• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Uğur Dündar çark etti: Mesele kapanmıştır

ARTI 1 TV'nin kuruluşu nedeniyle Yılmaz Özdil'e sert tepki gösteren Uğur Dündar çark etti.

Yeniakit Publisher
2021-06-24 22:25:00 - 2021-06-24 22:37:24

Tele 1 ekranlarında canlı yayına katılan Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'in attığı Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili tweet'lere büyük tepki göstermişti.

Oldukça sert bir konuşma yapan Uğur Dündar, "Yılmaz benim için bitmiştir. Cenazeme bile gelme. Sen artık değersiz Yılmaz'sın" ifadelerini kullanmıştı.

Yaşananların ardından Uğur Dündar, bugün katıldığı canlı yayında, Özdil'le polemiklerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

TELE 1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ da Yılmaz Özdil'le konuştuklarını ve olayın bir yanlış anlaşılma sonucu geliştiğini Dündar'a aktardı. Dündar da Yanardağ'ın açıklamaların ardından, "Siz öyle diyorsanız, beni kast ettiğini söylemiyorsanız, öyledir" dedi.

"Yılmaz'la konuştum, bir yanlış anlaşılma olmuş"

Açıklamalarının devamında, Özdil'in tweetlerini canlı yayında görmesi nedeniyle bir anda parladığını söyleyen Dündar, "Yılmaz'la konuştuk. Bir yanlış anlaşılma olmuş. Ben yaptığı paylaşımı, canlı yayında diğer paylaşımların arasında gördüm. Canlı yayın olduğu için anlık bir tepki oldu. Yılmaz benim kardeşimdir. Daha sonra konuştuk ve aradaki yanlış anlaşılmayı giderdik" dedi.

"Yılmaz benim kardeşim olarak kalacaktır"

Uğur Dündar, yaptığı açıklamanın devamında ise şu ifadeleri kullandı:

"Ben o akşam hakikaten çok tehlikeli bir durumun eşiğinden döndüm. Üzgünüm böyle bir canlı yayın kazası olduğu için. Siz Yılmaz'ın ağzından bir yanlış anlaşılma olduğunu ve beni kast etmediğini söyledikten sonra mesele benim için kapanmıştır. Yılmaz Özdil benim kardeşim olarak kalacaktır."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

erdem erhan

iyice bunamis bu moruk
 • Yanıtla

Çelik

Bunlar besleme muhalif yandaş medya.birbirine girmiş dokuzgen gibiler,çıkarları çatıştımı bir patlar ortalık foseptiğe döner.Duayen yalancının çıkışı şu anlama geliyor;yılmaz ne yapıyorsun bütün besleme medya ortaya çıkacak biteriz; anlamında.Gerçektende öyle oldu dürüst chp,liler pislikleri yüzlerine vurdu.chp,li belediyelerden halkın parası 40 milyonu gasp edip chp yandaşı tv kuracağız ayağına iç etmişler.chpkk,lılar hemen kafaları kuma gömdü,duymadım,bilmem,söylemedim.Hükümet düşmanı sahipleri kulaklarını çekip sulh yaptılar.Tek dertleri çıkar.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23