• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yalan için maaşa bağlanan Murat Ongun'un KYK algısı görüntülerle çöktü

Göreve geldiği günden bu yana İstanbul halkına hiçbir hizmet veremeyen, İBB'yi adeta yalanla yöneten CHP yönetiminin bir algısı daha çöktü. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yalan söylemesi için maaşa bağladığı Murat Ongun'un, tek bir görselle KYK yurtlarındaki yemekleri kötülemesine çok sayıda KYK yurdundan görüntülü cevap geldi.

Yeniakit Publisher
2021-10-13 11:22:00 - 2021-10-13 12:36:03
Yalan için maaşa bağlanan Murat Ongun'un KYK algısı görüntülerle çöktü

 yeniakit.com.tr 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun adeta yalan söylemesi için maaşa bağladığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, dün KYK yurtları ve İBB yurtlarında verilen yemeklerin görüntülerini paylaştı. Paylaşımında yine skandal bir manipülasyona imza atan Ongun'a KYK yurtlarından birer birer görüntülü cevap geldi.

Yalanı ortaya çıktı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, dün Twitter hesabından iki yemek fotoğrafı paylaştı. Bütün öğrencilerin kaliteli ve ekonomik barınma ve yemek hakkına sahip olduğunu belirten Ongun, yemeklere ait bir fotoğrafın KYK yurtlarından bir görüntü olduğunu, diğer fotoğrafın ise İBB yurtlarından bir görüntü olduğunu söyledi. Ongun, bu paylaşımında KYK yurtlarında 13 TL'ye verilen yemeğin kötü olduğunu, İBB yurtlarında ise ücretsiz verilen yemeğin iyi olduğunu ima etti.


Ongun'a KYK yurtlarından görüntülü cevap

Ancak Murat Ongun'un bu yalan dolu paylaşımına kısa sürede çok sayıda KYK yurdundan görüntülü cevap geldi. Görüntülerde KYK yurtlarında öğrencilere verilen çeşit çeşit yemekler paylaşıldı. KYK yurtlarından yapılan paylaşımlarla birlikte Murat Ongun'un sözleri yine çöp oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yiğido58

murat ongun hadi lan kemalin başında olduğu dönemdeki o pislik halinde görüntüleride bir paylaş kemalin sgksı ve şimdiki sgk hastanelerin resimlerini paylaş hadi lan hadi algı yalan pislik çamur tecavüzleri paylaşsana chp bu lan
 • Yanıtla

osman

Üsküdar bekar deresi çöplüğe dönüşmüş pis kokudan durulmuyor. CHP zihniyeti fan koymuş .Pis kokulu görüntüleri bütün dünya ülkelerine izletip chp yi rezil etmeyi çok isterdim cümle alem görsün bunlar ATATÜRK çü mü
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23