• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Savcılık harekete geçsin! Homolar İstiklal Marşımızla dalga geçti

Daha önce Müslümanların en kutsal zaman dilimi olan Ramazan-ı Şerif ayında “Şaban’la Recep’in aşkına Ramazan engel olmaz” yazılı hayasızca bir pankart açan, sapkın fiillerini toplumun her katmanına yaymak için olağanüstü bir gayret gösteren homolar, irin dolu dillerini İstiklal Marşımıza uzattı.

Yeniakit Publisher
2019-10-18 10:33:00 -
Savcılık harekete geçsin! Homolar İstiklal Marşımızla dalga geçti

 Harun Sekmen  İstanbul 

AB ülkeleri, Alman Vakıfları ve Soros’un kirli paralarıyla beslenen LGBTİ sapkınlar şimdi de İstiklal Marşımıza saldırdı. Boğaziçi Üniversitesi LGBTİ+Çalışmaları Kulübü, üyelerine attığı skandal mailde bağımsızlığımızın tapu senedi niteliğindeki İstiklal Marşımızın 3. ve 4. kıtaları ahlaksız ifadeler kullanılarak tahrif etti.

Türk aile yapısını parçalamak için olağanüstü gayret gösteren LGBTİ’li sapkın homolar, ahlaksızlıkta sınır tanımıyor. Türkiye’deki özgürlük ortamını istismar eden ve bir ur gibi yayılan Lut kavmi artıkları bütün kutsalımıza dil uzatıyor. Ahlaksızlıkları karşısında hukuk nezdinde hiçbir yaptırım ödemeyen homolar her gün daha da zıvanadan çıkıyor. Daha önce Müslümanların en kutsal zaman dilimi olan Ramazan-ı Şerif ayında “Şaban’la Recep’in aşkına Ramazan engel olmaz” yazarak hayasızca bir pankart açan sapkın homolar, irin dolu dillerini İstiklal Marşımıza uzattı.

Utanmazlığı ve ahlaksızlığı bir yaşam biçimi haline getiren homolar, ilhamını yüce dinimiz İslam’dan alan marşımızı sapkınlığı çağrıştıran kelimelerle değiştirdi. Marşımızın 3. ve 4. kıtalarını baştan aşağı değiştiren LGBTİ’li alçaklar, hem dinimizle hem milletimizle adeta alay etti. 7 düvel tarafından yok edilmek istenen bir milletin üzerindeki ölü toprağını atmaya çağıran 3. kıtadaki bütün kavramları sapkınca bir şehvetle değiştiren ahlaksızlar, anayasal bir suç da işlemiş oldu. 4. kıtada birçok yerde zikredilen ‘iman’ kelimesi yerine, “gırgır’ manasına gelen ‘gullüm’ ve ‘takı’ anlamı taşıyan ‘şugariyet’ kelimesi  kullanıldı. Anayasamızda İstiklal Marşı’nın değiştirilmesi suç olarak yer alırken, kanun maddesini aleni bir şekilde çiğneyen LGBTİ’liler için savcıların harekete geçmesi bekleniyor.


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

dürüst

Aslında bu manevi değeri, o tip insanların sahiplenmeleri yanlış olmaz mı,bence İstiklal Marşımızı sahiplenmeleri doğru olmaz.!!!
 • Yanıtla

Nur

İ.ne olmak budur ne beklenir Allahtan korkmayan dan millet sevgisimi olur sapık kavmin devamı
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23