Ünlülerden minik Leyla paylaşımı: İdam istiyoruz

Ağrı'da 4 yaşındaki minik Leyla'nın cansız bedeninin bulunmasının ardından ünlü isimler sosyal medya hesaplarından "idam istiyoruz" paylaşımlarında bulundu.

02 Temmuz 2018 Pazartesi 22:16
Ünlülerden minik Leyla paylaşımı: İdam istiyoruz

18 gündür aranan 4 yaşındaki Leyla'nın cesedinin bulunmasının ardından ünlü isimler üzüntülerini Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Ünlülerin paylaştığı mesajlardan bazıları dikkat çekti. Ünlü isimler hadım değil idam istiyoruz dedi.

İşte ünlülerin o paylaşımlaşımlarından bazıları

 

 

 

 

 

 

 

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 02 Temmuz 2018 Pazartesi 22:16

YORUM YAZ

 • açelyaaçelya8 ay önce
  adi adamı....sonra idam edin
 • DoktorDoktor8 ay önce
  İdam gelsin. Rusya gibi bizde lgbti gibi terrör örgütlerini yasaklayalım. Yoksa sapıkların önü alınmaz
 • Mustafa ŞakarMustafa Şakar8 ay önce
  Türkiyenin sağı solu önü arkası hepsi düşman üstüne üstelik birde CHP TERÖRISTLERI var derhal kapanması lazım,TÜRKIYEYI hep abd veya ab ye şikayette bulunuyorlar.2incisi Türkiyede idam yasası çıkması lazım.Ondan sonra güvenli ülke haline gelir. NOKTA veSELAMLAR.
 • Mustafa ŞakarMustafa Şakar8 ay önce
  Türkiyenin sağı solu önü arkası hepsi düşman üstüne üstelik birde CHP TERÖRISTLERI var derhal kapanması lazım,TÜRKIYEYI hep abd veya ab ye şikayette bulunuyorlar.2incisi Türkiyede idam yasası çıkması lazım.Ondan sonra güvenli ülke haline gelir. NOKTA veSELAMLAR.
 • nuhnuh8 ay önce
  idam değil Alemlerin Rabbi Olan Allah ın hükümleri gelsin istiyorum neden derseniz seçme hakkımız yok vede islam her işte adalet dini dir insanların içini rahtlatır bu kafirlere cezası çetindir
 • ZaferZafer8 ay önce
  ABilerimiz istemiyor halk da kim boşuna çenenizi yormayın bu kaçıncı olay kaçıncı idam isteriz ve kaç seçim geçti hiç birinde gündeme geldi mi hayır dünyada uc beş ülke ya vardır ya yoktur bağımsız olan gerisi hep başka ülkelere bağımlı bakma sen bizimkilerin bağımsızlık yaygaralarina bağımsız olabilmek için her şeyiyle yani iğneden ipliğe kimseye ihtiyacın olmayacak onların sana ihtiyacı olacak bak bir s400 meselesinde ne ambargolar koydular, banka müdürününü alikoydular... Yani daha idamı su an çıkarmak mümkün değil seni bir kıskaca alırlar feleğin şaşar ama biz kurtuluş savaşında ki gibi açlığa susuzluğa yokluğatop yekûn 80 milyon dayanırız ve bizi yönetenlerin arkasında dururuz milletçe diyorsanız o zaman belki idam çıkar bu şık da zor uc kuruş vergi geldimi dolar biraz yükseldimi soğan patates biraz fiyatlandimi memleketi satanimi ararsin yöneticiler hainhırsız diyenimi ararsın yani bu işler zor idam gelsin demekle olmaz eskiden olsa tv yok tel.yok ınter.yok bursa adamı assak kimse duymaz şimdi burdan osurdan Trump duyar merkel duyar kraliçe duyar al başına bir sürü iş
 • cihadcihad8 ay önce
  ne yapıcaz avrupa birliğini islamımı ortadan kaldırıcaz idam istiyoruz ve avrupa ile amerikanın teröristlerini aynen sınırlara asılmasını
 • BEKİR YILMAZBEKİR YILMAZ8 ay önce
  Hükümet idam cezasını AB nedeniyle getiremiyorsa, canilerin cezlandırılmasında takdir yetkisini mağdurun ailesine versin bu iş bitsin.
 • hercaihercai8 ay önce
  Butun halk idam istiyor! Herkes!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019