TSK harekete geçti! Bölgeye gönderildiler

ABD ve Türk askeri yetkililerinin Müşterek Harekat Merkezi kurulmasına yönelik çalışmaları sürdürdüğü Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesine, zırhlı araç sevkiyatı sürüyor.

14 Ağustos 2019 Çarşamba 09:00
TSK harekete geçti! Bölgeye gönderildiler

Şanlıurfa'nın Suriye sınırında bulunan Akçakale ilçesine, zırhlı araç sevkiyatı sürüyor.

Suriye’nin kuzeyine kurulması planlanan güvenli bölgeye ilişkin ABD ve Türk askeri yetkililerinin Müşterek Harekat Merkezi kurulmasına yönelik çalışmaları yürüttüğü Akçakale’ye, gece saatlerinde askeri araç sevkiyatı yapıldı.

Gece saatlerinde güvenlik önlemleri arasında Şanlıurfa yönünden ilçeye gelen zırhlı araçların, Akçakale’nin Suriye sınırında konuşlandırılacağı belirtildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ağustos 2019 Çarşamba 09:00

YORUM YAZ

  • Abuzer Polat Abuzer Polat 4 gün önce
    İki yahudi ediyle büdü ortak olmus lar bunlar baya büyümüş ler yatlar katlar arabalar VS edinin götü kalkmış büdü gel ayrılalım demiş büdü de tamam demiş edi başlamış Şahin senin mersedes benim büdü cevap vermiş öp beni edi diye edi devam etmiş daire senin villa benim büdü tekrar cevap vermiş öp beni edi diye bir kaçkez böyle devam edince edi sormuş neden her konuşmanın sonunda öp beni edi diyorsun diye büdü cevap vermiş sikilirken öpülmek hoşuma gidiyor demiş bence çauşoglu ve erdogan ve dolayısıyla biz ler de öp beni Amerika demeliyiz halen bu yavsak ların arkasından gidiyoruz ya binlerce tırı ben gönderdim pkk ya pyd ye lpgye ben söylüyorum bizden bir cacık olmaz bizi yönetenlerdende turşu bile olmaz bir Allah Muhammed desinler bizi yine kandırırlar biz buna alışmışız bir kere

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019