• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Tunç Soyer itiraf etti! 'Gediz'i kirletmeye devam ediyoruz'

Yeniakit Publisher
2021-07-18 00:39:00 - 2021-07-18 00:45:11
Tunç Soyer itiraf etti! 'Gediz'i kirletmeye devam ediyoruz'

Eşcinsel sapkınlığa destekte CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yarışan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Gediz Nehri'ni kirletmeye devam ettiklerini itiraf etti.

 Yeniakit.com.tr 

Tunç Soyer Gediz nehri kirliliği gerçeğini itiraf etti. İki buçuk yıldır elinde bulunan kaynakları eşcinsel sapkınlığın yaygınlaşması için savuran CHP'li Tunç Soyer, Gediz Nehri'ne ilişkin açıklamasına, "Gediz'i kirletmeye ve zehirlemeye devam ediyoruz" itirafı ile başladı.

2,5 yıldır çözemediği sorunu, kalan 2,5 yılda mı çözecek?

"Bu böyle devam edemez, etmeyecek." sözleri ile kalan yıllarında Gediz'i temizleyeceği iddiasında bulunan Soyer, iki buçuk yıldır sahip çıkamadığı Gediz Nehri için, "Bugüne kadar bu dört şehirden süzüle süzüle giden Gediz Nehri'nin sahibi yoktu. Ben elimi taşın altına sokmaya karar verdim. Murat Dağı'ndan İzmir'e kadar ne yapılması gerektiğini ne zaman, nasıl olacağını bürokrat arkadaşlarımızla beraber belirledik. Yeni bir sayfa açacağız. Temizlemek için ne gerekiyorsa yapacağız." ifadelerini kullandı.

İzmirli çocuklara sapkınlığı aşılama çabası!

2,5 yıldır oturduğu başkanlık koltuğunda Gediz için tek bir adım atmayan, Gediz Nehri için hiçbir şey yapmayıp, kalan süresinde 12 adımlık 30 yılda ancak bitirilecek uzun vadeli bir eylem planı ile kirliliği çözeceğini iddia eden CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, son olarak Amerikan Kütüphaneler Birliği’nin Gökkuşağı Listesi’ndeki 'Morris Micklewhite ve Turuncu Elbise' adlı sapkın kitabı İzmirli çocuklara önermesi ile tepkileri üzerine çekmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Engin

CHP bu işte sorun olabilir ama çözecrksin yada olmaması için önlem alacaksın. Ama bunlar yapamaz. Ne olursa olsun oy veren vatandaş olduktan sonra bu lar çalışmaz

Nuri BALKANOĞLU

Malum İZMİR liye CHP ceket assa buna oy vereceksiniz der ve verir Bunlardan daha ne beklenirki
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23