• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Vekiller Akit’e konuştu: CHP’nin de FETÖ’nün de yaptığı din düşmanlığıdır

Kaset kumpası ile CHP’nin başına gelen, FETÖ’cüler için sözde ‘Adalet yürüyüşü’ düzenleyen ve ‘Devleti FETÖ’ye teslim eden kişi Recep Tayyip Erdoğan’dır’ diyerek çamur siyaseti yapan Kemal Kılıçdaroğlu’na siyasetçilerden tepki geldi.

2020-02-14 09:33:00 - 2020-02-14 10:27:55
Vekiller Akit’e konuştu: CHP’nin de FETÖ’nün de yaptığı din düşmanlığıdır

 Oğuzhan Gültekin  Ankara 

Kaset kumpası ile CHP’nin başına gelen, FETÖ’cüler için sözde ‘Adalet yürüyüşü’ düzenleyen ve ‘Devleti FETÖ’ye teslim eden kişi Recep Tayyip Erdoğan’dır’ diyerek çamur siyaseti yapan Kemal Kılıçdaroğlu’na siyasetçilerden tepki geldi. CHP’nin FETÖ’nün siyasi ayağı olduğunu gösteren birçok delil olduğunu belirten AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, şunları dile getirdi:

CHP, birçok merdiven altı oluşumun kurucusudur

Merdiven altı ne kadar cemaat yapılanması varsa bunların manevi kurucusu CHP’dir. Bu örgütlerin vakıf, dernek adı altında yapılanmasının, sorgulanamamasının, maddi kaynak ve gelirleri bakımından güçlü olmalarının tek sebebi CHP’dir. FETÖ’nün babası CIA’dir, bakıcısı ise CHP’dir. Bugün, CHP’nin FETÖ’nün siyasi ayağı olduğunu gösteren pek çok delil var. FETÖ bir el ise, CHP de diğer eldir. CHP denince insanların aklına hep din düşmanlığı geliyor. Bu düşünce yüzünden FETÖ’nün siyasi ayağının CHP olduğuna kimse inanmıyor. CHP din düşmanıdır. Bugün FETÖ de en büyük din düşmanıdır. CHP her ne kadar siyasi bir kimlik üzerinden kendini legalleştirmiş olsa da din düşmanı bir örgüttür, FETÖ de illegal din düşmanı bir başka örgüttür. Birisinin illegal bir terör örgütü olması, diğerinin ise kanunlar karşısında kendisini legalleştirmiş olması aynı çizgide ilerlemedikleri anlamına gelmez. Göstergeler, belgeler ve deliller gerçeğin ispatıdır. İnşallah milletimiz bu gerçekleri görecektir. Bu yapılanmaların tek amacı bu ülkeyi, bu milleti geri bırakmaktır. Birilerine peşkeş çekmektir. Siyasi, kültürel ve maddi işgalin bu topraklarda devam etmesi için ellerinden geleni yapmaktır.” 

“Deliller kimin ak kimin kara olduğunu ortaya çıkarmıştır”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gösterdiği delillerde kimin ak, kimin kara olduğunun ortaya çıktığını belirten AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ise şunları ifade etti,

“Sayın Cumhurbaşkanımız gerek görüntülü, gerekse somut olarak birçok delili paylaşarak CHP’nin FETÖ bağlantılarını milletimize anlattı. Bizler FETÖ ile mücadele ederken, halkımız bu mücadeleye ortak olmuşken, desteklerini bizlerden esirgemezken, CHP’nin bu mücadeleye destek vermediği defalarca tarafımızdan dile getirmiştir. Aynı zamanda Cumhurbaşkanımız, görev süresi boyunca ordu içerisinde temizlik yapmayanlara da, mücadeleye ortakmış gibi görünüp hiçbir şey yapmayanlara da gereken cevabı vermiş ve kamuoyu tarafından bilinmesini istemiştir. Bu bakımdan vatandaşımızın uyanık olması lazım. Muhalefet partisinin ve diğer unsurlarının söylemler konusunda gerçeklerin ortaya çıkarılması oldukça önemliydi. Grup toplantısı sırasında Cumhurbaşkanımız tarafından ortaya konulan deliller; kimin ak, kimin kara olduğunu ortaya çıkarmıştır.”

Yeni Akit Gazetesi

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Görmeyen Göz

Vallhi billahi Erdoğanı Ak partinin başına Feto getirmedi. Ama Vallahide bilahide Kılıçtaroğlunu Chp nin başına kaset kumpasıyla Feto getirdi. Gökyüzünün rengi mavidir, sözü ne kadar doğru ise yukardaki söz de o kadar doğrudur. İnanmayan parmağını kaldırsın.
 • Yanıtla

[email protected]

Kim kimin ne olduğunu biliyor. Günah çıkarmak gibi çıkıp yok sen şusun yok sen busun gibiler inden söylemler abeste iştigaldir. Bir fabrika düşünün hadi bu çikolata yapan fabrika olsun. Ürettiği çikolatardan bazıları çilekli bazıları sade bazıları bitter, bazıları muzlu, bazıları beyaz çikolatalı... tüketici bunların ağzına hitap edeni alıp tüketiyor. siyasette bu düzlemde... kimimiz dinci, kimimiz Türkçü, kimimiz k*rtçü, kimimiz k*minist, kimimiz demoktrat, kimimiz solcu vs. vs. her partinin alıcısı farklı... fabrika aynı, zihniyet aynı dincinizde aynı, solcunuzda.. bilmem anlatabildimmi? Çüknü fabrika aynı. Fabrika hangi kalitede çikolata üretmek istiyorsa o kalitede çikolata üretiyor. HEPİNİZ AYNISISNIZ. siz çoksunuz, biz TÜRK !!
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı