• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Siyonistler Gazze'nin elektriğini kesti

Yeniakit Publisher
2023-10-07 21:32:00 - 2023-10-07 21:33:19
Siyonistler Gazze'nin elektriğini kesti

Hamas'ın İsrail'e düzenlediği Aksa Tufanı Operasyonu sonrası İsrail yönetimi, hava saldırısı başlattığı abluka altındaki Gazze Şeridi'nin elektriğini kesti.

Hamas'ın İsrail'e karşı başlattığı Aksa Tufanı Operasyonu sonrası İsrail'den misilleme hamleler gelmeye devam ediyor. İsrail Enerji Bakanı Yisrael Katz, abluka altındaki Gazze Şeridi'ne sağlanan elektriğin kesilmesi talimatı verdi.

Katz, X sosyal medya platformundan yaptığı paylaşımda, İsrail'in Gazze Şeridi'ne sağladığı elektriğin kesilmesini öngören talimatı imzaladığını duyurdu.

Hava saldırısı yapılıyor

"Aksa Tufanı" operasyonu üzerine İsrail ordusu da onlarca savaş uçağıyla Gazze Şeridi'ne saldırı başlattığını duyurmuştu.

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, bu sabah İsrail'e "Aksa Tufanı" isimli kapsamlı operasyon başlattığını duyurmuştu. Gazze'den İsrail yönüne binlerce roket atılırken silahlı gruplar, bölgedeki yerleşim yerlerine girmişti. İsrail ordusu da onlarca savaş uçağıyla Gazze Şeridi'ne saldırı başlatmıştı.

Kaynak: AA
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Gökhan

Ne olmasını bekliyordunuz.Bu daha hiçbir şey savaşında bir onuru vardır.Hamas’ın yaptığı barbarlık.Şimdi de barbarları üstüne çekti,olan masum sivillere olacak.

Osmanlı Torunları

Filisdin Topraklarına kurdurulan Teröristler olan kafir kefere firevun Haçlı Tohumları şerefsizler Teröristler yahudi israyil sözde Devltini Derhal ortadogudan filisdin Topraklarından Acilen Derhal yok Edelim Tüm muhhamet ümmeti islam Alemi olarak Yeter artık Bıçak Kemige Dayandı
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23