• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

THY hangi seferler iptal edildi? THY iç dış iptal hatları! İstanbul Havalimanı iptal edilen hatlar hangileri?

Türk Hava Yollar (THY), İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bugün kalkışlı ve varışlı toplamda yapılması planlanan 31 uçak seferleri, İstanbul Havalimanı kalkışlı ve varışlı toplam 36 sefer olumsuz hava koşulları sebebiyle iptal edildiğini açıkladı. Peki THY iptal edilen hatlar hangileri? THY iptal edilen uçak seferleri hangisi? İstanbul Havalimanı iptal edilen hatlar hangileri?

Yeniakit Publisher
2022-01-24 08:15:00 -
THY hangi seferler iptal edildi? THY iç dış iptal hatları! İstanbul Havalimanı iptal edilen hatlar hangileri?

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Olumsuz hava koşullarını tüm otoriteler ile iş birliği içerisinde takip ediyoruz. 24 Ocak tarihli, Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı ve varışlı toplam 31 seferimiz iptal edilmiştir. Seyahatiniz öncesinde uçuşunuzun durumunu kontrol etmenizi öneriyoruz" ifadalerini kullandı.

İstanbul Havalimanı iptal edilen hatlar hangileri?

Hava koşullarının uçuşlara olumsuz etkisini en aza indirmek için tedbirler almayı sürdüren THY, akşam saatleirnde yeni bir duyuru yaparak iç ve dış hatlarda planlanan bazı seferlerin iptal edildiğini bildirdi.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün tarafından yapılan açıklamada, "24 Ocak tarihli, İstanbul Havalimanı kalkışlı ve varışlı toplam 36 seferimiz iptal edilmiştir. Uçuş durumunuzu web sitemizde sorgulayabilirsiniz" denildi. Yolcuların uçuşlarıyla ilgili son durumu "https://www.turkishairlines.com/tr-int/ucak-bileti/ucus-durumu/" bağlantısından öğrenebilecekleri belirtildi. Yahya Üstün, dün yaptığı duyuruda olumsuz hava koşulları yüzünden Sabiha Gökçen Havalimanı'nda 23 Ocak tarihli 31 seferin iptal edildiğini açıklamıştı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23