Adnan Oktar’ın Çırağan iftarına kimler katıldı?

21 Temmuz 2018 Cumartesi

Her olup biteni iktidara, Reis’e yamamak kolay tabii…

Hepsi bir ağızdan aynı nakaratı tekrar ediyorlar!

“E bu kadar zulüm vardı madem, iktidar neden müdahale etmedi?”

Sanki dersin muhalefet Adnan Oktar meselesini dert etmiş de… Mecliste gündeme getirmiş de… Kılıçdaroğlu “hak, hukuk, adalet” diye yollara düşmüş de Meral Akşener “heüüüüvvv heüüüüvvv” diye tepki göstermiş de… PKK kumandalı Selahattin Demirtaş, “Adnan Oktar zulmü bitmeli… Kediciklere üzgürlük” diye milleti sokağa dökmüş de bir tek Reis ve iktidar kayıtsız kalmış!

Yürüyün gidin be…

Ciğerinizi bilirim sizin!

Kim bu Adnan Oktar? Tacizden tecavüze yemediği halt kalmamış bir adam… Dini, İslam’ı kendi vahşi emellerine âlet etmiş… E bu adamın yaşadığı sır değildi ki… Tefinden dümbeleğine… Her türlü numarasını naklen yayınlıyordu zaten…

Dansından, lüks hayatına dair her şey, kamuoyunun gözleri önünde iken kimse pisiciklerine “kışt” demedi!

Mesela…

Adnan Oktar’ın Çırağan’da düzenlediği “iftar” yemeğine medyadan, siyasetten, iş dünyasından kimler “oynaya oynaya” katıldı?

Nereden mi biliyorum?

Pek çok insan gibi bana da davetiye geldi tabii ki… 

Elbette ki bu davete icabet etmedim! Elbette ki hiçbir iş ve program tekliflerini kabul etmedim. Röportaj dahi vermedim!

Eeeee? “E”si şu hanımlar, beyler!

Bu adam zaten göz önündeydi. Zaten içeride dönen hüzünlü kadın hikâyeleri sır değildi. O halde neden davetlerine katıldınız? Neden bu adamın haram sofrasına oturup kalktınız? Neden villasına gittiniz? Neden TV kanalındaki programlara katıldınız? Neden iltifat ederken ağzınız kulaklarınıza vardı?

Sahi… Şakağınıza silah dayayarak mı Çırağan’a götürdü sizi? Silah zoruyla mı TV kanalına çıkarttı? 

Kusura bakmayın ama… Adnan Oktar kadar, onun davetlerine katılmak için birbiriyle yarışanlar, lüks villasına kadar gidip “keşfedilmek” için kırk takla atanlar, TV kanalına çıkanlar da kamuoyuna ve adalete açıklama borçlu!

Yeni Akit dışında herhangi bir yayın organı eleştirdi mi?

Rica ediyorum enayi yerine koymayın milleti…

Tıpış tıpış adliyeye kadar gidin ve neden bu adamın davetlerine katıldığınızın, neden lüks villasında ağırlandığınızın, neden bu aleni din istismarına rağmen bu adam hakkında tek satır eleştiri yazmadığınızın hesabını verin!

Her meselede iktidarı günah keçisi ilan etmek kolay tabii… Ölümü komşuluğa atmak kolay…

Hani Kurtuluş Tayiz, “Pensilvanya’daki Bekaa Vadisi” diyor ya… Ben de A-9’daki Bekaa Vadisi’nin müdavimlerine soruyorum! Ne işiniz vardı A-9’da? İslami yapınızla… Siyasi kimliğinizle… Fikrinizle, zikrinizle orada ne işiniz vardı?

Ne adına A-9 denen Bekaa Vadisi’ne gittiniz? Hadi gittiniz… Hangi yüzle aramıza geri döndünüz? Vicdanınız rahat mı? Hiç mi suçluluk duymuyorsunuz?

Sizin eline gopal alıp PKK’lılarla trekking yapan Hasan Cemal’den, Murat Karayılan’la röportaj yapan Şirin Payzın’dan ne farkınız var şimdi?

Klişe bir söz olacak ama… Adnan Oktar deşifre oldukça, Oktar yapısı çözüldükçe, siz de deşifre olacaksınız. Siz de çözüleceksiniz… Çorap söküğü gibi akacak bilgiler. İşte o zaman daha iyi tanıyacağız birbirimizi!

Başa kakmak için değil… Maskeniz düşsün de bu masonik yapıyla iş birliğiniz ortaya çıksın diye heyecanla bekliyorum Adnan Oktar soruşturmasında kimlerin çıkacağını! 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • İkrarİkrar6 ay önce
  Ne tuaf enterasan kutlarim 28 yilda bir hatasen hic donup baktinmi hayatina binmissin hayal atina ne cikarsa bahtina bir taktir bile luzum gormezken ne garip biz insaniz insanbir sansurda sen koysan tebrikler sana gercek bir okuyucusan
 • ziya alanziya alan6 ay önce
  kandırılmışlardır.
 • SAF VATANDAŞ.SAF VATANDAŞ.6 ay önce
  Sahi feto davalarında tek tip elbise giydirme işi ne oldu?
 • ali namlıali namlı6 ay önce
  Hanımefendi,iyi hoş da bu söyledikleriniz16 seneden beri ülkeyi idare edenlerin suçunu günahını kapatıyor mu!! ...
 • MisafirMisafir6 ay önce
  İhlas grubuna sıra ne zaman gelecek.
 • Ömer Faruk ÜnalÖmer Faruk Ünal6 ay önce
  Emin Çölaşan bu herif eleştirirken niçin sesiniz çıkmadı bre namus bekçileri
 • Lamih adıyamanLamih adıyaman6 ay önce
  Mehtap hanım akit gazetesine 28 şubat darbesinden beri aboneyim her zaman dik durmasıyla övündüm bu güne kadar pek yanlışlarını görmedim veya farketmedim ana sizin yazınızın sansürlenmesi beni derinden rahatsız etti gazetem adına üzüldüm size bir özürborçlular umarım bu hatalarından en kısa zamanda telafi etmeye çalışırlar
 • BATI EZİĞİ MİKSERLERDEN ALLAH HERKESİ KORUSUNBATI EZİĞİ MİKSERLERDEN ALLAH HERKESİ KORUSUN6 ay önce
  MEHTAP HANIM YORUMUNUZ DOĞRU BİR ÇİZGİDE OLMUŞ ALLAH RAZI OLSUN.CHP-HDP HER ZAMAN MİLLETİN ZARARINA OLAN HER DURUM VE OLAYI DESTEKLEMİŞLERDİR. SEÇİLMİŞ MİLLİ HÜKUMETE VE ERDOĞAN A SAYGI DUYMAYAN BATI EZİĞİ FETÖ-CHP- HDP ŞEYTAN ÜÇGENİNİN HİÇ BİR LAFI CİDDİYE ALINMAMALI. FETÖ VE ADNAN OKTAR AYNI ABD-AB-İSRAİL ŞEYTAN ÜÇGENİNE HİZMET EDİYORLAR.
 • Ayşe Ayşe 6 ay önce
  Ağzına sağlık kardeşim attilla on adli bur yazarcikda bu zina köşküne gitmiş erik reçeli yemus kusacagim geldi midem bulandı
 • İskenderİskender6 ay önce
  BİR YOLSUZLUĞU,HIRSIZLIĞI,AHLAKSIZLIĞI VE ADALETSİZLİĞİ MASUM İNSANLARA İFTİRA ATMADAN ORTAYA ÇIKARAN VEYA ORTAYA ÇIKARILMASINA VESİLE OLAN HERKESTEN ALLAH,BİN KAT RAZI OLSUN VE HAKKIMIZ ONLARA HELAL OLSUN: "Oh ne kadar güzel! Pislik kardeşime bile ait ise ortaya çıkarılsın"anlamına gelecek açıklamalarınız, güzel bir şey. Çünkü, namuslu ve suçsuz insan hiç bir ithamdan korkmayan,hiç bir kötülüğün üstünün örtülmesini istemeyen ve(Var ise de) var olan hatasını kabul eden insandır.Namuslu ve Allah korkusunu bilen bir insan,"Oh ne güzel,bütün kirli çamaşırlar,yani hırsızlıklar,yolsuzluklar,ahlaksızlıklar ortaya çıkıyor" diye sevinenlerdir. Elbette, suçluların kirli çamaşırlarının ortaya çıkarılışına üzülenler ise, hiç tartışmasız o suçları işleyenlerin kankalarıdır. Rabbimzin, suç işleyenlerin ve adaletini ihlal edenlerin hepsini, birlikte haşredeceğine kalben inanıyoruz.
 • MUSTAFA GÜNDÜZMUSTAFA GÜNDÜZ6 ay önce
  Biz muhafazakar kesim karşı mahalleyi taşlamaktan,kendi mahallemizdeki çürükleri göremedik.Halbuki EMİN ÇÖLAŞAN 2000 yılında ADNAN OKTAR hakkındayazdıkları aslında gerçekleri o günlerde görmüş.
 • AhsenAhsen6 ay önce
  Son nefese kadar tevbe kapısı açık...Nasibi olanlara KÜFR -İ İNAT a diyeceğimiz yok (Fadime yerine SAFİYE )oyuna devam.
 • Kürt şamil Kürt şamil 6 ay önce
  Seçimden sonra kedi sever adnan oktar'a operasyonun samimiyeti sorgulanır. Secimde oy bekle kediciklerden secimden sonra operasyon yap ve medya'ya şizofren olduğunu raporu servis edin.kedi sever adnan şaşkın herhalde verilen bir söz var ki şaşırdı bu operasyona erdoğan ve bahçeli 'nın haberi olmadığını söyledi ve onlara toz kondurmayıp suçu ingiliz derin devletine attı. Türkiye 'de siyaset kadar çirkin bir şey yoktur.
 • AHMETAHMET6 ay önce
  ZAMANINDA SİZDE FETÖ NÜN İFTARLARINI KAÇIRMIYORDUNUZ DEĞİL Mİ ? EN AZINDAN BİRAZ DÜRÜST OLUN...GERÇİ ÖYLE BİR MEZİYET SİZDE YOK AMA...ADMİN BUNUDA YAYINLA
 • Selim Uçar Selim Uçar 6 ay önce
  Şimdi konuşanlar o zaman konuşmazdı çünkü gerçek dindar yerine pezevenkligin önde olduğu televole uygulaması işlerine geliyor şu an acunun programına bir iki kişi hariç konuşan varmı tam da beyaz türklerin yaşadığı istediği din ve program
 • ramazankoçramazankoç6 ay önce
  .... bak ben70yaşındayım benimbenimbilgisayarşaşmaz ben müslümantürküm türkiyeli değilim türküm türkmilltindenimhep okuduklrımsağgazete sol okumam yalnız hataları kabuletmem tamammı.
 • SıtaySıtay6 ay önce
  Birgün bu uzmanlara işin düşerse...
 • Fahri aksoy Fahri aksoy 6 ay önce
  Seçimden sonra eteğinizdeki dökülmeyen taş kaldımı.Aman kaldıysa sakin biryerlere açıklamadan reise söyleyin.Reis bu günlerde suskun ağzinı bicak acmıyor.Reis bunları yutmam diyor ...
 • Fahri aksoy Fahri aksoy 6 ay önce
  Seçimden sonra eteğinizdeki dökülmeyen taş kaldımı.Aman kaldıysa sakin biryerlere açıklamadan reise söyleyin.Reis bu günlerde suskun ağzinı bicak acmıyor.Reis bunları yutmam diyor birileri ya kemalistler ya biz sansür edilen yazın ne olduda secimden sonra dökuldü Reis bunları yemez.Yarın ne var etekte söyle.
 • Ramazan uçarRamazan uçar6 ay önce
  Ey kadın hakları savunucuları Ey feministler kadın ozgur olmalı diye ortalıgı ayaga kaldıranlar neredesiniz yuce varlık insanı yani kadınlarımızı ......niyeti ile yani kedicikleri kullanan mahlukatlar şeref yoksunları hakkında mudahil olmayacakmısınız nerdesiniz.
 • BekirBekir6 ay önce
  Adnan seni de kediciklerin arasina alsaydi gidermiydin? Bilmem ama simdi kalkmis mindar diyosun anladin sen onu.
 • ErsanErsan6 ay önce
  Ah be ablacim ne guzel demissin corap sokugu gibi gelir diye acaba size kimi animsatti
 • Yunus 16Yunus 166 ay önce
  ÇORAP SÖKÜĞÜ NÜ BİRİLERİ TUTMAZSA, KEDİ KOVALAYAN SİYASİLER DE ÇIKAR, HATTA SİYASİ FETÖCÜLER BURADAN SÖKÜLMEYE BAŞLAYABİLİR
 • Yunus 16Yunus 166 ay önce
  ÇORAP SÖKÜĞÜ NÜ BİRİLERİ
 • Tesadüfe bak sen şimdi!Tesadüfe bak sen şimdi!6 ay önce
  Bu Oktar' ın bir de abisi varmış meğer; gazetecilere bir çırpıda zır zır zır zır zırladı! Huy aynı huy, karekter(sizlik) aynı karakter! Ulan herif bi de kadın doğum doktoru imiş; yani: 'Ebe', iyi mi! Bula bula bu uzmanlığı seçmiş! Aile boyu sapık lan bunlar!
 • YalnizKurtYalnizKurt6 ay önce
  Zamaninda sn.Bahcelinin ve bircok muhalefet millet vekillerinin Feto hakkindaki iddalarini coook ciddiye alan bir iktidar vardi Turkiyede de,bu gun konu yine ayni Dini kendi emellerine istismarina alet eden o kadar cokki isin icinden cikilmaz hale geldi,muhalefetin her soyledigine Akp ve Erdogan dusmani yaftasi yapistirildigini bilmiyorlarmi,zaten iktidar herseyi her zaman daha iyi biliyorne hadlerine.

Günün Özeti