Dayakçı İsmail Küçükkaya karısını yumrukladı diye teşhir edelim!

03 Ekim 2018 Çarşamba

İsmail Küçükkaya, meğer bildiğiniz magandaymış!

İddialara göre iki yıllık eşini yumruklamış!

Yetmemiş, ağzını burnunu dağıtmakla tehdit etmiş!

İşin garip yanı bu konuda CİHİPİ’li kadınların hiçbirinden çıt yok… 

Kadın derneklerinden çıt yok…

Kadına yönelik şiddete karşı hareketlerde, LGBT’lilere destek eylemlerinde CİHİPİ’lilerle kol kola poz veren HİDİPİ’li kadınlardan da çıt yok…

İyi…

Tamam… 

Hadi HDP-PKK’lı kadınların, dağdaki Duran Kalkan’ın, Murat Karayılan’ın sübyancılıklarına, kız çocuklarını istismar etmelerine, sapıklıklarına karşı üç maymunu oynamalarına alışığız peki ya CİHİPİ’li kadınlar?

İsmail Küçükkaya’nın karısına uyguladığı şiddete karşı neden seslerini çıkaramıyorlar?

Neden karısını yumruklayan, çok yönlü şiddet uygulayan bu magandayı panellere bilmem nelere davet ediyorlar?

Yahu İsmail Küçükkaya gibi karısını yumruklayan magandanın kadına yönelik şiddet konusundaki etkinliklerde ne işi var?

Gerçi bunların “kadına yönelik şiddet” konusunda nasıl çifte standart davrandıklarını iyi biliriz…

Mesela bu CİHİPİ’lilerin kadına yönelik şiddet, taciz, tecavüz ve hatta pedofili vakalarının ayyuka çıktığı PKK terör örgütüne, PYD’ye “terör örgütü” diyemediklerini çok iyi biliriz.

“Başkasının karısına” Tatanka’lık yapan By Maarrem’in taciz fezlekesine karşı nasıl sustuklarını çok iyi biliriz. Kadına yönelik şiddetin dini, dili, ırkı, ideolojisi olmamalıdır oysa…

Buna rağmen CİHİPİ’li kadınların “kendi ideolojisinden olan erkekten kadına yönelen şiddeti yok sayması” sadece ideolojik veya sosyolojik değil, psikolojik bir sendrom olarak tartışılmalıdır aslında… 

O değil de…

Bakalım İsmail Küçükkaya’yı sokakta görünce, “ayyyy cınım TV haberciliğinde acaip süpersiniz yani…” diye boynuna sarılıp tebrik eden entel dantel kadınlar bundan böyle ne yapacaklar?

“Kadına yönelik şiddet” konulu panellerde İsmail Küçükkaya’ya nasıl moderatörlük yaptıracaklar? 

Nasıl çiçek takdim edecekler?

Nasıl TV programlarına davet edecekler?

 

 

Mesela şu etkinlik fotoğrafına dikkatlice bakın… Aslında İsmail Küçükkaya’nın yüz ifadesine… Altı ıslak çocuk gibi baktığı şu yüze bir bakın…

Samimiyetsizliğinin boyutunu görebilmeniz için ille de beden dili uzmanı olmanıza gerek yok. Gerçek yüzünü çıplak gözle dahi görebilirsiniz…

Sahi İsmail Küçükkaya, sen nemenem bir şeysin?

Nasıl karını yumrukladıktan sonra pişkin pişkin bu twitleri atabildin?

“Şiddete uğrayan kadını değil; şiddet uygulayan erkeği teşhir etmeliyiz” derken kaç promil kafayla dediğini merak ettim mesela!

E madem öyle… “Şiddete uğrayan kadını değil, şiddet uygulayan erkeği teşhir etmeliyiz” dedin, hadi edelim…

Kalk ayağa! “İşte karısına şiddet uygulayan o maganda erkek bu” diye seni teşhir edelim!

FOX TV’ye de yazıklar olsun!

Bu çağda karısını yumruklayan bir magandayı “teşhir” ederek kapıyı göstermeyen FOX TV’ye kadınlar adına, insanlık adına yazıklar olsun!

Annesine olsun saygı duymayan, kadını meta olarak gören zihniyetlerin, karısını yumruklayan magandaları rol model olarak sunmaları, kadına yönelik şiddetin sürüp gitmesine neden olan ön önemli faktördür bence…

Kadına yönelik şiddet gibi can yakan bir meseleye karşı duyarlılık gösterilmemesi… “Senin ideolojindeki erkeğin kadına yönelik şiddeti, benim ideolojimdeki erkeğin kadına yönelen şiddeti” gibi hastalıklı bir psikolojiyle tepki verilmesi… Sadece CHP-HDP’li kadınlar için değil, erkekler için de “sosyolojik açıdan incelenmesi gereken” içler acısı bir durumdur.

Anlayana…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent1 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Malumunuz, Profesör olmak için Doçent olarak 5 yıl beklemek gerekmektedir. 25-30 yıl boyunca Üniversitelerde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanarak EMEKLİLİK HAKKINI ELDE ETMİŞ Yaşlı Doçentleri, yaşlılıkta beklenmesi bir ömür kadar uzun olan söz konusu bu 5 yıllık bekleme süresi belasından kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent1 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Malumunuz, Profesör olmak için Doçent olarak 5 yıl beklemek gerekmektedir. Oysa 25-30 yıl boyunca Üniversitelerimizde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanmış Yaşlı Doçentler olarak, koskoca 5 yılı boşu boşuna tüketip biyolojik ve psikolojik olarak ezilme sürecine girmemek adına; yaşlılıkta beklenmesi bir ömür kadar uzun olan söz konusu bu 5 yıllık bekleme süresi belasından, EMEKLİLİK HAKKINI ELDE ETMİŞ olan Yaşlı Doçentleri kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
 • Alpaslan Alpaslan 2 ay önce
  Mehtap hanım.LGBT mı dediniz ,ATEİZM derneğimi dediniz, eş cinsel dernekler mı dediniz , domuz eti mi dediniz , zinanin suç olmaktan cikarilması mı dediniz ? OLUK OLUK MÜSLÜMAN VE TÜRK KANI İÇMEK ISTEYEN PAPA HEYKELİ ALTINDA AVRUPA BİRLİĞİ NE GİRECEZ DİYE MÜSLÜMAN KİMLİĞİMİZİ KAYBETTIK.HİDAYETİMİZ KARARDI
 • Kim bilirKim bilir2 ay önce
  Takıldığın şeye bak. Hergün onlarca işkence onlarca zulüm onlarca şiddet oluyor ülkede. Bunu, birileri şu partiden bilmem bu partiden diye mi kamuoyuna anlatacaksınız?
 • bir okuyucubir okuyucu2 ay önce
  lütfen bir kadın ve bir yazar olarak daha düzgün cümleler kurarsanız sevinirim. Cınım ne ya. lütfen Türkçeyi güzel kullanın. Türkçe'yiiyi konuşmak ve yazmak kişilere hakaret etmekten çok daha önemlidir.
 • sıddık öztürksıddık öztürk2 ay önce
  hasan karaka yayı özledikyazarımız fatma tuccar makale yazrmıyor mu biz onun yazı sıtılini beğeniyoruz
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent2 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız;Malumunuz, Profesör olmak için Doçent olarak 5 yıl beklemek gerekmektedir. Oysa 25-30 yıl boyunca Üniversitelerimizde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanmış Yaşlı Doçentler olarak, koskoca 5 yılı boşu boşuna tüketip biyolojik ve psikolojik olarak ezilme sürecine girmemek adına; yaşlılıkta beklenmesi bir ömür kadar uzun olan söz konusu bu 5 yıllık bekleme süresi belasından, EMEKLİLİK HAKKINI ELDE ETMİŞ Yaşlı Doçentleri kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
 • bahtiyarbahtiyar3 ay önce
  TEŞHİR ETMİŞKEN ŞEYDA HANIMIDA TEŞHİR EDELİM,BAKAN YİĞENİ AMA SINAVDA SONUNCU OLMUŞ..BUNDAN DAHA BÜYÜK KİRLİLİK VARMI ?TUZ KOKTU ,TEŞHİRE BAŞLARKEN KUL HAKKINDAN LÜTFEN
 • arif canbeyarif canbey3 ay önce
  yazarımız mehtap yılmazı istiyoruz........
 • Boylesi daha iyiBoylesi daha iyi3 ay önce
  Her gun yazilarinizi heyecanla okuyorum ole ki haftalardir yazmadiginizi bile fark etmemisim (!)
 • yılmaz karayılmaz kara4 ay önce
  bu kadın bel altından iyi çalışıyordu, tek sermayesi bel altı hakaret küfür ve argo kelimelerdi.akit bu ve benzeri tetikçilere bir satır bile yazı yazdırması kendikuruluş felsefesinebüyük adaletsizlikti.bu kadıngibiler yüzündenbunun gibi eğitimsiz edepsiz cahillerde bu sayfalardankendinden olmayanlara bol bol küfür ediyorlardı.akit yönetimini haala yanlış yolda gitmesine rağmen bu küfürbazı kapının önüne koyduğu için teşekkür ederim.
 • zarifzarif4 ay önce
  Kadın hakları ve kişilikleri islamiyet kabul edilmesiyle Yok olmuştur. Ancak sadece Türkiye'nin değil uzayın lideri Büyük Atatürk sayesinde kadınlarımız haklarına kavuşmuştur . Ayrıca Büyük Atatürk'ü istemeyenler gerici dincilerle ile emperyalist lerdir. şu anda okulların camiye dönüşmesini başta ABD ister onun için AKP ve onun başı Amerikan projeli olarak göreve gelmiştir ve cumhuriyet ve millet düşmanlarıdır
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent4 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; 25 yıldan fazla Üniversitemizde öğretim elemanı olarak çalışmış, emeklilik hakkını elde etmiş, 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanmış Yaşlı Doçentler olarak, emsallerimiz hangi puanla Profesör oluyorlarsa, biz de aynı puanla ama boşu boşuna koskoca 5 yıl beklemeden, Profesör olmak istediğimizi ve bizim yaşımızda olanları bu 5 yıl bekleme belasından kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
 • HukukçuHukukçu4 ay önce
  Sayın Yazarım; Bugün, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, bir öğrencinin katlettiği hocamızın durumunu öğrenince içim sızladı. Cinayete kurban giden hocamıza rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Bu fakültede sorunlar olduğunu 4 ay önce bilgilerinize sunmaya çalışmıştım; ama ne yazık ki, beni dinleyen olmadı, ciddiye alınmadım. Evet, ne yazık ki, bugün bir değerli asistan kardeşimiz, bir öğrenci tarafından katledildi. Yazık, bin Yazık! 4 ay önce yazdıklarım hala Sayın Merve Kavakçı'nın yazısının altında durmaktadır. O yazıda şunları yazmıştım: "...Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz..." Evet, aynen böyle yazmıştım. Keşke dinlenseydim, öğrencilerimizle hocalarımızın sorunlarına el atılıp, kucaklanmaları sağlansaydı ve bütün kalbimle kınadığım bu cinayet yaşanmasaydı.
 • Hamza MERTHamza MERT4 ay önce
  İsmail Küçükkaya eğer böyle bir şey yapmışsa kınansın yargılansın ama neden kişi üzerinde duruyorsunuz şiddetin nasıl bir saoyal yara olduğuna neden değinmemişsiniz ? şunu çok iyi bilelim ki aile içi şiddet en çok muhafazakar kesimde yaşanıyor buna bir çözüm öneriniz varmı acaba ?
 • BATI EZİĞİ MİKSERLERDEN ALLAH HERKESİ KORUSUNBATI EZİĞİ MİKSERLERDEN ALLAH HERKESİ KORUSUN5 ay önce
  MEHTAP HANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN HAYIRLI VE DEĞERLİ YORUMLARINIZI EN KISA SÜREDE YAZMANIZI DİLERİZ.
 • HadiyeHadiye5 ay önce
  Sağlıkta mahramiyet ne zaman? 15 yıllık mevcut iktidar döneminde ülkemiz hemen her alanda çağ atladı, standartlarımız yükseldi, özellikle de sağlık alanında çok yol alındı,randevulu muayeneler, hekim seçme hakkı,konforlu donanımlı hastanelerimiz gerçekten çok iyi. Ancak sağlıktaki bunca zor konularınbaşarılmasına rağmen çok basit, kolaycagiderilebilecek bazısorunların varlığıbunca yapılan güzel hizmetlere adeta gölge düşürüyor;Hekimini seçebilen hata maalesef , Momografi,röntgen, ultrason gibibiri birimlerdeki görevlileri (cinsiyetlerini) seçemiyor.Bu birimlerde ( Momografi,röntgen, ultrason vs.)40-50 yaşlarındaki kadın oğlu yaşındakierkek görevlilere en mahrem yerlerini göstermek zorunda kalıyor. Sağlıkta devrim yapan ülkemiz ve devletimiz için bunun çözümüişten bile değil.Bu bölümlerde çalışan teknisyenlerin istihdamında her hastanede farklı cinsiyette /hem erjkek, hem bayan görevli )görevliler istihdam edildiğinde sorun biter. Yani“A “hastanesinde 2 erkek görevli,“B” hastanesinde de 2 bayan görevli yerine,“A” ve “B” hastanelerindeki görevlilerin birer tanesi yer dedeğiştirdiğinde her iki hastanede de hem erkek, hem bayan görevli bulunur ve sorunlar ortadan kalkar. Hastalıkta ayıp, günah, mahrem olmaz ama, imkanlar varsa ve buna rağmen ortam oluşturlmuyorsa bunun vebali vardır. Sırf bu yüzden hastaneye gitmeyen, ultrason, momografi vs. çektirmeyenhanımhastalarımızın vebaline girilmesin. Büyüklerimizin bu sorunu ivedilikle çözeceklerine inancım tamdır.Hadiye Küçükyılmaz
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent5 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Doçent olduğumuz gün, emsallerimiz hangi dosya ile Profesör oluyorlarsa, biz de aynı dosya ile Profesör olmak istediğimizi; deneyim kazanmanın murat edildiği 5 yıl Doçentlik kadrosunda boşuna kalmak istemediğimizi; 5 yılın 5 katından fazla Üniversitemizde öğretim elemanı olarak çalışıp, 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazandığımızı; Üniversitemizde Doçentlik kadrosunu almak için gerekli olan puanın 5 katından fazla bir puanla Doçentlik kadrosunu aldığımızı; emeklilik yaşımızı geride bırakıp ömrümüzü verdiğimiz Üniversitemizde, Profesör olmak için 5 koca yıl beklemememiz gerektiğini; dosyası dolu ama ömrü de dolu Yaşlı Doçentler olarak, Profesör olmak için, zaman sınırı olmadan, dosyamızı Doçent olduğumuz Üniversitemize sunmamıza kapı aralamanızı sizden istirham eder, saygılarımızla taleplerimizi arz ederiz: A-)1-5 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 5 yıl sonra Profesör olabilmelidir. B-)5-10 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 4 yıl sonra Profesör olabilmelidir. C-)10-15 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 3 yıl sonra Profesör olabilmelidir. D-)15-20 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 2 yıl sonra Profesör olabilmelidir. E-)20-25 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 1 yıl sonra Profesör olabilmelidir. F-)25 yıldan fazla öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent hemen Profesör olabilmelidir.
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent5 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; 25-30 yıl boyunca Üniversitelerde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun etmiş; 50 yaşlarını geride bırakıp emeklilik aşamasına gelmiş Doçentlerin, Profesör olabilmek için, 5 koca yıl beklemelerine gerek olmadığına karar vermenizi, yaşlı Doçentler olarak istirham eder, saygılarımızı arz ederiz.
 • MehmetMehmet6 ay önce
  Okuma yazması olmayan ...
 • berraberra7 ay önce
  Senelerdir severek okudugum su gazeteden gonderilmis olmasina cok sevindim, kendisinden kullandigi argo dil ve suratina surdugu bir ton boya yuzunden hic hazzetmedim, insaAllah aklini basina toplar kendine bir ceki duzen verir. Musluman kadin biraz seviyeli olur mahalle kadinlarinin agziyla konusmaz, insanlar bize bakarak Allah CC. un kusursuz olarak gonderdigi Islami yargiliyor kusur buluyor bunun vebalini nasil odeyecek bilmiyorum.InsaAllah okuyordur buralari arkasindan konusmak istemem ama Rabbim islah etsin kendisini.
 • Mehmet YardımcıMehmet Yardımcı7 ay önce
  Bizim camianın hanımları özellikle bir yerlere geldiler mi hemen kendilerini cihanın tek otoritesi sayıp sevgiyi de eleştiriyi de abarttıkça abartıyorlar. "Tayyip söylesin, 12 yıllık evliliğimi bitiririm!" ne demek şimdi? Demek kadınlar her yer de zayıf...
 • sertacsertac7 ay önce
  cok buyuk isabet olmus. akiti tebrik ediyoru muslim bir hanimin bukadar argove ciddiyetten uzak ( cihipi hidipicancik) yaziyor olmasilaubali davranmasi bizim anlayisimiza ters kendine baska kapi bulsunbulabiliyorsa.
 • Reis Hürdolaş Reis Hürdolaş 7 ay önce
  Yakışmadı. Siz de çarmıhı kurup Mehtap Yılmaz hanımı engiziyon yapmanız çok yazık . Akit yoksa birilrin zincirlisi mi oldu. Müslümamları düşüncesinden dolayı çarmıh çılıkancak muharef din temsicilerinin davranışı olur.
 • Cengaver ArslanCengaver Arslan7 ay önce
  Mehtap hanım neden yazmıyor artık?
 • İkrarİkrar7 ay önce
  (Editörden: Mesajınız alınmıştır. Teşekkür ederiz.)
 • HukukçuHukukçu7 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız; Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenci kıyımına müdahale edip, kıyımı durdurmanızı, saygılarımızla, istirham ediyoruz.
 • kazimkazim7 ay önce
  dinimizde yeri var.
 • İkrarİkrar7 ay önce
  Rahmetli nesetden,turkusunde.insanlar kendini bile bilseydi dunyada,haksizlik kavga olmazdi, insan dogan,yine insan olseydi belkide dunyada hayvan kalmazdi.derken paylasmak istedim.
 • Tek gercekTek gercek7 ay önce
  Allahina gurban yuru be 2023 geliyor buyuk osmanli geliyor 2023 de cihipililer kacacak avrupalilar ulkemize gelmek icin multeci olacaklar yaaaaa sizi gidi cihipililer
 • osmanlıosmanlı7 ay önce
  burada devamlı Mehtap hanıma tahammül edemeyenler var ali ve diğerleri gibi. yok zamları yaz yok bilmem ne sözcü taifesi olduğu belli. emin yılmaz pako hergün yazıyorlar onları okuyun. ayrıca mehtap hanım ın yazdıklarına yanlış diyemiyorsunuz ve kuduruyorsunuz. yenilmekten de bıkmadınız seçimlerin etkisi geçince kılıçdar gibi hasedinizden çatlıyorsunuz. çatlasanız da patlasanız da reis iki dönem başkan. zamları yaz diyenlerde dolar euro ya yatırım yapanlar. ayrıca o zamlarıkimlerin neden yaptıkları da ortada salağa yatmayın
 • birisibirisi7 ay önce
  hiç ummazdım. belki işin iç yüzü başkadır bilmiyoruz. yalnız, çevremden gördüğüm kadarıyla eşini yumruklamış bile olsa fazla ayıplanmaz toplumun hiç bir kesiminde. aldatmamış çocuğunu ortada bırakmamış, bıçaklamamış, morluk fotoğrafları hani nerede denilir ve geçilir. kadının dövülmesine aslında kimse karşı değildir bu toplumda. muhafazakar takılan da entel takılan da aynıdır.
 • ethemethem7 ay önce
  Bu sabah tv kumandasında zaplarken tele1tv deki Can Ataklı yı gördüm o da ismail küçükkaya gibi sabah haberleri sunuyor. Bu konu ile ilgili sabah gazetesine söyledikleri bir adama söylese kesin kavga çıkar. O da kendince ismaili savunuyor muharreme adam kazandı sözüne takılî kalmışlar.
 • aliali7 ay önce
  zamları yazın
 • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR7 ay önce
  6284 kanun kaç aileyi parçalayacak diye bekleyelim mi. Uçak tank vs yapıyoruz lakin o uçak ve tankı kullanacak ruh kalmayacak Mazallah. Adalet Bakanı (AB) Aile Bakanı (AB) ne zaman görev yaparlar. Hakkaniyetli kanunlara ne zaman kavuşuyoruz. Demirtaş halen hüküm giymedi vb bi çok konu var toplum vicadanını yaralayan. Reisimize doğruyu göstermek lazım. Ak Parti yi akp lilere kaptırmamamız lazım.Mevcut olanı Güncellemeli (İslamı değil) ve düzeltmeliyiz. Ekonomi bakanı niye damat oldu. Bi çok insan soruyo cevap veremiyoz. ... ??? Daha pek çok konu. Reis mesajı lütfen al artık. McKisney ne olacak???
 • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR7 ay önce
  Mehtap hanım küçükkaya çok önemli bi konu değil magazin gibi bişey. Sen neden hiç 6284 ü yazmıyon... hata yapar yanlış yapar vs. vs. Seviyoruz destekliyoruz diye kusursuz hatasız kullar değil. Yanlışa yanlış müslümanlık gereğidir hak gereğidir.
 • Muammert Muammert 7 ay önce
  Çifte standart uygulanması müslümanların sıkıntısı değil mi?
 • İkrarİkrar7 ay önce
  Selam ve dua ile ,isnail kucuk kaya adi ustunde hem kucuk hem kaya bildigigimiz tas bir sarki var askinla beni bin parcaya boldun bundan daha kucuk olamam artikismailden eser yokbu fenminisler kendilerinden olani,kadindan saymiyorlarmi.oyle olmamis olsaydi tepki gosterirlerdi hani goz kendinden baskasini gorurya onlarda kendilerini goren goz yok.
 • MehmetMehmet7 ay önce
  Mehtap Hanım yazacak başka bir konu kalmadı mı ...?
 • Enes Yasir ARICANEnes Yasir ARICAN7 ay önce
  magazin haberlerini bırakın Müslümanların sıkıntısını yazın
 • AraştırmacıAraştırmacı7 ay önce
  'Bakalım İsmail Küçükkaya’yı sokakta görünce, “ayyyy cınım TV haberciliğinde acaip süpersiniz yani…” diye boynuna sarılıp tebrik eden entel dantel kadınlar bundan böyle ne yapacaklar?' diyorsunya hani Fatma Betül Sayan Kaya hakkındaki iddiaları savcılığa verilmişti ne oldu?Yoksa iddialar gerçek çıktı da onun için sus pus mu olundu?
 • Mehmet Darendeli Mehmet Darendeli 7 ay önce
  ... biz emeklileri biz asgari ücretlileri elektriğe her ay gelen % 9 luk zammı yazın doğalgaz her ay gelen zammı yazın niçin yazmıyorsunuz...
 • GündemGündem7 ay önce
  Biraz da gündemi yazsanız
 • Yılkı atıYılkı atı7 ay önce
  Kardeşim eylül ayı enflasyonu % 6,3 gözlerim yerinden fırladı ...
 • ABDULLAHABDULLAH7 ay önce
  MEHTAP HANIM ELEŞTİREBİLİRSİNİZ LAKİN ...
 • SamimiyetSamimiyet7 ay önce
  Size bir samimiyet testi yorumları çok merak ediyorum kırmızı et enflasyon sepeti oranı 1,75 ekmek ise 2.1 sanırım, şimdi bu ekmek zammını fırıncı esnafını doğalgaz elektrik ve un, maya zammına karşı mağdur ederek enflasyonun iyice yükselmemesini sağlamak ve böylece memura emekliye yılbaşında az maaş artışı yapmak ve maaş artışı yapıldıktan sonra ekmeğe zam yapmak samimi halkını koruyan kollayan bir davranış mı bunu yapan ak parti iktidarı değil mi?Yorumları bekliyorum ...
 • HakanHakan7 ay önce
  Suriye pazarlanıyor...
 • KekKek7 ay önce
  Sen cihipi diyorsun ya ya birisi çıkarda a.k.p si derse ne olacak ayıp olmayacak mı?
 • Enes Yasir ARICANEnes Yasir ARICAN7 ay önce
  McKisney ne olacak
 • Karıbiçer kahraman Türk! Karıbiçer kahraman Türk! 7 ay önce
  Şımayel o kadar güçlü ki, karısını bile dövebiliyor! Tv' de ne kadar azgın ve saldırgan ... varsa hepsi karısından sorunludur, bilin..
 • MücahidMücahid7 ay önce
  ....Yazının sonunda anlayana demiş ya ...