• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yüzyılın İhaneti'ne çanak tutan Bahreyn'e Kuveyt'ten boykot!​​​​​​​

Kuveyt parlamentosu dün Manama konferansını boykot edeceğini duyurarak, Filistin haklarına olan desteklerinin devam edeceğini ilan etti.

2019-07-01 00:57:00 -
Yüzyılın İhaneti'ne çanak tutan Bahreyn'e Kuveyt'ten boykot!​​​​​​​

Kuveyt Parlamentosu dün Manama konferansını boykot edeceğini duyurarak, Filistin'in haklarına olan desteklerinin devam edeceğini ilan etti.

Meclis Sözcüsü Marzuk el Ganim, "Kuveyt işgal altındaki Filistin’in destekçisidir ve İsrail'le bağları normalleştirmeyi reddetmektedir.” dedi.

Basına açık toplantıda okunan açıklamada, Marzuk el Ganim “Bütün Kuveyt halkı İsrail ile ilişkilerin normalleştirilmesi teklifine karşıdır. Hükümetimizi Bahreyn’de gerçekleşmesi beklenen toplantıyı en sert şekilde boykot etmeye davet ediyoruz.” dedi.

El Ganim, uluslararası meşruiyet ve Filistin haklarının desteklenmesi konusundaki Kuveyt emirinin politikasına uygun hareket eden Kuveyt Dışişleri Bakanlığının duruşunu olan saygısını dile getirdi.

Kuveyt Dışişleri Bakanı Sabah el Halid, “Hükümet açıklamayı dinledi ve Filistin davasını destekleme konusundaki ilkelerine bağlı kaldığını vurgulayarak Filistinli kardeşlerimizin kabul ettikleri her ne ise bizler de onları kabul ediyoruz” dedi.

Kaynak: Mepa News

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

mustafa

İşte böyle yavaş yavaşta olsa şeytan halkasını koparın.Allah'ın yardımı inşaallah yetişir.
 • Yanıtla

Harun

Aferin Kuveyt e.Diğerkeri karılarına hakim olamıyor da İslam aleminemi hakim olacak şerefsizler
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı