Yunan medyasındaki manşet sorusu İmamoğlu'nu kızdırdı! Cevap veremedi

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Yunan medyasında yer alan manşetlerle ilgili sorduğu soru Ekrem İmamoğlu'nu kızdırdı.

21 Mayıs 2019 Salı 01:37

Ahmet Hakan, CNN Türk'te Ekrem İmamoğlu'nu ağırladı. 

Ahmet Hakan'ın Yunan medyasındaki "Ekrem İmamoğlu: İstanbul'u fetheden Yunan" manşetini hatırlatması CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu kızdırdı. İmamoğlu'nun bu konuyu geçelim sözlerine rağmen Hakan'ın konuyla ilgili yorumları ikili arasında kısa süreli de olsa tansiyonun yükselmesine neden oldu.

Ahmet Hakan, CNN Türk'te Ekrem İmamoğlu'nu ağırladı. Programda sıra Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun tartışmalara neden olan sözlerine gelince ikili arasında gerilim yaşanmasına neden oldu.

Ahmet Hakan: 80 defa izledim böyle bir söz yok

Hakan ile İmamoğlu arasında ilk tartışma Göksu'nun konuşmasındaki bir bölüm üzerinden yaşandı. İmamoğlu, Göksu'nun tartışmalara neden olan konuşmasının bir bölümünde, kendisini Yunanlılara benzetildiğinin ima edildiğini bunun da "siz anladınız onu" denilerek göz işaretiyle de pekiştirildiğini ileri sürdü. Ahmet Hakan ise İmamoğlu'na itiraz ederek o konuşmayı 80 defa izlediğini böyle bir ifade olmadığını söyledi. İmamoğlu ise o konuşmada böyle bir bölümün olduğu konusundaki ısrarını sürdürdü.

Yunan medyasının manşeti sorusuna: Konuyu kapatalım

İşte ikili arasında gerçekleşen diyalog;

Ekrem İmamoğlu: Belediye başkanını savunacaksan çağır onu onunla konuşayım. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu’nu lekeliyorsun. Buradan bir politika yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem! Ünlem işareti koyalım kapatalım.

Ahmet Hakan: O başkan için söylemedim. Melih Gökçek sürdürüyor diye dedim.

Ekrem İmamoğlu: Başka konuya geçelim. İstanbul’un ekonomisini konuşalım. Belediye başkanını niye konuşuyoruz?

Ahmet Hakan: İzlediğim videoda gördüğümü anlatıyorum. Böyle söylemeniz hoş olmadı. Böyle diyecek bir şey yok. Neyse kapatalım o konuyu.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mayıs 2019 Salı 01:37

YORUM YAZ

 • BagiyeBagiye27 gün önce
  Makaryosun ekrem müdafa , sabetayçı hakanı yiyecek sanki,vayh
 • ferdiferdi27 gün önce
  esenler belediye başkanmı gibi tipler ak partiye cok oy kaybettirir trabzonlular pontus yok yunan t..umu diyenler şerefsizlerdir dun bunu chp tekirdag milletvekiliş dillendiryordu şikebahce burjuva cocuklarıda trabzonlular pontus diyordu omer cavuşoglu gibileride tvlerle bunu diyordu.savaş olunca trabzonluları en on safta savaştırırsınız savaş bitince otekileştırısiniz
 • Nahide Nahide 27 gün önce
  Bu makaryosun ekrem tam bir katil emperyalist amerikan projesi,allah fırsat vermesin inşallah bu amerikan oğlanlarına
 • SofuoğluSofuoğlu28 gün önce
  Defalarca izledim.A.HAKAN'a cevap veremiyor.Yunan gazetesinin yazdığına cevap vermiyor, veremiyor.Lafı geçiştiriyor, hatta A.HAKAN'a kabadayılık yapıyor.Göğsünü gere gere TÜRKÜM demiyor veya diyemiyor.Böyle bir kişiyi İSTANBULLULAR BAŞKAN OLARAK seçerlerse İSTANBUL İÇİN BİR FELAKET OLUR.
 • AliAli28 gün önce
  Programı izleyin Ahmet Hakan nın nasıl mors olduğunu anlarsınız, kendi sonunu yazan gazeteci oldu.
 • mehmet465mehmet46528 gün önce
  tevfik göksu direk anladınız siz onu demiyo tabiki ekrem başkan imaen sözleriyle, hal ve hareketleriyle anladınız siz onu dedi diyo sabah halk tvde de aynısını söyledi zaten düşünün biraz
 • İstanbul seçmeniİstanbul seçmeni28 gün önce
  Ekrem imamoğlunun 82 milyonun karşısına çıkıpta, Ben Türk oğlu Türk'üm o mel'un Yunan gazeteleri halt etmiştir demediği müddetçe aklanması mümkün değildir. Çokmu zor o gazetelerin iddialarını tekzip etmek ben Türk oğlu Türk'üm demek. Eğer demiyor, diyemiyor ve dedirttirilmiyor ise tehlike çooook büyük. Istanbul gibi bir şehrin bu adama bırakılmaması elzem ve zaruretttir.
 • DemiroğluDemiroğlu28 gün önce
  Hdppk ya gülücükler....fetöye tebessümler.....Yunana karşı sus pus....gel gelelim bunun nedenini soranlara "adam değil" hakaretleri......ulen eğer sen Trabzonluysan Hdpkk ile yan yana gelmen dahi Trabzona yapılan en büyük hakarettir....! Yolun Trabzona düşerse üst geçitlere iyi bak...bak ta belki titrer ve kendine gelirsin.
 • HanzoHanzo28 gün önce
  ahmet hakan az daha bastirsa hepinizin colugunu cocugunu mermi manyagi yaparim diye tehdit edecek papazoglu
 • ........28 gün önce
  sorun irk degil. bu adam hac cikarma ayinlerine katilan kripto münafikin teki. türküm diyemiyor. fakat benim laz müslüman kardeslerim canini verir türk bayragini vermez. yunanoglu yunan artigidir.
 • cccccc29 gün önce
  Konuyu niye kapatıyorsun haber ilk çıktığında neden tepki vermedin diye sormazlar mı ....
 • BatıleziciBatılezici29 gün önce
  Alper yaş kaç? Ya çok gençsin yaşamadın, ya da geçmişi merak edip bakmadın… Ama neticede bilgisizliğin yakadan paçadan akıyor. Ak Partiden önce devlet bütçesinin % 86’sının faize gittiğini, Ak Parti iktidarında ise bu oranın % 14’e düştüğünü bilmiyorsundur değil mi sen? Ülkenin sefaletinin de Ak Parti öncesi taş üstüne taş konmamasından, ülkede üretilenlerinin faiz baronlarına hortumlanmasından da bihabersindir tabi değil mi sen? Bu ve faiz oranlarının Ak Parti zamanında düşürülerek vatanın milletin trilyonlarca Dolarının faiz baronlarına gitmesinin önlendiğinden de haberin yoktur değil mi senin? Gezi kalkışmasının da reel faizler negatifken, kalkınma hızında rekorlar kırarken, döviz yerinde sayarken Soros gibilerin desteğiyle çıkarıldığını anlamayacak kadar da kalp körüsündür değil mi sen? Kılıçdaroğlu’nun uçuk kaçık kaynağını belirtemediği vaatlerinin bizi tekrar faiz baronların kucağına iteceğini de düşünemiyorsundur değil mi sen? Sen Alper ismiyle Yunan güzellemeleri yapmaya devam edersin bu kafayla ancak. Yunanlıların Ayasofya ve Konstantinapol aşkı yoktur size göre, Yunanistan İzmir’i ve Polatlı’ya kadar Anadolu’yu işgal girişimi yoktur. Hatta Atatürk önderliğinde Yunanistan’a karşı Türkiye’nin büyük taarruz gibi bir olayı da yoktur Türkiye’nin, 12 adalarda CHP tarafından Yunanlılara verilmemiştir size göre… Körlüğün sınırı yok…
 • BatıleziciBatılezici29 gün önce
  fahtı, ne yapacakmış İmamoğlu EYT’lileri? Mansur Yavaş da EYT’yi halledeceğim diye atıp tutmuştu. Ya EYT nedir bilmiyordu, ya da yalan söylüyordu. Belediyenin kanun yapma yetkisi mi var? Tabi bu beyinsizlik durumu EYT’nin ne olduğunu bilmesi gereken EYT’lilerde de var? CHP’li birinin (doğru yada yanlış ayrı) yaptığını Ak Parti yaptı sanan beyinsizlerdir bunlar. EYT’yi belediyenin halledeceğini sanacak kadar da cahillerdir. Zaten kanuna rağmen, diğer çalışanların sırtına binip emekli olmak derdinde olan EYT’lilerin ülkeyi düşünmelerini beklenemez. Durumu anlayınca dürüstçe öyleyse ben o şekilde haksızca emekli olmak istemem diyen EYT’lileri tenzih ederim.
 • AlperAlper29 gün önce
  Faiz vb.Kuranın yasakları tavan yapmış,insanlar sefalet çizgisinde,bunu yapanlara alkış,Yunan medyası ne yapmış?Bütün,Yunanlılar ,Türk düşmanı mı?Ülkelerine giren gurbetcilere ikram eden Yunanlılar duydum ama Kapıkulden içeri giren gurbetcileri soymaya çalışan esnaf da duyduk.İslam(barış) karşıtları,insanları nasıl da birbiriyle çatıştırıyor?
 • fahtıfahtı29 gün önce
  eyt lıler ımam oylunun arkasunda ımgansız ak ıstambulu alamaz eyt lıler sumurge patıler ulke kurtulacak fayız yıyoz olmayan parayı yıyozsısten fayıs sıstemı
 • kürşatkürşat29 gün önce
  ne idüğü belirsiz şimdi mi Trabzonlu oldun, hayatında Trabzona gitmemişsindir, dürüstsen çık da o sopalık chp milletvekilinin Kadir Mısıroğlu bahanesiyle Trabzonlulara hakaretlerini eleştir!!
 • Özgür türkiye Özgür türkiye 29 gün önce
  Burda imamoğlu için atip tutanlar acaba çoğu osmanli padisahlarinin vezirlerinin eşlerinin nereli ve hangi ırktan olduğunu biliyorlarmı? bir baksınlar araştırsınlar sonra konuşalım isterseniz olurmu kafatascı beyinler.
 • AhmetAhmet29 gün önce
  Kuran ve sünnetde ki emirlerde berabersek ırkı önemli değildir.kardeşimdir.
 • BatıleziciBatılezici29 gün önce
  Bizim Türk olmayan vatandaşlarımızla bir sorunumuz yok Nokta’cık. Sorun insanların olduğundan farklı görünmesidir. Buna riya denir, ikiyüzlülük denir, bu dinimizle ilgili olursa da buna münafıklık denir. Özü yalancılıktır, insanları kandırmaktır… Tabi kim ne verirse versin kendi kerizliğinden verir buna bir şey dediğim yok da… Kolunda ikiyüzellibin TL’lik saat olup da insanları yardım adı altında söğüşlemek de mesela bunun göstergesidir.
 • AkitAkit29 gün önce
  adam ne güzel cevap vermiş yoksa sizin trafoya kedi mi girdi izleyemediniz kiskananlar çatlasın imamoğlu başkan
 • OsmanlıOsmanlı29 gün önce
  bunlar davul zurnacı misali çalıp söylemişler deyyuslar..
 • BatıleziciBatılezici29 gün önce
  Sorun nedir biliyor musun? Sorun arsız hırsızların, gâvur dostlarının, İslam düşmanlarının başa gelmesidir. Başkasına hırsız der, (mesela son seçimde de görüldüğü üzere) ama üçkağıdın da arsız hırsızlığın da kralını yapar… Mesela sanki Türkiye’de T.C.’den başka devlet varmış gibi, başkasına TC’yi kaldırdı diye zırva mı zırva iftira atarlar ama hainliğin de, milletimizin dinine imanına düşmanlığının da kralını yapar CHP. Kemalist geçinirler, devrimci geçinirler emperyalist zalim ABD’yi Türkiye’ye müdahaleye davet eder utanmaz ezikler.
 • AlpagunAlpagun29 gün önce
  Bakın arkadaslar osmanlı dagıldıgında türkiye kuruldugunda bu ülkenin nufusu 13 milyondu bunun 3 milyonuda gayri. Müslimdi yani anlayacagınız içimizde ermeni veya baska ırktan insanlar vardı bunlar kimliklerini iyi gizlediler aramızda kıripto ermeniler var veya baska kıripto ırklar var bunlar yeri geldiginde bu ülkeye zarar vermek için hazırlandılar mesela pkk bir ermeni terör örgütüdür geçmişleri hınçak taşnaka dayanır bunlar zamanla asla sonra pkk oldular meclisteki bir partiye bakın pkk ile bagının kesmmeiş olana bunlar % 90 ermenidir
 • A.DüvenciA.Düvenci29 gün önce
  Sen profosyonel bir projesin ekrem , Rabbim oyununuzu kendi kendinize bozdursun inşaallah ...
 • nurnur29 gün önce
  yunanlı olmasan bile batılı meraklısı olduğunu herkes biliyor sebastiyan ekrem
 • cok şakacısınızcok şakacısınız29 gün önce
  hey yorum yapan anlayışı kıtlar, şaka mısınız? sıralanan yorumları izleyenler acı acı guluyordur, yazık, çok yazık...
 • MisafirMisafir29 gün önce
  Burada ekremi savunan bir sürü omurgasız yorumcu var onlara şunu soruyorum,yunan basınının yazdığını geçin bu adamı hali hazırda pkk'nın desdeklediğini biliyormusunuz? Gerçi mustafa kemalin askerlerisiniz ya kuvay-i milliye ruhu filan,enazından bu argümanlarla gelmeyin artık,kabul edin siz pkk destekçisine oy verdiniz duydunuzmu mustafa kemalin askerleri.
 • TALAT AKTAŞTALAT AKTAŞ29 gün önce
  ya AHMET HAKAN SEN KAÇ AYAKSIN. BİR DÖNEM MERHUM ERBAKAN HOCANIN YANINDAYDIN , DAHA SONRA GEZİCİ OLDUN , ŞİMDİ ERDOĞANCI OLMUŞSUN. VALLA NİSAN AYI GİBİSİN.
 • BatıleziciBatılezici29 gün önce
  Şu garabete bak, bir de adına Fatih demiş utanmadan, yani İstanbul’u fetheden padişahımızın adını kullanıyor. Ama Yunan gazetesinin deyimiyle bir Yunanlının İstanbul’u fethetmesinden korkunç derecede hoşlanıyor. Tüm bozuklar böyle galiba… Güneydoğu’yu İsrail’in vaat edilmiş toprakları olarak gösterenler de bunlar ve bunların ortakları, İstanbul’u Yunanlıların Konstantinapol’ü olarak görenler de bunlar ve bunların ortakları… Utanmaz düzenbazlar. Bu utanmaz arsız hainlerden birisi, koskoca GAP ile asırlardır susuz kalan topraklar suya kavuşturulur ama İsrail’in vaat edilmiş topraklarını verimsizleştirdiniz, kuraklaştırdınız diye iftira atar. Diğer arsız hain de İstanbul’a metro, köprü, otoyol, tüp geçit onca yatırım yapılır, susuzluktan kırılan İstanbul’a yüzlerce km öteden su getirilir İstanbul’u enkaza benzetir bunlara israf der utanmaz nankör…
 • gerçekgerçek29 gün önce
  ahmet hakan, "tevfik göksu bir şey söylemedi ki" diyor… madem bir şey demedi, neden ekrem imamoğlu'nun tevfik göksu'ya cevap vermesini bekliyor??? demek imalı bir şey söyledi ki cevap ver ona diyor.eğer ki imalı bir şey dediyse trabzonlu seçmen bunu unutmaz...
 • Yunus 16 Yunus 16 29 gün önce
  SİYASİLERİ KIZDIRMAYIN, DAMAKLARINA GÖRE SORU SORUN!! BEĞENMEDİKLERİ KÖŞEYE SIKIŞACAKLARI SORULARI SORMAYIN! KEMALE, TEMEL E, AGÜL E, MERAL E, DAVUTOĞLU NA, İMAMINOĞLUNA, HELE HELE BARINÇ A,.... KÖŞEYE SIKIŞTIRIP KOTESE GÖTÜRECEK SORULAR SORMAYIN!! BU DÜNYADA ÜZMEYİN, AHİRETTE CEHENNEM İN DİBİNE GİDECEK SORULARDAN KAÇAMAYACAKLAR
 • KadirKadir29 gün önce
  İşin tuhaf tarafı CHPli vatandaşlar sadece Ekrem İmamoğlunu desteklemiyor; Ak Partili vatandaşlarımız da destekliyor. Bilmem anlatabildim mi? Bizi çantada keklik, ceketimi assam oy verirler mantığınızdan çıkarın artık. Biz Elhamdülillah her şeyin farkındayız. Yok Yunanmış, yok ecnebiymiş. Bi Müslüman bunu yaparmı? Yazıklar olsun şu yorumları yapanlara... Hepiniz çakma trolsünüz. Seçtiğimiz başkanı çok daha fazla oyla yine seçeceğiz inşallah. Hakk her zaman hakkı yenilenlerden yanadır.
 • hasanhasan29 gün önce
  anlaşılan sadece A Hakan'ı değil bütün koyunları madara etmiş adam
 • NİLHANNİLHAN29 gün önce
  hahahahhahahah Cevap veremedi mi :))))) YOKSAAAAA Ahmet Hakan Kekeledi mi :)) Bir laf vardır bilir misiniz? SÖYLENEN LAFA BAKARIM LAF MI DİYE,BİRDE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE ??? o PROGRAM BURAM BURAMM BU SÖZ KOKUYORDU ;)
 • KerimKerim29 gün önce
  Gelinen noktada tek olumlu şey demokrasinin islamcılar icin araç olduğunun ispatidir
 • halisdemirhalisdemir29 gün önce
  teşekkürler istanbul pankartı asıldı demek kı rumlardan oy aldık eywallah mıydı ?
 • ihsanihsan29 gün önce
  ekrem rum dölü deniyor ana dili gibi rumca b,iliyormuş yunan boşunna desteklemez
 • NoktaNokta29 gün önce
  Ingilizin emperyalizm yolu islamcılığın geldiği son nokta kafatasçılık oldu. Nerden nereye özgürlükcu demokrat liberal ümmetçi millici derken nazi kafatasciligina ulaşıldı pes artik
 • SorunSorun29 gün önce
  Sorun adamin cemaatlere tarikatlara yandaşa belediyeyi peşkeş cekmeyecem demesidir. Burdan nasibi olanların patirdamasi normaldir
 • Ayanoğlu Ayanoğlu 29 gün önce
  Camiye Girdiği namaz kıldığı kuran Okuduğu Görülen bir insanı sen rumsun sen Yunansın sen papazoğlsun demek söyleyeni dinden çıkarır .
 • OlsunOlsun29 gün önce
  Adam olsun çalmasın yeter
 • AdamAdam29 gün önce
  Adam olsun çalışsın kökencilik ırkçılıktır
 • CevapCevap29 gün önce
  1. Sorun adamın türklüğü ise bir sürü arap kürt gürcü var 2. Mesele dinse adam gayet dindar 3. Irkın kökeni sorunsa gürcü olmakta sorundur türklerde eskiden şaman sahebe müslüman olmadan putperestti.
 • Hacı Hacı 29 gün önce
  Ameliyatı becerekisiz dindara mi yaptirirsin iyi ecnebiye mi. Her kullandığınız batı malı çocuklarınız batıda okuyor batı malzemesiyle ameliyat olup yahudi ilacı içiyorsunuz yahudiyle ticaret yapip tarlalarınıza yahudi tohumu atip yahudi ilaciyla ilacliyor yahudinin geliştirdiği ineklerin sütünü iciyor. Yahudi deterjani kullanıyor yahudi bezi takıyor yahudi uçağına tankina biniyor yahudiden ödül alıyor. Birde konuşuyorsunuz ya hayret..
 • 1453145329 gün önce
  Makarios'un heykelini diken,İstanbul'u fetheden Rum söylemini yalanlayamayan Ekrem'i savunan arkadaş,senin soyun nedir acaba.Yapılan yorumları beğenmiyor milleti Rum soyu diye suçluyorsun.Ekrem soruya kızıyor,karın ağrısı var belli ki.
 • TrabzonTrabzon29 gün önce
  Trabzonda yunan ne gezer cahil cühelâ takımı
 • Olmaz moOlmaz mo29 gün önce
  Gürcü olunca sorun yoksa yunan olduğunda da olmamali. Herkes kitabı kendine göre okuyor
 • KaderKader29 gün önce
  Zamanında gürcü gazeteleri de benzer haber yapmışlardı birileri icin.kaderin cilvesi işte onun destekçileri burdan saydırıyor herkes kimin arkasindan gittiğine baksın önce
 • akifakif29 gün önce
  Konu kapatmasa ne yapacak?!?!?!? Ne diyecek?!?!?!?! Adam "e valla doğru ben Yunan asıllıyım" mı diyecek?.Şimdi Yunan'ım dese olmayacak. Yunan değilim dese birileri çıkıp üç beş dede gerisine gidecek ispatlayacak. O zaman da olmayacak. En iyisi kapatalım. Mırın gırın. Vel hasılı adam belki de Yunan değildir. Ama işte o zaman da çıkıp "ne Yunan'ı kardeşim ben öz be öz Türk'üm" demesi lazım. Onu da diyemiyor falan filan karışık işler. Aslında ne millet olduğu da çok önemli değil belki, insanlık önemli, karakter önemli. Ne hikmetse oda yok.
 • İsmail Uysalİsmail Uysal29 gün önce
  Bu adam kimin adayı 15 temmuza darbe diyemeyen aponun heykelini dikecez diyen selahattin demirtaşa özgürlük isteyenCHP YPG/PKK İP ADAYI bundan imam degil maskot bile olmaz
 • hsnhsn29 gün önce
  dürüst adam ya demekki yunan gavuru doğru söylemiş ki doğru değil demiyor ama istanbul seçmeni bu takiyyeci ve aslını söyleyemeyen söyleyeni de yalanlamayan bu adama ne yazıkki yol verdi istanbulu soyması için
 • hsnhsn29 gün önce
  dürüst adam ya demekki yunan gavuru doğru söylemiş ki doğru değil demiyor ama istanbul seçmeni bu takiyyeci ve aslını söyleyemeyen söyleyeni de yalanlamayan bu adama ne yazıkki yol verdi istanbulu soyması için
 • Niyeki Niyeki 29 gün önce
  Hadi birilerine gürcü müsün diye sorun bakalim. Simdi soramazsınız da.. zamanında sordular gürcü değilim diyemedi isteyen youtube den izler. Soruya hepimiz müslümanız demekle yetindi. Oy için düştüğünüz rezillege bakin yunan galip geleydi iyiydi diyen adama tapıyordunuz.
 • Ali DENİZZAli DENİZZ29 gün önce
  Trabzonluları ne katıyorsun kripto. Sana Yunan dan bir destek gelmiş kabul ediyormusun etmiyormusun onu söyle bir cümle bitsin bu tartışma. Ben Trabzonlu olsam beni ne katıyorsun işine diye kızarım bu adama. Trabzonlulara birşeydiyen oldu mu?
 • Fırat KalkanıFırat Kalkanı29 gün önce
  Cevap veremez çünkü kriptodur..Bir Trabzonlu olarak bu uyandırılan kripto Rum dönmesini sandıkta Selanike postalayacağız...Rum olabilir sıkıntı yok eğer gerçekten müslüman olmuşsa...Sıkıntı soy ismini imamoğlu yaparak müslüman olunmuyor...Kripto yahudi taktiğine Kripto rumlarda eklendi...
 • meyyidmeyyid29 gün önce
  nedir bu "..oğlu" ile soyadı bitenlerden çektiğimiz.rastlantı mı, yoksa bir proje mi anlamadım..
 • Kendini zor tutan biri garson Ahmet i neredeyse dövecektiKendini zor tutan biri garson Ahmet i neredeyse dövecekti29 gün önce
  Aynı daha önce dövdürdüğü gazeteci gibi bi an saldıracak sandım kendini çok zor frenliyor maskesi düşecek ama ne zaman aslında çok hırçın agresif biri beylikdüzü nü yemiş bitirmiş
 • ERDİNÇ IŞIKERDİNÇ IŞIK29 gün önce
  AHMET HAKAN BİLENEYİN KİMİN NE OLDUĞUNU ÇOKTAN ANLADI..!DARISI BAKARKEN GÖRMEYENLERE....
 • troll fatihetroll fatihe29 gün önce
  Yedi sulalesinin ismi türk müsluman ismi olabilir. Bu numaralar tutmuyor anla artik. Bak sabetayxilara onlarin da yedi sulalelerinin ismi turk ismi. Sen şimdi sabatayci ne dersin. Neyse boşver boşver
 • türkiyelitürkiyeli29 gün önce
  işin tuhaf tarafı CHP li vatandaşlarımız hala bu adamı destekliyor. atatürk, vatan, millet, sakarya deyip dururlar, yunanlıların sevdiği birisini desteklemekten geri durmazlar. yazıklar olsun!!!
 • GüneyrüzgarıGüneyrüzgarı29 gün önce
  Hakkında yapılan yakıştırmayı tekzip etmemek kabul etmektir.
 • YazıkYazık29 gün önce
  Bu kadar yorum yapan insan var belliki birtanese izlememiş burda yazılan habere göre yorum yapmış.El insaf ya adam diyorki bu haberi yapanları yada yaptıranları adam yerine koymuyorum cevap vererek haber değerini yükseltmiyor.yeri gelince herkes hakkaniyetli gerkez dindar .yazık yaaa
 • dumanlıdumanlı29 gün önce
  karanlıkta şeytan taşlanmaz ey yorumcular içinizde yandaşların açıklamalarından başka sözkonusu yunan medyasındaki açıklamayı okuyan varmı.yoksa bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlardanmısınız
 • anadolu kurduanadolu kurdu29 gün önce
  rum küplere binmiş köftehor sana en iyi cevabın 23 haziranda verileceğini düşünüyorum.
 • DenizDeniz29 gün önce
  Ekrem bey i anlamak için tarafsız olmak lâzım,10 kuşak geriye giderek soy bağının isimlerini verdi,dahada sayayım mı dedi,bunun ne demek olduğunu ben anladım,adam,Türklüğüne kimse laf edemez.
 • Faruk Mehmet AlperFaruk Mehmet Alper29 gün önce
  Burada Ahmet Hakan art niyetli.Yunan medyası öğle düşünüş olabilir bunda İmamoğlunun suçu ne?
 • AlperAlper29 gün önce
  Ekrem abi gayet güzel cevap verdi onları adam yerine koymuyorum diyerek. Emin olun burada Ekrem abiye yunan diyenlerin soylarını araştırsak çoğunun dedesi kurtuluş savaşı sırasında YUNANIN ve İNGİLİZİN maşası ve köpeği hilafet ordusuna katılmış vahşilerdir emin olun. Asıl mesele de budur. Asıl soysuz onların torunlarıdır. Ah Atatürk ah şunların soyunu kurutmadın ki rahat edemedik.
 • TURGUTTURGUT29 gün önce
  SOYADI IMAMOGLU, BU SOYADI UZERINDE IYI BIR CALISMAK LAZIM. SOYAGACI ARSIV VS. ESKIDEN ISTANBULDAKI ERMENI ESNAFIN MUSLUMAN SAKALI BURAKTIGINI, MUSLUMAN GIBI GIYINIP KUSANARAK SARKTAN ALISVERISE GIDEN ESNAFI TAVLADIGI HEP ANLATILIRDI.. IMAM OGLU... GARIP BIR SOYADI.. TRABZON.. RUM PONTUS SEHRI.. IMAM OGLU.. COK GARIP..
 • Ataturkun asgerleri bir Rum'a oy verdi!Ataturkun asgerleri bir Rum'a oy verdi!29 gün önce
  Ekrem Müdafa imis. Soyadini degistirmis. Ekrem Müdefa Rum olmaktan sikayetci degil ki! Hem bu Rum'u aday yapan sozde 'Ataturkun asgerleri' bir Rum'u seçmekten NEDEN rahatsiz olmuyorlar ki? Yoksa onlarda mi Rum?
 • Başkam adayı yapıp adamı kim vurduya getirmek, ke, kee..Başkam adayı yapıp adamı kim vurduya getirmek, ke, kee..29 gün önce
  Chp inşallah 23 Haziran sonrası ekremle ikinci bir muho olayı yaşayacak. Bu sefer ekrem chp başkanı olmak isteyecek. Gamel; "İstanbulu yönetebilirdin çünkü arkanda ben olacaktım, ama chp' yi yönetemezsin, arkanda kim var lan?" diyecek ekreme, ke, ke,ke!
 • turkturk29 gün önce
  ADAMIN SOYU TURK DEGILKI TURKUMDESIN. HARBIDEN SIZLER MISINIZ,
 • Mahmut emMahmut em29 gün önce
  Yunan medyasının manşetine cevap veremeyecek kadar silik biri belkide hoşuna gitti onun için cevap vermedi
 • YusufYusuf29 gün önce
  Ekrem Yunanoglu.
 • VatanseverVatansever29 gün önce
  Bu kadar şeyi görüp hala oy veren varsa ;acil doktora gitsin beynine az oksijen gidiyordur yada psikoloğa gitsin psikolojik tedavi görsün oda olmuyorsa acil vatandaşlıktan çıkma başvurusu yapsın.Vatan haini diye anılmaktan iyidir.
 • Güler gülerGüler güler29 gün önce
  Ey iman oğlu senin en iyi becerdigin riyakarlık eğer mayan sağlamsa soyunda sorun yoksa kendine güveniyorsan lef cambazlığı mı yapman gerek yoksa aslanlar gibi lafı eğip bukmeden cevap mı vermelisin.., ey Türk toplumu uyan artık biz toplum olarak bizi yönetmeye talip olanların riyakar mı samimi olup olmadığını anlamıycak kadar boş degiliz
 • Reis HürdolaşReis Hürdolaş29 gün önce
  Adam sözü nersinden anlıyorsa kendisi üzerinden rumpontus hayalleri kuran yunan basının özlemi konusunda uyarılmasına rağmen yok “Trabzonlulara rum iması” yapıldı diye anlıyorsa bu herifi insan diye karşınıza alıp konuşmak insanlığa hakarettir. Akla hakarettir. Olsa olsa bu herifin insan olmadığı ve dolayısıyla insanların konuşma yetisine sahip bulunmadğı sonuçuna ulaşıyoruz. Ben Trabzonlu olarak yunan basını hatırlatmasını fetöcü imamoğlu üzerinden Rum hayalleri ortaya konulduğunu açıkça görüyorum da bu idrak ve izan yoksunu herifin hala sözü neresinden anladığını ise daha açıktır. Herşey gerçekten daha güzel olacağın kimin içinden bir proje olduğu da bellidir sömürgecilerinin tamamlayamadıkları Kurtuluşsavaşı hedeflerini uygulayacakları bir adayla karşı karşıyayız
 • Şu işe bak!Şu işe bak!29 gün önce
  Binali Yıldırım' ın imtihanı büyük: gratda bir adamla aynı terazide tartılıyor! İnşallah 23 Haziranın kazananı biz oluruz.
 • AjskdşdifiAjskdşdifi29 gün önce
  İmamoğlu Rum Ortodoks ve daha neler mesela hdp liler ermeni ve yahudi chplilerin bir kısmı yahudi türkleri 90 yıldır yöneten kişi ve ideolojıler ve politikaları rum yahudi ermeni kişilerdir bunların önemli bir kısmı diplomat siyasetçi ve zengin kısımdır.
 • HaticeHatice29 gün önce
  Bir oldugundan farkli davranan soyleyen birde gecmisini sakliyorsa ondan korkacaksin rum pontuscu oldugunu inkar ediyor yunanlilar hayirlarina kimseye bizden demez arkadasin alevi olma ihtimalide var alevi oldugu icin ayirim yaptigimdan degil genel baskanida gorusunu gecmisini hep sakliyor alevi kardeslerin cogu alevi oldugunu saklar ben cok rastladim bir cogu saklar zaten genel baskanlari eger gercekten musluman turk kanina sahip olsa irkini gorusunu saklamaz simdi gel bu tur insanlara memleketi teslim et hele 1453 te kuranda yer alan islamibol adli sehir bir cagin kapanip bir cagin acilmasina sebeb olmus binlerce sehit verilmis ve fetheden komutanin peygamber efendimize cennette komsu olacagi hadislerde belirtilen mubarek sehri gecmisini inkar edene nasil teslim edilir imamoglu proje 15 temmuzda teslin edilmeyen sehri oldu bittiye getirip 18 gunde bir cok gizli bilgilerini kopyalayip kime servis ettigini bilmedigimiz kimseye teslim etmeyelim zaten allah musaade etseydi 15 temmuzda oldugu gibi 31 marttada musaade ederdi ama ne oldu hirsizliklari ortaya cikti baksaniza sorulan soruyu gecistirmeye calisiyor 1990 senesinin haclilarin turkiyede dahil musluman ulkelerin bolunme projesinde yer alan zavalli gosteris icin hava atmak icin ulkesinin bolunmesini bile kabul edip bu ulkeyi satan birisine ve bunu inkar eden birisine nasil guvenip istanbul demek turkiye demek nasil teslim edelim lutfen akli olan musluman bu oyuna gelmez obur dunyada tum sehitlerimiz hesap sorar orda onlara nasil cevap verecegiz bu yaziyi okuyan bu ulkede kafirlerin fitnesine kanip kardesi kardese kirdiran projelere firsat vermez sonra cok aci yasariz sahsen ben kendi adima soyluyorum 17 25 aralik gezi olaylari 25 temmuzu 31 marti yasayana kadar huzurlu ve guvenli yasiyordum ne zaman proje kk chp nin basina geldi kufurler hakaretler maasallah hepsini yasadik o kufretti biz gerildik o hakaret etti biz gerildik bir huzur bulalim ya tayyip bey binali bey ananizimi babanizimi oldurdu ne yapti hepimiz bolluk yasadik bir varsa on tane aldik su anda kucucuk bir cocugun elinde en az bin liralik cep telefonu var ve hala nankorluk ediyorsaniz bilinen bir sey allah nankorleri sevmez sukursuzleri sevmez ben sahsen bunlarin yuzunden aci yasamak istemiyorum kimsenin benim ibadetime elini uzatmasini istemiyorum iste bu sahis gelirse efendileri yuzunden ben bunu yasayacagimi adim gibi biliyorum atalarim yasadi banada yasatirlar bu konuda asla kuskum yok
 • AliAli29 gün önce
  Toz kondurmadı yunana... Yunan israil batı neden sevindi seçim sonucuna.. Neyin olur..neden severler seni.gerçi yunan basını söyledi nedenini.
 • Alçak herifAlçak herif29 gün önce
  Neseben Yunan olması önemli değil; herif ruhen Yunan.
 • KerimKerim29 gün önce
  Video yu izledim. Adam gayet de güzel cevap vermiş.
 • Vatansever Vatansever 29 gün önce
  Acaba gerçektenyunanlı bu ekrem itirazetmedigine görevar soyunda bir şey
 • Yaşar Memiş Yaşar Memiş 29 gün önce
  Gözünüz var görmezsiniz, kulağınız var duymazsınız
 • serdalserdal29 gün önce
  mal oglu mal anlar lakın bizdeki bazı mallar anlamıyo adam ne diyo 145 yıldır mucadelemiz sürüyor diyo siz daha ne tartısıyorsunuz kime oy verdigini millet bilsin...bosuna cabalamayın galip olan allahtır... LA GALİBA İLLALLAH...
 • ataata29 gün önce
  hayret. betonoğlu ufaktan kızıyorsa işi yaş demek ki.... seçimlerde öyle dua edin teyzecim ayakları yemicek....
 • HasanHasan29 gün önce
  Adam ısrarla ben yunan degilim demiyor ilginc
 • Deli İboDeli İbo29 gün önce
  Aynı PKK Partisi ile de kol kola girerlerken, Temel temelsizinin bunları açık açık tehtid ederken nasıl ağızlarını hiç açamadılar, Yunan basınınada hic laf edemediler.Eğer bu seferde oyları çalıp Başkan seçilebilirse, ilk yurt dışı ziyaretini de Atina'ya yapar, nasıl Selahattin abisine seçimden sonra güzelleme yaptı ise.Bunlarda Bizans oyunu hiç bitmez.
 • AlperenAlperen29 gün önce
  imamoğlu mu papazoğlu mu karar veremedim
 • Sıradan bir vatandaşSıradan bir vatandaş29 gün önce
  Deseydi ya elhamdülillah müslümanım türkoğlu türküm diyemedi bu konuyu hep geçiştiriyor makaryosun heykelini dikenden ne beklersin...buda yanından hiç ayırmadığı canan gibi tikkocu galiba
 • AliAli29 gün önce
  Çıkıp adam gibi ben Türküm diyemiyor bu ülkede Türk olamamak suç degil fakat Türklüğü ve Atatürkü maske olarak kullanan çok fazla kişi var. Diğer yandan müteahhit ekrem gizlemeye çalışsa da kesinlikle karanlık yüzü belli oluyor. Ahmet haakn sordukça sinirlendi hatta bi ara seni dövdürdürüm diyecek sandım. Herşeyde olduğu gibi burdada aslından farklı davranıyor.
 • NurNur29 gün önce
  Bak ekrem müdafa bu işte var bir yeniği ama ergeç çıkar ortaya bu imalar doğru olabilir meraketme chp seçmeni seni bırakmaz onların milli genleri yokha birde açıkgözlü olduğunu sanman bütün trabzonluları işe katıp sıyırma senin etnik kimliğin seni bağlar tüm trabzonu değil sayın müdafa Allah var gam yok Rabbim ne eylerse güzel eyler
 • HalitHalit29 gün önce
  Ben türküm diyemedi demekki yunanmış gerçi chpkk hepten yunan aşığı bir güruhtur vesselam gayet normal hainlik genlerinde var.
 • FatihFatih29 gün önce
  yunanistan'da çıkan bir yerel internet sitesi midir paravan gazete midir nedir onun kıytırık bir haberinin, imamoğlunun tüm geçelim bunu artık ısrarına rağmen 20 dk tartışılıp,asıl mesele olan 25 yıllık enkazının israfın harcamaların anlatılacağı bölüme gelince süre bitti denilen yayın. Adam çatır çatır 7 sülalesini isim isim saydıyunan misin: 30 dkfetocu musun: 30dkbinalinin oylari calindi: 45 dkıstanbul projeleri: 10dkistanbuldaki israflar: sure bitti.-sorarlarsa tarafsi bolge dersiniz.
 • Mehmet Kara ÇalışMehmet Kara Çalış29 gün önce
  Makarios hayranı tosuncuk Ekrem, ben Yunan'lı değilim diyemedi neden acaba ?
 • pınar demirpınar demir29 gün önce
  gerçekleri söyle sende kurtul vatandaş da kurtulsun kardeşim ne eveliyor geveliyorsun sen gitte yunanın ekonomisini merak et nasıl mahvederim altını üstünegetiririm diye bizim istanbulu merak etme...mümkünse çıkma görmeyelim seni...
 • ......29 gün önce
  Türküm de kurtul münafikmisin sen?
 • AdinizAdiniz29 gün önce
  Haykirmalisin. Ben türk oglu türküm yunan degilim diye. Kripto münafik Egremis Gevurupulos. makaryoscu katil uzantisi seni.
 • SelâmiSelâmi29 gün önce
  SAHTEKÂRSIN EKREM. HERKEŞ BİLİYOR.
 • Amerigan rüyasiAmerigan rüyasi29 gün önce
  soyismini degistiren soyunu inkar etmistir. soyunu inkar eden de soysuzdur. iki gün önce coluk cocuklariyla tehdit ettigi adamlarin kanalina cikmis oy devsirmeye calisiyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Haziran 2019