Sisi'nin talimatı ifşa oldu! Mursi'ni ölümünü böyle duyurdular

Mısır'da darbeci Sisi yönetiminin medyaya baskısı ifşa oldu. Ülkenin seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin vefat haberini veren sunucu WhatsApp ile gönderidiği anlaşılan metnin sonundaki "Bu mesaj Samsung cihazından gönderildi." ibaresini de yanlışlıkla okudu.

19 Haziran 2019 Çarşamba 10:35

Mısır'da darbeci Sisi yönetiminin ambargosundaki medya, dün, seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin vefatını, talimatla gönderilmiş ve sadece 42 kelimeden oluşan aynı metin ile halka duyurdu. Sunucu, Whatsapp ile gönderildiği anlaşılan ve promptera yansıtılan metnin sonundaki ibareyi de okudu: "Bu mesaj Samsung cihazından gönderildi."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Haziran 2019 Çarşamba 10:35

YORUM YAZ

 • fetösavarfetösavar1 ay önce
  sonunda ulan ben ne dedim diyor.. mısırın cahil sunucusu...
 • AhmetAhmet1 ay önce
  Bu mesaj ahirette en alçak mahluk olan darbeciler için cehenneme boylatacak şahitlerinden biri olacaktır.
 • HadraHadra1 ay önce
  Firavunun Kızıl denizdeki son çırpınışları onu kurtarmadı (Yunus Suresinde İlahi kellamla sabittir.) ibreti alemdir İlahi emir Yakında Hz Musalar, Hz Yusuflar ve Halid El İslambuliler zuhur etmek üzere ( Firavunun sarayında hemde) , Mekkede360 kadar fazlası ile putlarla doldurulmuş iken Beytullahda Hz Mhammed (ASV) zuhur etmedi mi yakındır Allahın izni ile Muhammed Mursi ruhun Şad olsun efendimiz (SAV) selamımzı iletirmisim lütfen!
 • BirisiBirisi1 ay önce
  Ne dediğini de yazsaydınız
 • SENİN AKLIN ERMEZ DİYENLER SENİN AKLIN ERMEZ DİYENLER 1 ay önce
  merak etmeyin aklım eriyor birbiriyle çatışan menfaatleri birbiri alleyhine kullanıp aradan kaymayı planlıyorsunuz nam-ı değer denge politikası güdüyorsunuz allahın takdir ettiği vade gelinceye kadar asla selamete eremeyecek dünya cennetine ve abı-hayata kavuşamayacaksınız onun bunun kapısında ne ölecek ne de onacaksınız allaha emanet olun
 • şenay doğanşenay doğan1 ay önce
  Amerika ile askeri işbirliği nato ile askeri işbirliği rusya ile askeri işbirliği çin ile askeri işbirliği iran ile askeri işbirliği vs ya rabbi peki düşman kim diye sordum cevap herkes idi her kim allaha sığınırsa bütün yerler ve gökler onun. aleyhinde olsa allah o kuluna bir çıkış yolu lutfeder kul allaha değil de başkasına sığınırsa eli gökteki sebep ve imkanlara uzanıyor olsa bile elini bu sebeplerden keser yardımsız bırakır ALLAHU AZİMÜŞŞAN allaha emanet olun

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Temmuz 2019