• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şamil Tayyar paylaştı! İşte iki farklı kabir ziyareti

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in anne ve babalarının kabir ziyaretinde çekindikleri fotoğrafları paylaştı ve usül farkına dikkat çekti.

Yeniakit Publisher
2020-05-23 16:25:00 -
Şamil Tayyar paylaştı! İşte iki farklı kabir ziyareti

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in anne ve babalarının kabir ziyaretinde çekindikleri fotoğrafları paylaştı.

CHP'li Belediye Başkanı'nın şemsiyesini tutturduğu korumasının yağmurda sırılsıklam olduğu gözlenirken, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ise şemsiyesini kendi tuttuğu görüldü.

Şamil Tayyar paylaşımında, "Mezarlık ziyaretlerinden yansıyan iki fotoğraf. İlkinde Cumhurbaşkanımız, diğerinde CHP’li başkan dua ediyor. Duada buluşmak kıymetli, dilerim usulde de buluşuruz birgün." ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Murted

Usul ayrı olabilir ama bakınca iki mezarında şatafatı aynı her koyun kendi bacağından asılır bizene recebten bizene CHP'li başkandan herkesin anacığı babacığı dedeciği var. Koybolup yıkılıp uçmuş milyarlarca mezar varken bunların aile mezarlığından ettiği duadan bizene.
 • Yanıtla

Olmadı

Bırakın şemsiyeyi,millet evde hapisken gostere gostere kabir ziyareti yapmak dogrumu.Bizimkiler ana baba degilmi.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı