Sapkınlık çılgınlığı

27 Temmuz 2019 Cumartesi

23 Temmuz tarihli gazetemiz Yeni Akit’te Hakkı Bilir arkadaşımız önemli bir habere imza attı ve nasıl aşikâre (sinsice değil) sapkınlığın yayılmaya çalışıldığını yazdı. Habere göre sapkınlık diz boyu:

“Türkiye’de de yüzbinlerce üyesi olan dijital TV platformu Netflix eşcinsel sapkınlığın propagandasını yapıyor. Grace and Frankie, Orange Is The New Black, El Chapo ve daha birçok dizi ile çizgi filmlerde bile sapkın ilişkiler gençlere empoze edilmeye çalışılıyor.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde kurulan ve Türkiye’de de 170 binden fazla kullanıcısı bulunan yeni nesil TV platformu Netflix’in eşcinselliğin yayılmasında büyük pay sahibi olduğu ortaya çıktı. İnternet platformu olduğu için hiçbir içeriği sansüre takılmayan Netflix’in hemen hemen bütün dizilerinde eşcinsel sapkınlığı özendirici sahnelerin olduğu belirlendi. Milyonlarca izleyicisi olan dizilerde ahlaksızlığı meşrulaştıran Netflix’in, çocukların izlediği çizgi filmde bile eşcinsel karakterleri kullandığı kaydedildi.”

Netflix dizilerinde sapkınlığı yaygınlaştırma çabaları haberde örnekleriyle verilmiş. Olayın daha da tehlikeli boyutu ise çocuklar için hazırlanan çizgi filmlerde bile olması: 

“Skins, House of Cards, Doctor Who, Sis dizilerinde de eşcinsel karakterler bolca bulunuyor. Hiçbir etik değer gözetmeyen Netflix, çocukların izlediği çizgi filmlerde bile eşcinsel karakterler kullanıyor. Voltron Legendary Defender isimli çizgi filmde eşcinsel karakterleri legalize eden Netflix, çocuklarımızın şuur altına sapkınlığın olağan bir şey olduğu fikrini aşılıyor.”

Karar Gazetesi yazarı Akif Beki de bu yayını sebebiyle Akit’e hak vermiş:

“Eşcinselliğin kurguya yedirilerek düpedüz teşvik edilmesini onaylamak, basbayağı propagandasına ve özendirilmesine göz yummak, hatta alet olmak, bir de arka çıkıp olması gereken en tabii seçimmiş gibi sunmak başka şey...

Kusura bakmasın Netflix ama bir değil, iki değil, dizi ve film izlemek için platformuna gelenlere, ha babam bu ikincisini empoze ediyor, ha bire araya eşcinselliği normalleştirme ve sıradanlaştırma mesajları sıkıştırıyor. 

Kullandığı dili tartışırız ama izleyicinin şurasına kadar getiren bu dayatmacılık karşısında Akit’in tepkisine hak vermemek elde değil.”

‘Eşcinsellik propagandası diz boyu, hangi dizisini açsanız sansürsüz bir özendirme akıyor, çizgi filmlere kadar bulaştırdılar, nasılsa denetleyen yok, eşcinselliği olağanlaştıran sahneler fütursuzca sergileniyor’ dediği kadar var hani Akit’in.

***

İnsanlar kadın veya erkek olarak iki cinsiyet olarak tasarlanmıştır. Dünya ve toplum buna göre kurulmuştur. Dahası medeniyet tarihi gösteriyor ki, insanın doğal ailesi (yani anne-baba ve çocuklar), gelecek nesillerin yetişmesi için en uygun ortamı oluşturmaktadır. Tarih boyunca bütün devirlerde ve bütün topluluklarda durum böyledir. Sodom Gomore, Lut Kavmi veya Pompei gibi topluluklar helâk olmuşlardır.

Ancak bazı insanlar eşcinsel olabilmekte veya bu eğilimlere az veya çok sahip bulunabilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), 1990 yılına kadar eşcinselliği sapkınlık olarak değerlendirmekteydi. 

Burada yanlış olan bunun propagandasını yaparak kitlelere yaymaya çalışmaktır. Maalesef aile düşmanlarının, muhafazakâr toplum yapısına karşıtlık yapanların son silâhı eşcinselliğin yaygınlaşması gayretidir.

Artık televizyonlardaki Türk dizilerinde iğrenç eşcinsellik ilişkisi işlenmeye başlanmış, ilk eşcinsel kahramanın(!) olduğu filmler büyük yenilikmiş gibi sunulmuştur. 

İşi o kadar azıtmışlar ki çocuk kitaplarında bile eşcinsel temalara yer verilmektedir. Toplumsal cinsiyet eşitliği başlığı altında aynı cinsiyetteki çocukların cinsel yakınlıkları masummuş gibi teşvik edilmektedir. Bu sapkın bakışa karşı çıkan gazetemizin gerekli hassasiyeti ise malum çevreler tarafından hemen, “Akit şimdi de çocuk kitaplarına taktı” şeklinde haber yapılmaktadır.  

Maalesef bu sapkın zihniyet Türkiye’nin de imzaladığı İstanbul Sözleşmesinin koruması altındadır. Ülkemiz bir an önce bu sözleşmenin zincirlerini kırarak serbestliğe adım atmalıdır.

6284 ZULMÜ DEVAM EDİYOR

Çok şaşırdım: Paranoyak bir kadın hastam hiçbir şeyden haberi olmayan komşusunu kendisine düşmanlık ediyor diye takmış. Karakola şikâyet etmiş ve mahkeme bu akıl hastasının beyanına dayanarak 6284 Sayılı Yasa ile masum komşuya uzaklaştırma cezası vermiş.

Ya Rabbi aklımıza mukayyet ol.

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Mehmet necati ozcetin Mehmet necati ozcetin 1 ay önce
  Lanet, mel'un iğrenç mahluklara hak tanımak kadar haksız bir karar Olamaz
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  Aşağıdaki..yorumları..okudukça..dehşete..düştüm..her..an..bir..iftira..ile..şerefimiz..lekelenebilir..ve..kanunlar..iftiracıdan..yana..Yüce..Allah(CC)..yardımcımız..olsun..Tüm..mazlumları..masumları..korusun..hocam..kaleminize..sağlık.
 • AtilayAtilay1 ay önce
  Allah razı olsun hocam.
 • KaraKara1 ay önce
  Hepiniz bi yusuf kaplan gibi sorumluluk alsaniz bu sozkesmeden kurtuluruz
 • MesutMesut1 ay önce
  Maalesefmemlekette hertürlü sapkınlığın ve terörünavukatlarına ve avukatlıgını yapanlara bakın kesin chp yi görürsünüzbu işlerin çıban başı chp . Son zamanlarda ak parti ve aile bakanı dabunların değirmenine su taşıyor . Kadının beyanı esas diyen ayrımcılık yapan birde sapık batının ahlaksız kültürünü istanbul sözleşmesi adı altında müslüman millete dayatma yapan bir aile bakanı varTAYYİP AGAbunları görmüyormu ? Ya erkeğin beyanıne olacak ? Bu erkeklere zulüm degilmi ? Bogmabogaz başbaglayankıçına dar dongiyenak partide en iyi makamlara geliyorsonrada memelerin ahlagı bozuluyor diye ağlıyoruz.Ak parti milli görüş geleneğine acilen geri dönmeli .
 • Orhan İNAN Orhan İNAN 1 ay önce
  Görüşlerinizin tamamına katılıyorum da anlayamadığım husus, iktidar niçin bu kadar sessiz? Işte buna cevap bulmakta zorlanıyorum. Haydi hayırlısı bakalım. Ellerinize sağlık
 • REİSREİS1 ay önce
  Sayın hocam:Bu ükede CHP nin ALLAH kitab din DÜŞMANI ataist zihniyeti beyaz Türk 80 yılda insanımızın bir kısmını kendi gibi DİNSİZ yapmış ken Biz ON"ları bu ülkede YOK SAYARAK İSLAM"inaile toplum ve ahlak anlayışının HAKİM olmasını İSTEMEMİZne KADAR ğerçek Çİ olur .
 • İstanbul Sözleşmesi'nden hemen çekilmeliyiz..!İstanbul Sözleşmesi'nden hemen çekilmeliyiz..!1 ay önce
  O melûn İstanbul Sözleşmesi'nden derhâl çekilmeliyiz! Muhâfazakâr iktidâr hâlâ ne bekliyor.?! 6284 de temâmen âdil bir şekilde yeniden düzenlenmelidir. Kadının beyânı esâsmış.!? Erkeğin ki?! Hani, kedın-erkek eşitti ?! Şimdi de erkek olmak mı suç.?! Bu kızların ve kadınların da birer babası yok mu.?! Delinin biri kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkartamıyor..!
 • Vahdet M.GVahdet M.G1 ay önce
  Yahudi hep bunu yaptı kurnazlık mı yapıyor yine uydu ve tvleri kullanarak ,ABD TERAPİ KLİNİKLERİ KURULMUŞ BU İLLET İÇİN .ABDULLAH DİLİPAK abi bundan kaç yıl önce yazdı…bunlar luticiliği yaygınlaştırmak isitiyorlar dedi…istiklal caddesinde travesti. Ve lgbt sapkınlar esrar kullanmışlar kan içmiş vampirlergibi tepinerek salya gibi geçtiler ….Ankarada sapkın erkektravesti ..erkekböğürerek sapkınınıarıyor.çocuk yadırgayıp kaçmıştı…bu işi sodom ve Gomere kavmi başlattı bunlarda Yahudi asıllıydı çünkü lut gölü Kenan diyarında buğünki Filistin Yahudiler buradan dünyaya dağıldılar zorla geri geldiler arzu mevudamellerini gerçekleştirmek için her yolu deniyorlar..filistinde evleri yıkarak ahlakı yıkarak,şarkıcılar 1998 Bülent Ersoy gibi kadın olan DANA ları var .bu Yemen asıllı yahudiydiSöylenenlere göre babası tecavüz etmiş kaç kez ve kadınlık duyguları başlamış…ve londrada ameliyat olmuş.sodom ve gomere halkı başlattı bu sapkınlığı ….ekonomi-ticaret -bilim ABD ve batının elinde bunu istedikleri gibi kullanıyorlar kaç Avrupa ülkesinde sapkınlık serbest onlara laf söylemek suç eğer şikayet ederse mahkemelik oluyorsunuz…AB deye girmeye çalışıyoruz ..onlar dayatacaklar bu maddede sizde serbest olacak diyecekler…eğer ABgirmeisteği devam ederse ALLAH KORUSUN-sapkın ilişkiye girmek insan bedeninde zararını dün bir gazetefarklı şekildeyazmıştı…ALLAHinsanın arka mahalini yedikleri katı maddeleri çıkarmak için yarattı ..biz erkekler için helalinden bayanları HZ ADEM BABAMIZIN kemiğinden yarattı…şeytanı bunlar elini kolunu bağlayıp kafesedE koyup kendi şeytalıklarını yapıyorlar..Ayeti kerimede nefis kolay olanı ve kötü olanı ister ve meyillidir..ancak Ehli Sünnet vel Cemaatkaidesine uyulup ibadet edilirse kurtuluşa mazhar olunur….
 • Hasan Hasan 1 ay önce
  Senin komşu da bir şeymiş hocam 75 yaşında bakkalımız var bu güne kadar en ufak bir yanlışı nı görmedik patates satan bir seyyar satıcı dostunu alıp bizim kasabaya getiriyor nasılsa zina serbest bir ev tutuyor iki üç ay kaldıktan sonra kendi gidiyor dostu kalıyor kadın bizim bakkal amca dan borca alışveriş yapıyor amca iyi niyetle veriyor ama 5_6 ay para alamayınca alacağını istiyor alamayınca alışveriş i kesiyor malzeme vermiyor kadın 12yaşındaki kızını gönderip malzeme almasını istiyor kendinde geriden seyrediyor bakkal vermeyince kız dışarı çıkıp bana tecavüz etmeye kalktı diye bağırıyor kadın şikayetçi bakkal hapise ne mi oldu kadına 10bin verildi bakkal borcu silindi evkirası ödendi kız çocuğu ifadesini değiştirdi bakkal rezil olduğu amı yansın parasını n gittiği nemi çünkü kanun delil aramıyor kadının ve çocuğun beyanı doğru diyor
 • HalilHalil1 ay önce
  Reklamın dan dizisine filminden yarışmasına müziğinden sporuna hep cıplaklık ve seksilik nefse hoşgörünme ön planda. SAYIN YAZAR BAŞ ÖRTÜLÜ HALTERCİ NE KADAR ÖRTÜLÜ. BAŞARISINI ALKIŞLADINIZ TAYTLI OLUŞUNA GAYRİ AHLAKİ DEMEDİNİZ.
 • Mustafa Mustafa 1 ay önce
  Tüm dünyada müslümanlar öldürülüyor. Her kuruluş seferber olmuş kurban hissesi topluyor bu ülkelere yardım için, öldürülün ac öldürülmeyin tok ölün. Bir hisse de sen ver ahıretini kurtar!
 • Mustafa Mustafa 1 ay önce
  Yüz yıllardır itkatsız TEVHİD siz anlatılan din bu hale getirdi milleti. Köpekler eve girmedi yatağa kadar girdi. Birlikte yaşam çocuksuz aile. Alim Sabuninin ahkam âyetlerini din adamları okumadık vatandaş okusun. KURTULUŞ KURANA SARILMAK VE TEK DOĞRU KABUL ETMEK. TAGUTSUZ ŞİRK SİZ BİR ÖMÜR.
 • FerhatFerhat1 ay önce
  Sizin herhalde hiç haberiniz yok hocam İstanbul sözlesmesi ile sapkinlik bizim muhafazakar geçinen neo liberalist muhafazakarlarin eli ile yasal bir statü kazandi. Yani burda su mahallede lgbt dernegi açıldı ve yahut netfix lgbt eğilimi yayin yapıyor demeye hiç hakkınız yok malesef. Önce bu zilleti basimiza saran şarlatanlar ı elestirmenizi öneririm size.

Günün Özeti