• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yamyam seri katil dehşeti! Hem yemiş, hem de komşularına yedirmiş

Meksika'nın Atizapan şehrinde yakalanan ve kurbanlarını yediğini, hatta komşularına da yedirdiğini itiraf eden 73 yaşındaki seri katilin evinden çıkanlar tüyleri diken diken ediyor.

Yeniakit Publisher
2022-07-03 12:23:00 - 2022-07-03 13:44:16
Yamyam seri katil dehşeti! Hem yemiş, hem de komşularına yedirmiş

Meksika'nın Atizapan şehrinde yakalanan ve kurbanlarını yediğini, hatta komşularına da yedirdiğini itiraf eden 73 yaşındaki seri katilin evinden çıkanlar tüyleri diken diken ediyor.

Edinilen bilgilere göre, Meksika'nın Atizapan şehrinde yaşayan bir polis memurunun eşinin ortadan kaybolmasıyla seri katil yamyamın kan donduran vahşeti de gün yüzüne çıktı. 34 yaşındaki kadın kocasına ailecek görüştükleri Andres Filomeno Mendoza Celis ile şehir merkezine gideceklerini söyledi ve o günden sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

Bunun üzerine polis memuru, karısının cep telefonu sinyallerini takip etmeye başladı. Bir yandan da güvenlik kameralarını izleyip bir kanıt bulmaya çalışan koca, karısına ait son izlere Celis'in evinin yakınında rastladı.

Komşusuyla yüzleşmeye karar veren polis memuru, adamın direnişlerine rağmen eve girdiğinde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Eşini parçalanmış bir halde bulan polis, bodrum katına indiğinde ise pek çok kurbana ait kemikler, kafatasları ve kadın kıyafetleri ile karşılaştı.

Evin bodrum katından 4 bin 600 kemik çıktı!

Geçen yılın mayıs ayında yakalanan ve çoğunlukla kadınları hedef alan 73 yaşındaki 'Atizapan Yamyamı' lakaplı seri katil Andres Filomeno Mendoza Celis’in evinde yapılan incelemede, son 4 ayda bulunan 300 kemikle birlikte 4 bin 600 adet insan kemiği ele geçirildi. 

Kemiklerin 17 kadın, 1 yetişkin erkek ve 1 çocuğa ait olduğu tespit edilirken, yetkililer katilin 40 yılı aşkın süredir en az 30 kadını öldürdüğünden şüpheleniyor. Uzmanlar kemikleri tek tek analiz edebilmek ve kimlikleri belirleyebilmek için oldukça titiz bir çalışma yürütüyor. 

Dehşet evinde katilin 1990 yılından bu yana tuttuğu defterinde 30'dan fazla kadını ne şekilde öldürdüğünü anlattığı notlar da bulundu. Öyle ki mesleği kasaplık olan katil, parçaladığı kurbanlarına ait her bölümün ağırlıklarını da deftere not düşüyordu. Öldürdüğü kişilerle gece kulüplerinde tanışan Celis, önce onları göğsünden bıçaklıyor, daha sonra parçalara ayırıp evinin bodrumuna taşıyordu.

Cesetleri koruyabilmek için üzerlerine tuz döken katil, tutuklanmasının ardından çıkarıldığı mahkemede kurbanlarını yediğini itiraf etti hatta kurbanlarının etlerini komşularına da ikram ettiğini söyledi.

Her birini ustalıkla parçalamış

Celis'in kurbanlarını öldürdüğü, işkence yaptığı ve katlettiği bodrum katında kanıt toplayan itfaiye şefi Jonathan J. González, katilin kasaplık tecrübesinden dolayı kurbanlarını 'ustalıkla' parçaladığını aktardı.

Ayrıca bodrumda mutfak aletleri, insan anatomisiyle ilgili kitaplar, kanlı bıçaklar, deri parçaları ve içinde bir parça insan eti ve ekmek bulunan bir tabak da buldu. 

"Doğrudan gözlerinizin içine bakan ve sizde hiçbir korku yaratmayan bir adam. Bu gerçek bir psikopat" diyen psikolog Feggy Ostrosky ise, "Andrés Mendoza'nın davası şüphesiz belgelenmiş en gaddar vakalardan biri. Kadınların onun gözünde kurbanlık bir hayvandan farkı yok" açıklamasında bulundu.

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

selim

meksikadaki bir yamyamın haberini evimin balkonunda ezan dinleyen bana ulaştırıp depresyona sokan size teşekkür ederim, bu toplum için ne kadar faydalı bir iş yapmışsınız inanamıyorum, kötü rüyayı anlatmak bile sakıncalıyken bu haberi yaymak…

Abdullah Murat

Gerek açıkça inkar etmiş gerekte Allahın bildirdiği kırmızı çizgilerini küçümseyerek yok sayarak küfre düşmüş olanlar şeytanın dostu sıfatını alırlar bunlar hususun ne canın nede malın güven altında olur. Bu cana kasdetmekten daha büyük olan dinine yönelmeleri seni döndürme ve kendilerine boyun eğdirme çalışmalarıdır Mesela Allah mirası bölmüştür devlet yüzçevirerek küfrederek adalet eşitliktir diyerek mirası bölmekte herkesi kendine tabi kılmaktadır Evlilikte ticaret kılık kıyafet yeme içme dost düşman edinme savaş barış müttefiklik vergi ticaret tümü dindir. Ayrıca dini tahrip Allahın emrettiği düzenin telden kaldırılması Allahın bölünemez ilan ettiği dinin paramparça edilmesidir Bozuk bir nesille demokrasi adı altın tüm halk bu küfre bulaşmaktadır. Ayrıca onlara boyun eğerseniz sizde affı söz konusu olmayan dinden çıkaran şirk suçunu işleyenlerden olursunuz uyarsı ile muhatap kalmakta İşte canından değerli bu namus için hakkı dile getirenler asıldı sürüldü hapse tıkıldı sessizlerden sessizliği garanti altına alarak dini bir araç ve halkı afyonladıkları kontrol altına aldıkları diyanet böyle peydah oldu Eğitim ise bir numaralı Adalet ise fethedilmiş kale
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23