• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

THY PCR testi zorunlu mu? THY PCR testi istiyor mu? THY iç hatlar PCR testi zorunlu mu?

PCR testi zorunluluğu ne zaman başlıyor? sorusu aşı yaptırmayan ya da 1. doz aşınısı olup da ikinci doz aşı yaptırmayan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren okulların yüz yüze açılacak olması nedeniyle aşı olmayanlardan PCR testi istenecek. Türk Hava Yolları (THY) PCR testi konusunda son dakika açıklamasında bulundu. Peki THY PCR testi zorunlu mu? THY PCR testi istiyor mu? THY iç hatlar uçuşunda PCR testi zorunlu mu? THY iç hatlar uçuşlarda PCR testi yaptırılacak mı? İşte THY’den PCR testi açıklaması.

Yeniakit Publisher
2021-08-30 13:52:00 -
THY PCR testi zorunlu mu? THY PCR testi istiyor mu? THY iç hatlar PCR testi zorunlu mu?

THY PCR testi istiyor mu? 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilecek. THY ile uçuş yapmak isteyen vatandaşlar da THY PCR testi istiyor mu? THY PCR testi zorunlu mu? THY PCR testi olmadan uçuşa izin veriyor mu vermiyor mu? soruları da bir hayli sorulur oldu. Türk Hava Yolları’ndan PCR ses açıklaması geldi.

THY PCR testi zorunlu mu?

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda, İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelgeye yer vererek, "6 Eylül'den sonra iç hatlarda uygulanacak aşı ve PCR testi uygulaması, İçişleri Bakanlığı genelgesi gereği uygulanacak olup mevcut genelge kapsamında tüm hava yolları, otobüsler ve demir yolları da aynı uygulamaya tabi olacaklardır." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23