• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sapkınların provokasyonuna destek vermişti... Murat Kahya bakın kim çıktı!

Yeniakit Publisher
2021-07-12 12:58:00 - 2021-07-12 13:00:00
Sapkınların provokasyonuna destek vermişti... Murat Kahya bakın kim çıktı!

Sapkın eşcinsellerin sözde onur yürüyüşü sırasında gözaltına alınan ve günlerdir solcular tarafından “mağdur fotoğraf sanatçısı” diye servis edilen Murat Kahya, terör örgütü PKK sempatizanı çıktı.

 yeniakit.com.tr 

Toplum değerlerini altüst ederek sapkınlığı yaymayı amaçlayan ve Türkiye’de de etkin bir faaliyet yürüten LGBTİ hareketi, Haziran ayında sözde onur yürüyüşünü yapmak için sokağa indi. İzinsiz gösterilere polis müdahale etti. Olaylar sırasında birkaç provokatör gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan biri olan Murat Kahya, solcular tarafından gündemden düşürülmedi.

T24 gibi güvenilirliğini tamamen yitirmiş olan yalan haber uzmanı internet siteleri, Murat Kahya’nın fotoğraf sanatçısı olduğunu ve sözde onur yürüyüşü sırasında kafede oturduğunu, hiçbir şey yapmadığı halde gözaltına alındığını ileri sürdü.

Gözaltına alındıktan sonra Cumhuriyet paçavrasına konuşan Kahya, “Ülke sebepsiz yere tutuklanmış siyasetçiler, gazeteciler ve insan hakkı savunucuları ile doluyken sadece kendi başıma gelenleri konuşmak garip geliyor. Herkes sussun isteniyor” diyerek tam HDP’li ağzıyla AK Parti’yi suçladı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Kandil kadrosundan çıktı!..

Solcuların “fotoğraf sanatçısı” diye pohpohladığı Murat Kahya’nın gerçek kimliğini ise sosyal medya paylaşımları ortaya koydu. Murat Kahya’nın Instagram’dan yaptığı paylaşımlarında HDP’li olduğu görüldü. Aynı zamanda Kahya’nın, “Diren Kobané” paylaşımı yaparak alenen terör örgütü PKK propagandası yaptığı belirlendi.

PKK sevici Murat Kahya’nın LGBTİ eylemlerinde hazır bulunması, karıştığı provokatif eylem nedeniyle gözaltına alındıktan sonra CHP medyası tarafından aklanmaya ve “mağdur sanatçı” olarak tanıtılmaya çalışılması, AK Parti düşmanlığı nedeniyle gözü dönen muhalefetin kimlerle işbirliği yapabileceğini ortaya koydu. Aynı zamanda terör sevicilerin her eylemde boy göstererek hükümetin aleyhine olan tüm faaliyetlere koştukları da bir kez daha gözler önüne serildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Almando Muzsurat

Bakalim Fetö ve PKK besleyen Almanyada ses bugünmü yada yarinmi cikacak.

ali

kâfir zihniyet bunlar. chp bitmeden ülke düzelmez.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23