason localari oldugu her akli selim müslüman tarafindan bilinmekte. Ittihat ve terakkici mason localari selanikteki yahudiler tarafindan kurularak, ülkemizde Halifeligin kaldirilmasinda,LIBERALIZM odakli bozuk düzenin kurulmasinda büyük rol oynamislardir. Asil akilara takilan soru ise kendini sureti haktan gösterip satanist ve masonik bir kurum olan AB reformlarini onaylayan AB nin seyisi kime hizmet etmekte ve onun mümin oldugundan eminmisiniz? Yoksa bu da mi hertarafta Kuran okuyan ve kuran ile acilis yapan ve kurani elinden düsürmeyen fakat kuran ile hükm etmek istemeyen ve Allahin hükümlerinin bu cagda uygulanamayacagini, faizin, zinanin, kumarin, feminizmin, LGBT haklarinin bu cagin gercegi oldugunu söyleyen bir sahis mümin ve bzden olabilirmi. Bu Es basani da Kemal gibi kamufule olmus ve MEsihin gelisene hazirlaniyor olmasin. Bakin bir adamin suretine anlarsiniz yüzünden müminmi münafikmi diye. MEvlüdün davudun ogullarini arastirin bu basmubayinler tarihin derinlerinden beri siyonistlermis
 • Ozellikle hukuk ve medyada varlarOzellikle hukuk ve medyada varlar1 ay önce
  Yazida bahsi gecen kriptolar ozellikle adliye/hukuk ve medyada varlar. Meslek odalari hakeza oyle.. Bugun Turkiyedeki medyayi, kurum ve calisanlarini, hukukla ilgilenenleri, avukat, hakim, savci vs bir tarasaniz en az % 80+ kriptolarin kontrolunde oldugunu gorursunuz.
 • 1 ay önce
 • ErolErol1 ay önce
  Devletin bunlardan haberi olmaması düşünülemez devletimiz herşeyi biliyr da malesef henüz bunlara sesini çıkaramyr şimdilik derin bir sessizlik hakim
 • Mardinli hocaMardinli hoca1 ay önce
  Sayın vehbi hocam dilinize yüreğinize sağlık Allah cc razı olsun çok mükemmel bir yazı.Ama maalesef çok acı bir durum çünkü halkı müslüman bir devlet bu hale gelmesi tasvib edilecek durum değil.Asker ocagi peygamber ocagi mehmetçik diyeceksin sonra dindarlara alay baskı bu nasıl üç yüzlülük.Ben şahsen diyorum bu hata osmanlının hatasıdır.Çünkü kendi başına ve milletin başına bela ettikleri bu sabeytilerin turkiyeye getirmesidir.Zaten osmanlıyı yıkanlar bunlardır hemde devleti ele geçirdiler.Cumhuriyet kurulduktan sonra dindarlara alay baskı dayatma yaptılar camileri askeri kışla yaptılar camileri sattılar.Onların işleri güçleri ıslama ve müslümanlara düşmanlık yapmaktır.Hale çok kurumlar onların ellerindedir fırsat buldukça zehirini akıtıyorlar.Esasında bunlarda operasyon yapılması lazım.Ama maalesef böyle mekanizma çünkü devleti ele geçirdiler selam ve dua ile
 • Yazida anlatilan noktasi virgulune kadar dogrudurYazida anlatilan noktasi virgulune kadar dogrudur1 ay önce
  Helal olsun. Dogrulari boyle acikca yazmak bu tur viruslerle mucadelenin ilk adimlaridir. 17 Yildir Musluman iktidar var ve ben enimim ki disisleri bakanligi hala yazida gecen viruslerin kontrolunde.
 • ali telli ali telli 1 ay önce
  Kamalda bunlardan mı aceba?
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 1 ay önce
  Yazar Çok Doğru Yazmış. Devlet, Bu Sabetayları Araştırılmalıdır. Tūrkiye nin, Aleyhine İşler Çevirenleri Kesinlikle Cezalandırmalıdır. Asla Taviz Vermemelidir. Hiç Şüphesiz ki.
 • Muammer Muammer 1 ay önce
  Vehbi bey Ayasofya için yazdıklarınızı,fikri takibinizide tebrik ederim Biz Türkler ve İstanbul ingiliz işgalindemiyiz.eğer işgal altında değilsek neden En önemli ibadet mekanımız kapalı.300 yıllık ingiliz ve Mason planı ve idaresi bugünde hala gücünü koruyormu. Selam Hüdaya tabi olanlara .
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 1 ay önce
  Evet Ayasofya, Biran Önce Cami Olarak Açılmalıdır.
 • Fatih' in TorunuFatih' in Torunu1 ay önce
  Ben aktif siyaset yapan Ayasofya' yı açacak bir babayiğit olduğunu henüz düşünmüyorum. Manevi olarak bütün siyasi partiler çöküntü içindeler. Böyle düzenden öyle biri çıkmaz, ne yazık ki...
 • ZeynepZeynep1 ay önce
  Allah razı olsun gerçekten çok güzel ve etkileyici bir yazı olmuş.

Günün Özeti